купити дешеві авіаквитки

Лоукостер EasyJet отримав дозвіл на виконання рейсів між Україною та Італією!

EasyJet може зайти на український ринок авіаперевезень!

Лоукостер easyJet отримав дозвіл на виконання рейсів в Україну. Згідно з офіційною інформацією авіаційної влади Італії ENAC, easyJet запросив і отримав права на польоти між Італією та Україною до кінця жовтня 2020 року, – повідомляє avianews.

У повідомленні про призначення не вказано список маршрутів, але відомо що лоукост зможе виконувати в Україну 12 щотижневих рейсів. Права оформлені 23 липня на австрійський підрозділ easyJet – easyJet Europe Airline GmbH.

EasyJet Airline Company Limited – це британська лоукост-авіакомпанія, заснована в 1995 році. Базується в аеропорту Лондон Лутон. EasyJet є однією з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи і минулого року був визнаний найкращим європейським лоукостером за версією SkyTrax. Раніше цей лоукостер не виконував рейси в Україну.

Зауважте, що дозвіл на виконання польотів не означає, що авіакомпанія точно відкриє рейси. Наразі жодних офіційниих повідомлень від авіакомпанії не було.

Рейси в Італію від Ryanair

У березні 2020 року Національна служба цивільної авіації Італії ENAC надала дозвіл ірландському лоукостеру Ryanair на обслуговування рейсів у повітряному просторі між Італією та Україною і вже у липні Ryanair почав виконувати рейси з України в Італію на 11 напрямках. Згодом авіакомпанія анонсувала ще 6 маршрутів, збільшивши їх загальну кількість до 17.

Зняття обмежень на відкриття нових рейсів між Україною і Італією

В кінці липня Україна підписала з Італією нову угоду про авіаперевезення, що дозволило повністю лібералізувати ринок між двома країнами. Після цього авіаційна влада Італії (ENAC) надала права на маршрути авіакомпанії Wizz Air.

Рейси в Італію від Wizz Air

Слідом за відкриттям бази Wizz Air і працевлаштування місцевого персоналу в Мілані угорський лоукост отримав зелене світло від італійської влади на запуск 17 маршрутів в Україну.

Частину нових рейсів Wizz Air почне виконувати вже з серпня та жовтня 2020 року, а решту – з березня 2021 року.

Які країни Європи відкриті для українців?

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

 

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email