купити дешеві авіаквитки

Естонія скасувала всі обмеження для українців! В’їзд дозволено без тестів і без вакцинації!

Естонія дозволила в’їзд українцям без тестів, без карантину і без вакцинації!

Естонія дозволила вільний в’їзд українцям! Для перетину кордону не потрібно жодних тестів чи вакцинації.

Згідно з розпорядженням Уряду Естонії, а також відповідно до списку третіх країн (у т.ч. Україна), наведеного в додатку 1 до рекомендацій Ради Європейського союзу щодо поступового скасування обмежень на несуттєві поїздки до Європейського союзу, до Естонії можна в’їжджати з будь-якою метою!

Відповідне рішення діє у період з 19 до 25 липня, після чого список країн буде переглянуто. Україна буде залишатися в зеленій зоні для Естонії поки показник інцидентності буде нижчим, ніж 75 випадків на 100000 населення. Зараз цей показник в України становить 15,90, отже, з дуже великою ймовірністю Україна протримається у переліку тривалий час.

Таблиця з країнами та умовами в’їзду в Естонію

З 5 квітня 2021 р. при в’їзді в Естонію потрібно в обов’язковому порядку заповнювати коронавірусну декларацію.

15 липня Рада ЄС внесла Україну до переліку країн яким рекомендовано поступово відкрити в’їзд до країн ЄС. Рішення має рекомендаційний характер і кожна країна ЄС може прислухатися до рекомендацій а може й залишити чинні обмеження. Коли і які країни можуть відкрити кордони та відповіді на інші питання розбирали у попередній статті.

Детальніше про рішення Уряду Естонії

Згідно з Розпорядженням Уряду Республіки від 15 липня, без обмежень в’їхати до Естонії можна буде з країн Європейського союзу, де за останні два тижні показник поширення коронавіруса не перевищує 75 осіб на 100 000 населення.

Якщо рівень інфікування в країні перебуває в межах від 75 до 200 випадків, то після прибуття в Естонію обмеження застосовуватися не будуть, якщо у людини є довідка про проходження вакцинації, про те, що вона перехворіла коронавірусом або про наявність у неї негативного тесту на коронавірус. Якщо у людини немає такої довідки, то після прибуття в Естонію їй необхідно здати тест на коронавірус. До з’ясування результату людина повинна перебувати за місцем свого проживання.

При прибутті з європейської країни з рівнем інфікування понад 200 необхідно перебувати на самоізоляції протягом 10 днів. Цей термін можна скоротити, двічі здавши негативний тест. Особа, що пройшла курс вакцинації або люди, які перехворіли COVID-19 звільняються від обмежень.

Де шукати авіаквитки в Естонію?

Квитки можете купувати на сайті лоукоста wizzair.com або на kiwi.com

Прямі лінки на пошук квитків в Естонію:

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Лінки на офіційні джерела

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia