купити дешеві авіаквитки

Десятки авіакомпаній призупиняють рейси в Китай через загрозу поширення коронавірусу! (оновлено 4 лютого)

bravoavia знижки

Lufthansa, Turkish, KLM, Air France, Air Astana, МАУ та інші авіакомпанії призупиняють польоти в Китай.

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 (2019-nCOV) багато авіакомпаній тимчасово скасували свої рейси в Китай.

Серед авіакомпаній, що припинили польоти – Lufthansa, Swiss, Austrian, KLM, Air France, Turkish Airlines, SAS, Air Astana, British Airways, Iberia, Finnair, МАУ (чартери) та багато інших. Більшість авіакомпаній призупинили виконання рейсів до 9 лютого, але згодом цю дату можуть перенести і на пізніший термін.

Оновлено 1 лютого. Серед авіакомпаній, що літають з України до призупинення польотів приєдналися LOT та Qatar Airways.

Оновлено 4 лютого. Авіакомпанії Lufthansa, Swiss, Austrian Airlines, Turkish Airlines, SAS та інші продовжили скасування польотів в Китай до кінця лютого.

Оновлено 6 лютого. KLM та AirFrance перенесли орієнтовну дату відновлення польотів на 16 березня.

Призупинили та обмежили польоти і авіакомпанії з Америки, Африки та Азії: Air Canada, Air India, Air Macau, Air Mauritius, Air Seoul, Air Tanzania, American Airlines, Asiana Airlines, Cathay Pacific, Cebu Pacific Air, China Airlines, Delta Air Lines, EgyptAir, El Al Israel Airlines, Eastar Jet, EVA Air, Hong Kong Airlines, IndiGo, Jetstar Asia, Korean Air, Lion Air, Myanmar Airways International, Myanmar National Airlines, Philippine Airlines, SCAT Airlines, Singapore Airlines, United Airlines, Virgin Atlantic.

Повернення коштів та безкоштовна заміна дати

Деякі авіакомпанії дозволяють пасажирам рейсів в Китай (що мають відбутися в лютому), скасувати поїздки з повним поверненням коштів або безкоштовно перенести дати подорожі на пізніший час.

Детальну інформацію про можливість заміни та повернення уточнюйте в авіакомпаній чи онлайн-агенств, де купували квитки.

Обмеження вїзду в країни Азії після відвідин Китаю

Зауважте, що деякі країни Азії вирішили заборонити в’їзд громадянам Китаю або тим, хто перебував в Китаї останні 14 днів. Актуальну інформацію можете знайти на сайті iatatravelcentre.com

Детальна інформація про призупинення рейсів від авіакомпаній

Lufthansa Group

Авіакомпанії скасовують усі рейси до материкового Китаю до 29 лютого 24 квітня. Є винятки – Гонконг буде обслуговуватися за розкладом.

KLM Royal Dutch Airlines

Авіакомпанія з понеділка 3 лютого 2020 року припиняє усі рейси KLM до Пекіна та Шанхаю. Рейси призупинять до 9 лютого 15 березня 2020 року, після цього ситуація буде переоцінена. Рейси в Ченду, Гуанчжоу та Сямень вже призупинені. Детальніше читайте на сайті.

Air France

Рейси у Шанхай та Пекін

“Після ретельного розгляду ситуації, що розвивається, сьогодні ми вирішили призупинити всі заплановані рейси до та з материкового Китаю до 9 лютого 15 березня 2020 року“.

Рейси до аеропорту Ухань

“На сьогоднішній день усі наші рейси до міста Ухань (WUH) скасовуються до 29 лютого березня 2020 року. Повна інформація стосовно призупинки рейсів

Turkish Airlines

Турецький перевізник повідомив: рейси до Пекіна, Гуанчжоу, Шанхаю та Сіаню будуть припинені до 9 кінця лютого. З вичерпною інформацією можна ознайомитись тут.

SAS – Scandinavian Airlines

Рейси в Шанхай, Пекін та Гонконг – інформація стосовно призупинки рейсів

Авіакомпанія SAS призупинить усі рейси до та з Шанхаю та Пекіна, починаючи з 31 січня до 9 29 лютого. SAS також закриє продажі для всіх рейсів до та з Шанхаю та Пекіна до 29 лютого. Гонконг буде обслуговуватися за розкладом.

