купити дешеві авіаквитки

Словаччина дозволила в’їзд вакцинованим українцям!

Словаччина дозволила в’їзд туристам з України!

Словаччина відкрила в’їзд для вакцинованих українців. Для тих, хто ще не вакцинувався, в’їзд можливий із самоізоляцією – повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Раніше Словаччина була закрита для українців з туристичною метою, а з 21 липня 2021 року змінено режим пропуску через спільний українсько-словацький кордон, а саме:

– скасовуються тимчасові обмеження щодо в’їзду громадян України до Словацької Республіки (з урахуванням Рекомендацій Ради (ЄС)).  Тобто,  громадяни України, власники біометричних паспортів, будуть в’їжджати на територію Словацької Республіки відповідно до загальних умов в’їзду, передбачених Кодексом Шенгенських кордонів (в’їзд на короткострокове перебування тривалістю 90 днів протягом 180 днів).

– після в’їзду громадяни України зобов’язані проходити процедури (карантин або інше), визначені чинним рішенням Управління охорони здоров’я Словацької Республіки (з урахуванням наявності або відсутності вакцинації у громадян України). Це означає, що:

  1. громадяни України, які мають сертифікат вакцинації (2 дози) (англійською, словацькою або чеською мовою) перед в’їздом реєструються на сайті eHranica та звільняються від самоізоляції (остання вакцинація повинна бути не раніше 14 днів). Приймаються всі вакцини, зареєстровані МОЗ.
  2. Невакциновані особи також  реєструються на сайті eHranica, однак зобов’язані пройти самоізоляцію терміном 14 днів (якщо за цей час не виникає симптомів або не проведено тестування). Самоізоляцію можна припинити, отримавши негативний результат тесту RT-PCR, зробленого не раніше, ніж на 5-й день.

При прибутті літаком в Словаччину літаком, всі пасажири мають заповнити форму Public Health (PLF)

Детальніше на карті МЗС України.

Визначення повністю вакцинованих осіб

Повністю вакцинованими вважаються:

  • Особи у яких пройшло щонайменше 14 днів, але не більше 12 місяців після введення другої дози вакцини COVID-19 (для яких передбачено 2 дози) (термін дії реєстрації в eHranica становить 6 місяців),
  • Особи у яких пройшов щонайменше 21 день, але не більше 12 місяців після першої дози вакцини COVID-19 (для яких передбачено одну дозу) (термін дії реєстрації eHranica становить 6 місяців),
  • Особи у яких пройшло щонайменше 14 днів, але не більше 12 місяців після першої дози вакцини COVID-19, якщо перша доза вакцини COVID-19 була введена протягом 180 днів після першої дози вакцини COVID-19 (реєстрація eHranica становить 6 місяців)

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

15 липня Рада ЄС внесла Україну до переліку країн яким рекомендовано поступово відкрити в’їзд до країн ЄС. Рішення має рекомендаційний характер і кожна країна ЄС може прислухатися до рекомендацій а може й залишити чинні обмеження. Коли і які країни можуть відкрити кордони та відповіді на інші питання розбирали у попередній статті.

Де шукати авіаквитки в Словаччину?

Квитки можете купувати на сайті лоукостів ryanair.com та wizzair.com або на kiwi.com

Прямі лінки на пошук квитків в Словаччину:

Лінки на офіційні джерела

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia