купити дешеві авіаквитки

Польща вимагатиме вакцинацію + тест з 15 грудня!

Польща ускладнює умови в’їзду з 15 грудня!

У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні і появою нового штаму коронавірусу “Омікрон” Уряд Польщі прийняв рішення посилити карантинні обмеження.

Нові рішення уряду сьогодні на прес-конференції озвучив Міністр охорони здоров’я Польщі Adam Niedzielski. Також зміни опубліковані на урядовому сайті Польщі.

Окрім обмежень всередині країни будуть введені зміни і для мандрівників, що прибувають в Польщу.

З 15 грудня особи, які прилітають до Польщі з-за меж Шенгенської зони, мають пред’явити негативний тест (ПЛР або антиген), який зроблений не раніше ніж за 24 години до перетину кордону. Вимога тесту стосується і вакцинованих мандрівників.

Наразі точно не зрозуміло чи вимога буде стосуватися лише до тих, хто прибуває повітряним транспортом чи до всіх.

Оновлено 8 грудня. МЗС України вказує, що нова вимога лише по прильоту. На урядових сайтах Польщі теж вказується про “приліт”.

Od 15 grudnia każda osoba przed przylotem do Polski spoza strefy Schengen będzie musiała wykonać test na COVID-19. Test powinien być wykonany nie wcześniej niż 24 godziny przed wylotem. Co ważne, zaszczepienie nie zwalnia z obowiązku testowania.

Оновлено 15 грудня. Вимога тесту застосовується до всіх, хто прибуває з-за меж шенгенської зони, тобто і автобусом, і літаком і на авто. 

Також тест потрібен якщо ви летите через Польщу лоукостами з пересадкою!

Зауважимо, що за останні тижні вже кілька країн ввели вимогу тесту на додаток для вакцинації. Серед таких країн, що вимагають і вакцинацію і тест тепер Португалія, Франція, Нідерланди, Кіпр, Ісландія та інші.

Чинні правила в’їзду в Польщу

Іноземці, які в’їжджають в Польщу з-за меж шенгенської зони зобов’язані перебувати на карантині 14 днів.

Термін 14-денного карантину буде скорочено, у разі наявності негативного результату тесту на SARS-Cov-2, виконаного не раніше 8–денного періоду з моменту в’їзду на територію Польщі.

Від обов’язку перебування на карантині після перетину зовнішнього кордону ЄС звільнено осіб:

  • вакцинованих від COVID-19 (за наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації (за наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації вакциною, зареєстрованою в ЄС – Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Johnson&Johnson ). З 15 грудня на додаток до вакцинації потрібен також негативний тест.
  • перехворівших на COVID-19 (до 6 місяців, за наявності документального підтвердження)
  • визначених у § 3 Положення Ради Міністрів про встановлення обмежень та заборон у зв’язку з епідемією.

З 17 липня 2021 року всі пасажири, що прилітають до Республіки Польща, повинні перед вильотом заповнити карту місцезнаходження мандрівника (eKLP).

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Карантинні обмеження в Польщі

З 15 грудня кількість людей, які можуть відвідувати церкви, ресторани, готелі, культурні об’єкти (кінотеатри, театри, опери, громадські центри, концерти), а також басейни і аквапарки буде скорочено з нинішніх 50% до 30%, – повідомляє rbc.ua

Зміни також будуть внесені в роботу громадського транспорту. У громадському транспорті або поїздах буде дозволено займати 75% вільних місць.

Дискотеки, клуби та танцювальні заклади також будуть закриті з 15 грудня. 31 Грудня та 1 січня 2022 року в закритих закладах буде дозволено проводити вечірки не більше 100 осіб.

Менша кількість людей також зможуть відвідувати спортивні зали та Фітнес-клуби, а також музеї та художні галереї – ліміт становить 1 людина на 15 квадратних метрів. Ці ж обмеження поширюються на ярмарки, виставки, конференції та магазини.

Крім того, з 15 грудня тестування на COVID-19 буде обов’язковим для членів домогосподарств інфікованих людей, включаючи тих, хто вакцинований.

Крім того, студенти перейдуть на дистанційне навчання за кілька днів до Різдва, а також за кілька днів до хрещення. В цілому дистанційне навчання триватиме з 20 грудня 2021 року по 9 січня 2022 року. Після цієї дати студенти повинні повернутися на очну форму навчання.

Посилання на офіційні джерела

Інформація на сайті Уряду Польщі

Інформація про подорожі на урядовому сайті Польщі gov.pl

Карта місцезнаходження мандрівника (eKLP)

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia