купити дешеві авіаквитки

Іспанія змінює правила для України! З 15 листопада в’їзд тільки з вакцинацією! Або з тестом! (оновлено 15 листопада)

Нові правила – в’їзд в Іспанію з 15 листопада можливий лише з тестом або з вакцинацією (всі вакцини)!

Сьогодні Міністерство охорони здоров’я Іспанії оновило список безпечних країн і вилучило Україну з переліку. Відповідна інформація міститься в наказі МОЗ Іспанії, – повідомляє Lowcostavia.com.ua.

Це рішення означає, що в’їзд в Іспанію з України буде можливий лише за умови повної вакцинації. Нові правила почнуть діяти з 15 листопада.

Зауважте, що зміну правил в Іспанію ми передбачили у статті “Як зміняться умови в’їзду після вилучення України з рекомендаційного переліку?

Оновлено 15 листопада. Іспанія дозволятиме в’їзд з України з негативним тестом для невакцинованих орієнтовно до 30 листопада. Після цієї дати з великою ймовірністю можливість в’їзду залишиться лише для вакцинованих. Це випливає з умов які встановлює чинний наказ МВС Іспанії INT/1159/2021, в якому Україна залишається в переліку країн, яким дозволено в’їзд до 30 листопада.

Умови в’їзду в Іспанію з України

З 15 листопада для відвідин Іспанії з туристичною метою потрібно надати сертифікат про повний курс вакцинації або негативний тест та завчасно заповнити формуляр санітарного контролю на сайті spth.gob.es.

Отриманий після заповнення форми QR код потрібно зберегти і надати на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

Іспанія визнає всі вакцини, які використовують в Україні (Comiranty/BionTech/Pfizer, AstraZeneca/Vaxzervria, Covishield, Janssen, Moderna, Coronavac/Sinovac).

Правила стосуються всіх осіб старше 12 років.

Оновлено 14 листопада. Перелік категорій громадян, яким дозволено в’їзд регулюється також МВС Іспанії. У наказі INT/1159/2021 за 29 жовтня вказано, що Україна все ще належить до переліку виключень. Це означає, що поки цей наказ не змінено, можливо в Іспанію можна буде в’їхати без поважної причини з негативним тестом.

Оновлено 15 листопада. В Іспанію ще можна буде в’їхати з негативним тестом! 

Нагадаємо, що Іспанія дозволила в’їзд вакцинованим українцям з 7 червня, згодом МВС Іспанії опублікувало наказ, що дозволив в’їзд з 27 липня також з тестом і опісля МОЗ Іспанії включило Україну до переліку “зелених країн”, що зняло всі обмеження на в’їзд. Тепер же Україну забрали з безпечного переліку МОЗ, але залишили в переліку МВС.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Можливість в’їзду для невакцинованих:

Для невакцинованих громадян в’їзд буде можливим з тестом або довідкою про одужання, якщо вони належать до наступних категорій:

  • осіб, які мають дозвіл на проживання в одній з країн-членів ЄС, Шенгенського простору, Андоррі, Монако, Ватикані або Сан-Марино, та які прямують до відповідної країни постійного проживання, що має бути документально підтверджено;
  • власників довготермінових віз, виданих однією з країн-членів ЄС або Шенгенського простору, які прямують до країни, яка видала відповідну візу;
  • медичних співробітників, у тому числі дослідників, або осіб, які доглядають за людьми похилого віку, для виконання своїх обов’язків;
  • осіб, які здійснюють вантажні перевезення, членів екіпажів морських та повітряних суден;
  • дипломатичного та консульського персоналу, співробітників міжнародних організацій, військових формувань, цивільного захисту або гуманітарних місій, з метою виконання посадових обов’язків;
  • студентів, які навчаються в Іспанії або іншій країні ЄС або Шенгенської Угоди, та мають відповідний дозвіл на навчання або візу та медичну страховку, та які виключно прямують до країни, де має відбуватися навчання, і якщо в’їзд відбувається під час академічного курсу або не раніше ніж за 15 днів до його початку. У разі, якщо країною призначення є Іспанія та тривалість перебування не перевищує 90 днів, необхідне підтвердження, що навчання відбуватиметься у навчальному закладі, що авторизований в Іспанії та зареєстрований у відповідному адміністративному реєстрі, а навчальний курс реалізується у очній та денній (повного часу) формі і передбачає отримання диплома або сертифіката;
  • висококваліфікованих працівників, які прибувають з метою виконання необхідної роботи, яка не може бути відкладена або здійснена дистанційно, а також учасників міжнародних змагань високого рівня, які відбуваються в Іспанії, що має підтверджуватися документально;
  • осіб, які документально підтвердять наявність вимушених сімейних обставин;
  • осіб, які документально підтвердять необхідність в’їзду через форс-мажорні обставини, внаслідок вимушеної потреби або з гуманітарних причин.

Де шукати дешеві авіаквитки в Іспанію?

Квитки можете купувати на сайті лоукостів ryanair.com та wizzair.com або на kiwi.com

Посилання на пошук та бронювання авіаквитків на прямі рейси з України в Іспанію:

Читайте також: Які країни і коли змінять правила в’їзду для України.

Лінки на офіційні джерела

Додатково – правила на карті МЗС України (оновлено)

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia