купити дешеві авіаквитки

Lauda та Austrian Airlines призупиняють всі рейси!

lauda авіаквитки

У зв’язку зі швидким розповсюдженням коронавіруса авіакомпанії масово скасовують рейси.

Через заборону польотів та введення обмеження на в’їзд іноземців у більшості країн ЄС авіакомпанії змушені скасовувати велику кількість рейсів. Деякі з авіакомпаній призупиняють виконання 100% рейсів.

Нагадаємо, що Україна сьогодні опівночі закриває всі авіасполучення. Навіть якщо авіакомпанії продають квитки на період з 17 березня (з 24:00 16.03) до 3 квітня – ці рейси не відбудуться. Виключення: рейси які будуть прийняті для повернення українців додому 17 березня.

Lauda

Авіакомпанія Lauda у зв’язку з швидким розповсюдженням коронавірусу оголосила про закриття усіх своїх рейсів з 17 березня 2020 року!

Усі рейси Lauda будуть призупинені з 24:00 понеділка 16 березня до 24:00 години середи 08 квітня 2020 року.

Lauda (Laudamotion) – австрійська лоукост авіакомпанія заснована в березні 2018 року Нікі Лаудою. Штаб-квартира знаходиться у Відні, віднедавна 100% авіакомпанії належить Ryanair.

З України Lauda обслуговує рейси Київ – Відень, Київ – Штутгарт та Херсон – Відень.

На офіційному сайті авіакомпанія повідомляє, що підтримує зв’язок з клієнтами засобами електронної пошти і закликає пасажирів не телефонувати без нагальної потреби до служби підтримки. У цей складний час перевізник дотримується всіх інструкцій ВООЗ та EASA і буде дотримуватися будь-яких обмежень на поїздки.

Авіакомпанія Laudamotion щиро вибачається перед усіма клієнтами, які постраждали від цих урядових обмежень, необхідних для боротьби з вірусом COVID-19.

Додаткова інформація про скасування і зміни на сайті перевізника.

Ryanair

Авіакомпанія Ryanair поки не зупиняє всі рейси, але серйозно розглядає таку можливість. На корпоративному сайті авіакомпанія повідомляє, що обмеження на польоти та в’їзд іноземних громадян, що ввели більшість країн Європи може призвести до заземлення флоту авіакомпанії на наступні 7 – 10 днів. На квітень та травень Ryanair очікує зменшення попиту на 80%.

Austrian Airlines

Австрійська авіакомпанія Austrian Airlines прийняла рішення призупинити всі рейси з 19 березня (з ночі 18 березня).

У зв’язку з великим навантаженням на службу підтримки авіакомпанія просить звертатися по допомогу у перебронюванні чи повернені коштів лише якщо у вас заплановані рейси у найближчі 7 днів.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia