купити дешеві авіаквитки

Ryanair скасує майже 600 рейсів 25 та 26 липня через страйки бортпровідників!

ryanair авіаквитки

Ryanair скасовує рейси для 50000 пасажирів 25 та 26 липня!

Лише вчора ми повідомляли про скасування 20 напрямків на зимовий період у лоукоста Wizz Air, як сьогодні ірландський лоукост Ryanair повідомив, що наступного тижня 25 та 26 липня скасує по 300 рейсів у зв’язку зі страйком бортпровідників у Бельгії, Португалії та Іспанії.

До яких країн та на які дати будуть скасовані рейси?

Сьогодні вранці авіакомпанія надіслала email та sms для майже 50000 клієнтів, що подорожують 25 та 26 липня з та до Бельгії, Португалії та Іспанії з попередженням про відміну рейсів.

Що пропонує Ryanair пасажирам скасованих рейсів?

За твердженням авіакомпанії, пасажирам пропонується перебронювання авіаквитків на дати у межах +-7 днів від 25 та 26 липня. Також клієнти можуть отримати повне повернення коштів.

Скільки рейсів Ryanair буде відмінено?

Скасування вплинуть на подорожі приблизно 12% всіх пасажирів, що подоружують у наступну середу та четвер.  Через страйк бортпровідників Ryanair буде скасовано таку кількість рейсів:

  •  до 200 з більш ніж 830 щоденних рейсів з/до Іспанії (24%);
  •  до 50 з більш ніж 180 щоденних рейсів з/до Португалії (27%);
  •  до 50 з більш ніж 160 щоденних рейсів з/до Бельгії (31%)
  •  до 300 з більш ніж 2400 щоденних рейсів Ryanair по всій Європі (12%)
 Щоб не пропускати важливі тревел новини та знижки, підпишіться на канал telegram.me/lowcostavia і будете отримувати миттєві сповіщення відразу на смартфон!

88% рейсів авіакомпанії Ryanair 25 та 26 липня будуть виконуватися згідно з розладом

Авіакомпанія наголошує, що пасажири, які подорожують 25 та 26 липня з та до Бельгії, Португалії та Іспанії і не отримали email чи sms про відміну рейсів, можуть очікувати, що їх рейси відбудуться за розкладом.

Якщо ви купували квитки не на сайті авіакомпанії Ryanair, то варто уточнити у вашого агенства продажу, чи не попереджала їх авіакомпанія про скасування.

Нагадаємо, що минулого року лоукост Ryanair скасував майже 2000 рейсів у вересні – жовтні.

Wizz Air скасовує 20 рейсів, а EasyJet 2 рейси з Польщі на зимовий період!

Кілька днів тому з розкладу авіакомпанії Wizz Air почали зникати деякі напрямки з Польщі на зиму, а у пасажирів автоматично замінювалися бронювання на альтернативні маршрути. Ці заміни доходять до абсурду, бо Візз Ейр без відома пасажирів може змінити рейси Вроцлав – Порту на Варшава – Лондон.

Детальний список маршрутів та опис ситуації знайдете у статті Wizz Air скасував 20 напрямків з Польщі!

Авіакомпанія EasyJet теж скасовує деякі сполучення і закриває 2 напрямки з Польщі на зимовий період: Краків – Венеція та Люблін – Мілан. Чи будуть відновлені ці рейси влітку 2019 року зараз невідомо.

Яка ситуація з рейсами з України?

Ryanair i Wizz Air не повідомляли про скасування рейсів з України.

Щодо виконання чинних рейсів інших авіакомпаній, то за останніх кілька місяців було кілька скасованих рейсів у Ernest Airlines.

Помало налагоджується ситуація з частими затримками чартерних рейсів. Оператор Join Up прийняв рішення припинити польотну програму в Туреччину з Вінниці, Рівного, Кривого Рогу і Херсона. Це дозволить вирівняти розклад і уникнути затримок і перенесення рейсів на інших напрямках.

Міністерство інфраструктури України підготувало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній за червень 2018 року, з яким можете ознайомитися нижче:

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Вам також може сподобатися ...