British Airways

Компанія скасувала власні рейси до та з Пекіна та Шанхаю до 29 лютого, перельоти до та з Гонконгу залишаються незмінними – інформація стосовно призупинки рейсів

Air Astana

Починаючи з 3 лютого Air Astana призупиняє всі рейси до Урумчі та Пекіна. Рейси авіакомпанії з Алмати до Гонконгу виконуватимуться без змін три рази на тиждень по понеділках, вівторках та п’ятницях.

Qatar Airways

Авіакомпанія припиняє польоти в Китай з 3 лютого. Рішення про відновлення польотів буде розглянуте згодом.

LOT

Рейси в Пекін призупинено до 9 лютого

МАУ

Найближчі рейси Київ – Санья – Київ авіакомпанії МАУ будуть виконуватися виключно на вивезення пасажирів. Рейси з Саньї відбудуться за стандартним розкладом – 31 січня і 4 лютого. Авіаперевізник і туроператор узгодили припинення рейсів за цим напрямком попередньо до 24.02.2020 і остаточної нормалізації ситуації.

Також українських туристів поверне туроператора Join UP! 29 січня і 1 лютого буде виконано рейси із Києва до Саньї. Орієнтовне повернення літаків із туристами в Україну – 30 січня і 2 лютого відповідно. Розклад узгоджується.

JoinUP ухвалив рішення призупинити польотну програму до Китаю на період з 3 лютого до 28 березня.

Туристи, які вже придбали та оплатили тури на острів Хайнань на найближчі тижні, мають право на повернення вартості туру. Також вони мають можливість обрати альтернативний варіант для мандрівки – зокрема, Шрі-Ланку, Єгипет та інші напрямки.

Уханський вірус COVID-19 (2019-nCOV)

В грудні 2019 року в китайському місті Ухань зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником.

Багато людей, яких вразив вірус, працювали чи відвідували ринок в Ухані. Китайські продуктові ринки, так звані wet markets (мокрі ринки) — це скупчення живих і вбитих тварин, птахів, продавців і туристів. За таких умов вірусу зручно поширюватися поміж тушами, тваринами і людьми.

Станом на сьогодні зафіксовано 9776 випадків зараження, 213 смертей та 187 людей, яких вилікували. Актуальну і наочну інформацію про кількість заражених та місця поширення вірусу можете переглянути за лінком.

Лікарі повідомляють, що одужання здебільшого залежить від імунітету людини. Поки відомо, що люди, які померли внаслідок зараження вірусом, мали проблеми зі здоров’ям, зокрема, слабкий імунітет. Також з померлих більшість людей літнього віку. У багатьох з них були супутні захворювання, як цироз печінки, гіпертонія, цукровий діабет чи хвороба Паркінсона.

Вірус викликає пневмонію з такими симптомами як кашель, лихоманка та утруднення дихання. Експерти вважають, що інкубаційний період триває близько двох тижнів.

Як захиститися від уханського коронавірусу?

Зараз вакцини проти коронавірусів не існує. Вакцина проти нового штаму 2019-nCOV поки на стадії розробки.

Аби захиститися від вірусу слід дотримуватися рекомендацій:

 • часто та ретельно мити руки милом і водою
 • не торкатися брудними руками очей, носа чи рота
 • уникати тісного контакту з хворими людьми

Якщо у вас є симптоми гострої респіраторної інфекції, аби запобігти зараженню інших:

 • залишайтеся вдома, якщо захворіли
 • уникайте тісного контакту з іншими людьми
 • прикривайте рот і ніс серветками під час кашлю і чхання, а опісля ретельно мийте руки
 • провітрюйте приміщення та дезінфікуйте поверхні

Людям, які зараз знаходяться десь поблизу зони розповсюдження вірусу, радять:

 • підтримувати гігієну рук
 • уникати відвідування ринків тварин та птахів
 • уникати відвідування хворих
 • звернутися до лікаря у разі появи симптомів — кашлю, лихоманки чи труднощів з диханням
 • телефонувати заздалегідь, перш ніж їхати до лікарні

Де отримати перевірену інформацію?

 • who.int – сайт World Health Organization
 • cdc.gov  – центр з контролю та профілактики захворювань в США
 • iatatravelcentre.com – інформація про можливі обмеження в’їзду на веб-сайті Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA Travel Center

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia