купити дешеві авіаквитки

Фінляндія відкриває кордони для вакцинованих туристів з 26 липня!

Фінляндія дозволить в’їзд вакцинованим туристам з усіх країн!

Уряд Фінляндії прийняв рішення дозволити в’їзд в країну вакцинованим туристам з усіх країн. Про відповідне рішення повідомляє Міністерство внутрішніх справ Фінляндії.

Нові правила набудуть чинності з 26 липня. В’їзд до Фінляндії буде дозволений за умови пред’явлення сертифікату про повну вакцинацію від коронавірусу.

“Згідно з рішенням Фінляндії особи з усіх країн, які пред’явили перед в’їздом до Фінляндії сертифікат про наявність прийнятної серії щеплень від COVID-19, можуть в’їжджати до Фінляндії з понеділка, 26 липня 2021 року”, – йдеться в повідомленні.

Фінляндія буде приймати вакцини затвердженні ВООЗ, тобто всі ті, що використовують в Україні.

“Approved vaccines include those that are listed as approved by the European Medicines Agency (EMA), the United States Food and Drugs Administration (FDA), the Medicines and Healthcare products Regulatory Agency (MHRA) in the UK, and the World Health Organisation (WHO)” – йдеться на сайті прикордонної служби Фінляндії.

При цьому наголошується, що в’їзд в країну за сертифікатом про те, що вони перехворіли на коронавірус протягом шести останніх місяців, буде дозволений тільки для громадян країн ЄС і Шенгенської зони.

Крім того, з 26 липня пасажирам круїзних суден, що прибувають з країн ЄС або Шенгенської зони, буде дозволено сходити на берег.

15 липня також стало відомо, що кордони для мандрівників з усіх країн відкрила Словенія. Українцям для в’їзду достатньо тесту або сертифікату вакцинації.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia