купити дешеві авіаквитки

Латвія відкриває кордони для українців з тестом!

Латвія дозволила в’їзд туристам з України з негативним тестом!

Латвія внесла Україну у “зелений” перелік країн, громадянам яких дозволено в’їзд з туристичною метою.

З 17 липня всі громадяни України мають право в’їзду в Латвію за умови представлення негативного тесту. Вакциновані мандрівники з України можуть перетинати кордон без тестів.

Умови в’їзду в Латвію для українців:

  • всі мандрівники мають заповнити форму на сайті covidpass.lv перед поїздкою.
  • потрібно надати один з документів:
    • негативний ПЛР-тест, зроблений не давніше 72 год або
    • негативний антиген тест, зроблений не давніше 48 год або
    • сертифікат вакцинації або
    • довідка про перенесену хворобу

Тести не вимагатимуть у дітей до 12 років. Вакцинованими вважаються ті особи, які мають COVID-сертифікати країн-членів ЄС ЄЕП, Швейцарії та Великої Британії (про повний курс вакцинації (Vaxzevria/AstraZeneca, Comirnaty /Pfizer, Spikevax/Moderna, Janssen) і у яких пройшло 14 днів після курсу вакцинації.

На сайті covid19.gov.lv написано, що приймаються також вакцини затверджені ВООЗ, але в переліку є лише вакцини затвердженні EMA. Також МЗС України надає перелік лише з чотирьох вакцин затверджених EMA.

Перелік країн з умовами в’їзду розміщено на сайті латвійського Центру профілактики та контролю захворювань на англійській, російській та латвійській мові:

“Центр профілактики та контролю захворювань на основі інформації наданої Європейським центром профілактики та контролю захворювань, публікує на своєму інтернет сайті список країн, на які поширюються особливі запобіжні заходи і обмеження, а також вказує країни в яких зареєстровано таке поширення інфекції Covid-19, яке може заподіяти серйозну загрозу здоров’ю суспільства. Відповідні застережні заходи і обмеження застосовуються з наступного дня після опублікування згаданого списку.”

Перелік країн переглядатимуть щотижня. Україна може бути вилучена зі списку, якщо показник інцидентності перевищить значення у 75 випадків на 100000. Зараз цей показник в України становить 15,9, отже з великою ймовірністю Україна протримається в переліку певний час.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

15 липня Рада ЄС внесла Україну до переліку країн яким рекомендовано поступово відкрити в’їзд до країн ЄС. Рішення має рекомендаційний характер і кожна країна ЄС може прислухатися до рекомендацій а може й залишити чинні обмеження. Коли і які країни можуть відкрити кордони та відповіді на інші питання розбирали у попередній статті.

Де шукати авіаквитки в Латвію?

Квитки можете купувати на сайті лоукостів ryanair.com та wizzair.com або на kiwi.com

Прямі лінки на пошук квитків в Латвію:

Лінки на офіційні джерела

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia