купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія AtlasGlobal призупинила виконання усіх своїх рейсів!

авіаквитки атласглобал

AtlasGlobal припинила обслуговування своїх авіасполучень!

З 26 листопада 2019 року турецький авіаперевізник AtlasGlobal призупинив виконання усіх свої рейсів для проведення реструктуризації. Разом з тим, компанія припинила продаж авіаквитків на свої рейси до 16 грудня 2019 року. До цієї неприємної ситуації компанія виконувала лише один рейс з України – Одеса – Стамбул.

Припинення обслуговування власної авіамережі було спричинено фінансовими проблемами компанії.

Турецькі ЗМІ з посиланням на повідомлення Atlasjet Havacılık A.Ş. уточнили, що необхідність реструктуризації виникла ще після подій 2015−2016 рр. Тоді в Туреччині сталося кілька великих терористичних актів і відбулася спроба державного перевороту. Це призвело до великих втрат в авіаційному секторі країни, які відчувалися до 2017 року. «Відновлення в туристичному секторі, який є рушійною силою авіаційної галузі, почалось у 2018 році. Але в другій половині 2018 року спостерігались різкі коливання курсу турецької ліри, що негативно вплинуло на фінансові показники компанії. Також знизився попит на авіаперевезення, відзначають в Atlasjet Havacılık A.Ş.

«Не дивлячись на негативні наслідки, в рамках нових стратегічних рішень, прийнятих авіакомпанією в другій половині 2018 року, почався процес відновлення, і наша діяльність знову стала прибутковою», — йдеться в заяві.

Однак у 2019 році у компанії виникли додаткові витрати, пов’язані з переїздом в новий аеропорт Стамбула з квітня 2019 року. Вони не дозволили компенсувати втрати, отримані у 2016—2017 рр.

Тому з метою оптимізації грошового потоку компанія прийняла рішення повністю припинити виконання польотів з 26 листопада 2019 року до 21 грудня 2019 року.

За матеріалами nv.ua

На сторінці власного сайту перевізник пообіцяв до 16 грудня надати інформацію щодо скасованих квитків, придбаних на період реструктуризації підприємства – з 26 листопада до 21 грудня 2019 року та відшкодування збитків пасажирам.

Нагадаймо, що у квітні 2018 року авіакомпанія зупинила з операційних причин обслуговування рейсів  Львів-Стамбул, Харків-Стамбул та Запоріжжя-Стамбул.

AtlasGlobal – турецька авіакомпанія, створена у 2001 році. Виконує регулярні та чартерні пасажирські авіаперевезення як в країни Європи, так і всередині Туреччини. До 2015 року AtlasGlobal обслуговував свої авіарейси під іншою назвою – AtlasJet (яка була зареєстрована у 2013 році)

Де придбати дешеві авіаквитки від різних лоукостів у Туреччину?

Авіаквитки можете купити на сайті kiwi.com або на сайтах компаній.

Посилання для бронювання авіаквитків з міст України у Туреччину

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email