купити дешеві авіаквитки

Wizzair Україна припиняє діяльність 20 квітня! Скасовано більшість рейсів!

Wizz air закривається

Wizzair закриває підрозділ “Візз Ейр Україна” з 20 квітня! Скасовано більшість рейсів!

з 20 квітня лоукост Wizzair закриває український підрозділ “Візз Ейр Україна”. Один з літаків Airbus A320 залишиться в Києві і буде використовуватися авіакомпанією Wizz Air Hungary, а другий буде переміщений на нову базу Wizz Air у словацькому Кошице.

Про це повідомила прес-служба авіакомпанії.

“На жаль, ми були змушені прийняти таке рішення через тривалу напруженість у Східній Україні, девальвацію та нестійкість української гривні, обмеження платежів постачальникам у зв’язку з контролем за іноземною валютою і невизначеність нових порядків для авіації та обмеження, що можуть бути цим викликані. Як повідомлялося раніше, Wizz Air Ukraine вже скоротила кількість літаків з чотирьох до двох у першій половині 2014-го року, слідом за скороченням кількості літаків, що базуються в Києві, та призупиненням роботи в Донецьку.”

“Візз Ейр Україна”, авіакомпанія, яка наразі виконує 16 рейсів двома літаками, припиняє свою діяльність, а Wizz Air Hungary буде виконувати тепер не два, а вісім рейсів в Україну та з України.

Виконання наступних рейсів буде продовжено:

Київ – Будапешт – рейс залишається без змін
Київ – Лондон Лутон – рейс залишається без змін
Київ – Кельн – квитки необхідно перебронювати через Wizz Air Hungary
Київ – Дортмунд – квитки необхідно перебронювати через Wizz Air Hungary
Київ – Гамбург Любек – квитки необхідно перебронювати через Wizz Air Hungary
Київ – Катовіце – квитки необхідно перебронювати через Wizz Air Hungary
Київ – Ларнака – квитки необхідно перебронювати через Wizz Air Hungary
Київ – Мюнхен Меммінген – квитки необхідно перебронювати через Wizz Air Hungary

Пасажирам, що купили квитки на вищевказані рейси на дати з 20 квітня 2015 року, буде необхідно перебронювати переліт через авіакомпанію Wizz Air Hungary, яка буде виконувати ці рейси з 20 квітня. З цими пасажирами авіакомпанія зв’яжеться для повернення вартості квитка. Також ці пасажири зможуть перебронювати квитки за первісною вартістю (відповідно до пропозиції «Гарантія тарифу»).

Wizzair закривається

Скасовані маршрути авіакомпанії Wizzair:

Львів – Венеція Тревізо
Львів – Мілан Бергамо

Львів – Неаполь
Київ – Барселона Жирона
Київ – Венеція Тревізо
Київ – Валенсія
Київ – Кутаїсі
Київ – Москва
Київ – Мілан Бергамо
Київ – Неаполь

Авіакомпанія зв’яжеться з пасажирами цих рейсів, щоб забезпечити повернення повної вартості квитків. Всі новини про відшкодування будуть надсилатися електронною поштою на адресу, вказану під час бронювання.

Щоб виявити свою відданість обслуговуванню клієнтів, Wizz Air Hungary забезпечить так звану «Гарантію тарифу», яка буде розповсюджуватися на бронювання за низкою напрямків (або сполученням напрямків) Wizz Air Hungary упродовж фіксованого терміну і з додатковими правилами і умовами.

У клієнтів Wizz Air Ukraine буде можливість самостійно оформити нові бронювання, в тому числі на прямі або непрямі рейси через сторонні аеропорти мережі Wizz Air, в аеропорти їх первинного (з Wizz Air Ukraine) місця призначення через Wizz Air Hungary. В разі позитивної різниці повної вартості (дивіться правила й умови нижче) клієнту повернуть різницю у формі кредиту Wizz Air (100% суми позитивної різниці), який клієнт зможе використати для бронювання рейсів Wizz Air Hungary у майбутньому. Клієнти, яких це стосується, повинні будуть сповістити відділ по роботі з клієнтами Wizz Air Hungary про позитивну різницю тарифів і зробити запит на кредит Wizz Air. Відділ по роботі з клієнтами Wizz Air Hungary перекаже суму кредиту на рахунок клієнта не пізніше, ніж через 30 днів після дати запиту клієнта.

Основні правила і умови діють для всіх клієнтів Wizz Air Ukraine, які бажають скористатися пропозицією Wizz Air Hungary «Гарантія тарифу»:

  • Клієнт Wizz Air Ukraine, що отримав відшкодування, може забронювати нові квитки у Wizz Air Hungary за свій рахунок і вимагати повернути позитивну різницю тарифів (якщо вона є)
  • Гарантія тарифу розповсюджується на певні бронювання (будь ласка, дивіться таблицю), за умови, що пасажира буде перенаправлено у оригінальний пункт призначення через інший аеропорт
  • Гарантія тарифу розповсюджується тільки на бронювання, що випадають на оригінальну дату бронювання у Wizz Air Ukraine +/- 7 днів
  • В разі бронювання з іншого міста (наприклад, якщо клієнт зі Львова подорожує з Катовіце), клієнт несе всі витрати, пов’язані з наземними переїздами, проживанням, і всі інші витрати

львів віззейр скасовані рейси

Детальні умови «Гарантії тарифу» на сайті авіакомпанії.

Телефонуйте у Wizzair тільки в разі потреби, оскільки лінії Інформаційно-довідкового центру перевантажені, і час очікування став набагато довше! Спеціальні номери Інформаційно-довідкового центру Wizzair:

+380 44 206 4888
Доступні мови: Українська і російська
Години роботи: з 7:00 до 21:00 (CET)

+ 48 22 432 4867
Доступні мови: Чеська і польська
Години роботи: з 8:00 до 22:00 (CET)

+36 1 677 7139
Доступні мови: Англійська, французька, німецька, угорська, італійська, румунська, іспанська
Години роботи: з 8:00 до 22:00 (CET)