купити дешеві авіаквитки

Франція відкрила кордони для вакцинованих туристів!

Українці які пройшли повний курс вакцинації зможуть відвідати Францію!

Франція з 9 червня відкрила кордони та починає приймати туристів з третіх країн. Відповідне повідомлення з детальними правилами розміщено на сайті французького уряду.

Оновлено у липні. Франція внесла Україну в зелену зону! В’їзд можливий з тестом!

Громадяни України зможуть відвідати Францію за умови повної вакцинації вакцинами схваленими Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) – Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson та додатково негативним ПЛР або антиген тестом.

Уряд країни розділив країни світу на три зони: зелену, помаранчеву і червону. Цей поділ дозволить зрозуміти можливості та умови в’їзду іноземних громадян до Франції.

  • Зелена зона – країни ЄС, Австралія, Південна Корея, Ізраїль, Японія, Ліван, Нова Зеландія, Сінгапур. Вакциновані жителі цих країн зможуть в’їхати на територію Франції без тесту на коронавірус.
  • Помаранчева зона – в цю категорію потрапили усі країни, які не попали в “зелений” та “червоний” список, ситуація в яких з коронавірусом залишається невизначеною, Україна в їхньому числі. Вакциновані громадяни цих країн зможуть в’їхати до Франції за умови наявності одного з двох документів – негативного тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 годин до поїздки, або антиген-тесту, зробленого не пізніше ніж за 48 годин.
  • Червона зона – сюди віднесли усі країни з важкою ситуацією з коронавірусом (Аргентина, Бахрейн, Бангладеш, Болівія, Бразилія, Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Індія, Непал, Пакистан, Шрі-Ланка, Суринам, Туреччина, Уругвай, ПАР). Громадяни цих країн в’їжджати до Франції можуть лише за наявності важливої причини, навіть за умови повної вакцинації.

Карта поділу країн на епідеміологічні зони 

Які вакцини приймає Франція?

Вакцини чинні у Франції, є вакцинами визнаними Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) – це Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson.

Отже Франція, на відміну від Іспанії, не буде поки пускати туристів, що вакциновані вакцинами зі списку ВООЗ, до яких належить зокрема Sinovac (CoronaVac). Зауважте, що для відвідин Франції вакцинація не звільняє туристів від необхідності пред’явлення ПЛР-тесту на COVID-19 або тесту на антиген.

На жаль, французька сторона поки не анонсувала формат підтвердження вакцинації (так званого «санітарного паспорта»). Сподіваємося, що ближчим часом його форма буде представлена громадськості. Якщо ж громадянин України не пройшов повної вакцинації однією з визнаних вакцин в ЄС, то він може в’їхати до Франції виключно за наявності крайньої нагальної необхідності та оформлення на підставі цього відповідного дозволу на в’їзд в Посольстві Франції в Україні.

Громадяни України – члени родин громадян Франції та їх діти; ті, хто мають посвідку на проживання у Франції або довгострокову французьку візу з правом на проживання у Франції; студенти та пред’явники довгострокової візи «Passeport Talent»; медпрацівники, стажери та науковці, які в’їжджають в рамках боротьби з Ковід-19; дипломати та члени їх родин можуть в’їжджати у Францію без необхідності отримання відповідного дозволу в Посольстві Франції в України.

Всі громадяни України, які належать до категорій осіб, яким дозволено в’їжджати у Францію, зобов’язані мати при в’їзді негативний тест на Ковід-19, зроблений максимум за 72 години до в’їзду, та пройти по прибуттю самоізоляцію терміном 7 днів. Особи, які пройшли повністю вакцинацію, звільняються від самоізоляції по прибуттю у Францію.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia