купити дешеві авіаквитки

Зі Львова в Краків, Варшаву чи Вроцлав від 30 грн! Електричка + новий рейс Neobus від кордону!

neobus квитки

Квитки від кордону до Кракова, Варшави чи Вроцлава від 2 злотих! До кордону зі Львова за 14 грн! Все разом за 1 євро! (Оновлено 8 червня)

Польський автобусний перевізник Neobus.pl з 1 грудня 2017 року відкрив нове сполучення від польського міста Медика, що розташоване на польській стороні пішого переходу Шегині – Медика.

З Медики новий рейс їде через Перемишль у Ярослав і Ряшів (Жешув), а далі у Варшаву, Краків, Катовіце, Вроцлав чи Лодзь! Квитки вже в продажу на сайті Neobus.pl за ціною від 2 злотих (1 злотий квиток +1 злотий оплата бронювання).

До пішого переходу можна доїхати на електричці Львів – Мостиська 2 – Держ.кордон за 14 16 грн. Перейти пішки через кордон, а далі автобус Neobus за 2 злотих. Отже мінімільна можлива вартість дороги зі Львова у Варшаву, Краків чи Вроцлав – це 16 грн + 2 злотих (15 грн) = разом від 30 грн (1 євро) в один бік!

Цей новий рейс Neobus також зручний для тих, хто перетинає кордон на поїзді Інтерсіті Київ – Львів – Перемишль, оскільки в Перемишлі можна сісти на автобус neobus у той же Краків, Вроцлав чи Варшаву. Тоді загальна вартість дороги складе від 245 грн (230 Інтерсіті + 15 Neobus), що теж дуже дешево і без черг на кордоні.

Львів – Краків, Львів – Варшава або Львів – Вроцлав за 30 грн (€1)!

маршрут перевізник ціна
Львів – Шегині Укрзалізниця 14 16 грн
Шегині – Медика пішки 0 грн
Медика – Варшава, Краків чи Вроцлав Neobus.pl від 2 злотих

Neobus.pl – як знайти та купити квитки по 2 злотих

Автобусний перевізник Neobus викладає нові дешеві квитки “партіями” на певний період. Наприклад, 27 лютого  з’явилися квитки по 1 злотому на 1-20 травня, 19 квітня на червень.

За найнижчою ціною є лише декілька квитків на рейс і їх доволі швидко розкуповують. Зараз (станом на 19 квітня) квитки по 1 злотому (+1 злотий за бронювання) можна знайти на рейси 21 травня – 17 червня 2018 року. Трохи більше є квитків по 5 злотих, далі йдуть дорогі квитки.

Квитки варто купувати заздалегідь на сайті Neobus.pl.

Пошук на сайті перевізника не дуже зручний, щоб знайти квитки з найнижчою ціною скористайтеся сайтом busradar.com. Також можете ознайомитися з детальною інструкцією як купити квитки на сайті Neobus.pl.

Періодично Neobus оновлює розклад і додає дешеві квитки на наступні місяці. Саме тоді і є нагода придбати квитки за 1 злотий. Підпишіться на канал Lowcost Avia в Телегарам telegram.me/lowcostavia, щоб миттєво отримувати інформацію про нові акції.

Відповідно, коли з’явиться нова партія квитків, тоді й буде велика ймовірність знайти дешеві квитки Медика – Варшава та Медика – Краків (дешевих квитків у Краків та Вроцлав менше, ніж у Варшаву).

Приклади квитків (скріншоти зроблені 8 червня)

Розклад рейсів та опис автобусів

Отже, Neobus запустив рейси у Варшаву, Краків, Катовіце, Вроцлав та Лодзь з прикордонного міста Медика через Перемишль та Ярослав.

Автобуси оснащені зручними кріслами, Wi-Fi, на довгих рейсах безкоштовно дають воду та печиво чи канапку.

Рейси виконують двічі на день (оновлено! буде ще третій ранковий рейс!), відправлення з Медики о 10:00 та о 16:10, з Перемишля о 10:20 та о 16:30 за польським часом. Зворотні рейси прибувають у Перемишль о 6:20 та 15:45, у Медику о 6:40 та 16:05.

Детальний розклад Медика – Варшава:

Медика – Варшава рейс #1 рейс #2 Варшава – Медика рейс #1 рейс #2
Медика 10:00 16:10 Варшава 00:10 09:00
Перемишль 10:20 16:30 Ряшів (Жешув) 04:30 14:11
Ряшів (Жешув) 12:20 18:10 Перемишль 06:20 15:45
Варшава 17:45 23:20 Медика 06:40 16:05

Медика – Краків – Вроцлав:

Медика – Краків – Вроцлав рейс #1 рейс #2 Вроцлав – Краків – Медика рейс #1
Медика 10:00 16:10 Вроцлав 22:40
Перемишль 10:20 16:30 Краків 02:20
Ряшів (Жешув) 12:20 18:10 Ряшів (Жешув) 04:30
Краків 14:40 20:40 Перемишль 06:20
Вроцлав 18:45 00:20 Медика 06:40

 

Розглянемо детально кожен з варіантів дороги в Польщу:

Львів – Шегині (електричка чи автобус) – Медика – (Варшава, Краків чи Вроцлав) Neobus = все від 30 грн

Цей маршрут складається з трьох сегментів – Львів – Медика, піший перетин кордону і автобус Neobus у обране місто Польщі.

 1. Львів – Шегині. Дістатися до кордону зі Львова займе близько двох годин часу. Найдешевше добиратися за 14 16 гривень електричкою, що їздить 4 рази на день railway.lviv.ua (розклад). Від кінцевої зупинки “Держ.кордон” до пішого переходу 2км, десь 20 хв пішки.

  Також можна їхати автобусами Львів – Шегині за 46 гривень, що відправляються приблизно щогодини з Автостанції “Західна” (Городоцька, 359).
 2. Шегині – Медика. Пішки переходимо кордон. (~1-4год.) Звучить простіше ніж є насправді, деколи черги і тиснява на пішому переході Шегині – Медика просто неймовірні. Як правило, найбільше людей у суботу, найменше у неділю, по вечорам, а також у дні офіційних польських свят.
  Якщо у вас є куплені квитки по Польщі, то проберіться до польського офіцера і покажіть роздруковані квитки на літак чи автобус, можливо пропустить вас без черги.
 3. Медика – (Варшава, Краків чи Вроцлав). Від 2 до 70 злотих. Найдешевше скористатися автобусами фірми neobus.pl, що їдуть прямо з Медики у декілька великих міст Польщі. Квитки потрібно купувати заздалегідь, а також уважно вивчити розклад, оскільки з Медики Neobus їздить лише двічі на день.

Підсумуємо плюси та мінуси цього варіанту:

+ дешево (від 30 грн)
– квитки Neobus потрібно купувати заздалегідь
– дешевих є тільки декілька квитків на рейс
– черга на пішому кордоні може бути довгою і важко передбачити скільки займе часу, є ймовірність пропустити свій рейс

Щоб максимально зекономити і встигнути на автобус Neobus, що відправляється з Медики о 10:00, потрібно виїжджати першою електричкою о 5:25. Можна виїхати і пізніше автобусом за 34 грн, але врахуйте, що важко передбачити скільки займе перетин кордону (зазвичай від 1 до 4 годин).

Схожий маршрут Львів – Шегині – Медика – Перемишль – Ряшів (Жешув) – Варшава описаний в окремій статті.

Львів – Перемишль (Інтерсіті) – (Варшава, Краків чи Вроцлав) Neobus = все від 245 грн

Найзручніше перетинати кордон на поїзді. Жодних черг, тисняви і довгого очікування.

Зараз є 2 поїзди Інтерсіті Київ – Львів – Перемишль, та ще один Одеса – Львів – Перемишль.

На нові рейси neobus найзручніша стиковка з поїздом 715 Київ – Львів – Перемишль, що прибуває в Перемишль о 15:03. Вже о 16:30 можна продовжити подорож автобусом Neobus.

Поїзд 715 Київ – Перемишль
Київ 06:51
Львів 13:53
Перемишль 15:03

Ціна квитків Львів – Перемишль від 195 грн, отже мінімальна можлива вартість всієї дороги 230 + 15 грн = 245 грн!

маршрут перевізник ціна
Львів – Перемишль Укрзалізниця від 230 грн
Медика – Варшава, Краків чи Вроцлав Neobus.pl від 2 злотих

Підсумуємо плюси та мінуси цього варіанту:

+ відсутність черг при перетині кордону
+ зручна пересадка
– квитки Neobus потрібно купувати заздалегідь
– дешевих є тільки декілька квитків на рейс

Якщо на потрібні вам дати нема дешевих квитків з Перемишля, то можете пересуватися по Польщі далі на поїзді з Перемишля, а щоб зекономити –  сідайте на електричку Перемишль – Ряшів (Жешув) (квиток можна купити у вагоні), а з Жешува є значно більше дешевих рейсів як Neobus.pl так і PolskiBus (flixbus) від 1 злотого.

Прямі автобуси Львів – Варшава, Краків чи Вроцлав – від 300 грн

Квитки на прямі автобусні рейси можна купити на busfor.ua або на bus.lowcostavia.com.ua.

Автобусні перевізники LeoExpress, Ecolines, EastWestEurolines та Eurolines Polska та  інколи влаштовують акції і продають автобусні квитки у Краків від 110 грн,  у Варшаву зі Львова від 150 грн, та з Києва від 240 грн в один бік! Акційних квитків обмежена кількість.

Зауважте, що автобуси зазвичай дуже довго стоять в чергах на кордоні від 4 і навіть до 12-16 годин! Час очікування в черзі не залежить від перевізника. Якщо у вас запланований виліт з Польщі літаком, то щоб гарантовано встигнути на авіарейс виїжджайте за 24 до вильоту або обирайте інший спосіб добирання (поїздом чи літаком)

Дешеві готелі в Польщі

Не кажіть, що у Польщі доведеться викласти ще велику суму окрім витрат на дорогу. Продукти в супермаркетах там коштують стільки ж як і у нас, а жити можна у дешевих готелях Ibis Budget, де номер коштує від 9 євро (290 грн) за ніч на двох!

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Sergey Yurin

  “Також можна їхати автобусами Львів – Шегині за 34 гривні, що відправляються кожних півгодини від головного залізничного вокзалу (АС-8)”

  К сожалению, эти автобусы уже три месяца отправляются от Автостанція “Західна”, Львів, Городоцька, 359, +38 (032) 255 62 63. Что очень неудобно для приезжающих на поезде…

  • Схоже що дійсно так, дякую, виправлю. Востаннє їздив в червні, то ще було по старому.

   • Sergey Yurin

    Ну, вот, а я в октябре. Был неприятный сюрприз. Но от АС-8 идёт в 6:45 большой автобус до Перемышля. 146 грн.

    • Oleksandr

     Автобус є,але проблема в черзі на кордоні.
     За 190 грн можна на поїзді зі Львова до Перемишля доїхати з комфортом і без черги на кордоні.

     • Sergey Yurin

      Александр, Вы рекламный менеджер Интерсити?))
      Конкретно в этом комментарии я уточнил возможность проезда автобусом, о которой (возможности) говорилось в статье.
      Проезду на поезде в статье уделён отдельный абзац: “Найзручніше перетинати кордон на поїзді. Жодних черг, тисняви і довгого очікування.”, что не вызывает никаких сомнений)

     • Oleksandr

      Ви писали,що проблема для подорожуючого з вокзалу їхати на а/с ,,Західна”,щоб доїхати до кордону.Я вам і пояснив,що з вокзалу можна проїхати поїздом до Перемишля.Не написав при цьому жодного разу слово ,,Інтерсіті”.Який же з мене рекламний менеджер?Реклама товару без його назви?
      І взагалі:не ,,Александр” ,а ,,Oleksandr”.

     • Sergey Yurin

      А чего ты так возбудился, Олександр? Твоих пояснений здесь никто не просил и ВОПРОСОВ тебе никто не задавал, здесь взрослые дяди говорят об АВТОБУСАХ.
      А твои комментарии, как я посмотрел, либо неуместны, либо неверны, но всегда с большим апломбом)

     • Oleksandr

      Ви навчіться спілкуватися, ,,взрослый дядя”.Хамства від вас більше ніж інформації.

     • Sergey Yurin

      Ладно, продолжу немного срача, но это будет последнее сообщение из этой серии) Простите, но не смог удержаться…
      Ты, Олександр, тут всех чему-то учишь – умению общаться с польскими пограничниками и с такими, как ты, умению работать с первоисточниками, умению чётко и правильно овтечать на вопросы… В хамстве, вот, меня обвинил… Кстати, опять же, по-дилетански и с апломбом)
      Мои слова о твоём дилетанстве и апломбе легко проверить, почитав твои комментарии – они в свободном доступе, полезной информации в них процентов 10, остальное всё можно выразить короткой фразой: “Вы все говно, а я – испанский лётчик”.
      Какого, извини, ты влез в эту ветку? Я, основываясь на собственном опыте, указал автору статьи на неточности в описании перехода границы с использованием АВТОБУСНОГО сообщения, автор статьи адекватно отреагировал, внеся соотвествующую ИНФОРМАЦИЮ в тело статьи! Ещё раз хочу тебя спросить – чего ты так возбудился?) К какой теме, вопросу, проблеме был твой комментарий в этой ветке про поезд? В чём тебя не устроила предоставленная мною информация? Где ты нашёл от меня хамство? Это не впросы к тебе, ты на них ответить не в состоянии, это аргументы)
      Человек, лишённый критического отношения к себе, жалок. А если при этом он ещё и пыжиться что-то доказать ВЗРОСЛЫМ ДЯДЯМ, то и глуп. Это, опять же, не к тебе, ты этого понять не в состоянии, это афоризмы)

     • Oleksandr

      Хам з манією величі.

     • Anatoliy Buchenko

      Та не зважайте. Типовий перехід кацапа на “ти” і показ т.зв. “вищості”. Клініка.

     • Poleg

      Вы тоже заметили? А то я уже думал, что только я один это вижу.

 • Orest Bilous

  А скільки по часу зазвичай займає пішохідний перехід кордону?

  • Як повезе, від 1 до 4 годин. Найгірше в суботу вранці, найшвидше в неділю, на польські свята і серед ночі.

   • Rando

    Вночі теж можна вклякнути на пару годин(

    • То після опівночі чи ближче до ранку? Кому вночі потрібно на інший бік крім туристів? :(

     • Rando

      От і я так думав, але місцеві з навколишніх сіл стоять там навіть по ночах з сигаретами і вудкою. У мене так друзі понадіялись, що вночі можна буде легко перейти і чуть літак не пропустили.

     • Oleksandr

      З квитками на літак можете проходити без черги

     • Rando

      Та ні, це а) на розгляд польських прикордонників (мене не пропускали) б) наші люди в черзі можуть заклювати.

     • Oleksandr

      А ви хочете без будь-яких зусиль пройти без черги?Викликайте старшого зміни,доводьте,боріться за свої права.

     • Rando

      Взагалі то в даному випадку це не є ваше право. Квиток не дає вам ніякої легальної підстави пришвидшено проходити кордон. І так, кордон потрібно проходити без зусиль. Це має бути нормою. Якщо мені підхдять години, то я тепер вибираю перетин кордону на поїзді, тому що, там-тарам-тарам, там можна пройти його без зусиль, уявляєте?

     • Oleksandr

      Уявляю і навіть давно вже користуюсь(Київ-Перемишль,наприклад).
      Жодного разу ще не чув відмову при проханні пришвидшити прохід через піший перехід(при наявності квитка на літак,або присутності малолітньої дитини).
      Навчіться розмовляти з польськими прикордонниками і все буде добре,адже вони також люди.

     • Rando

      мені відмовляли, знайомим відмовляли і це при тому що ми чудово вміємо спілкуватись, але тут проблема, що вони часто на переході бувають страшенно роздратовані на весь той бидлам, що там твориться і їм просто до вас все рівно. Ну і знову таки, вони НЕ забов’язані вас пропускати. Ніде така норма не прописана.

     • Oleksandr

      Я мав на увазі не знання мови,а вміння спілкуватися.Це і відрізняє вас від натовпу перекупників.

     • Rando

      З вмінням спілкуватись у мене проблем немає.

     • Poleg

      Вы абсолютно правы – это право польского стража границы, а не обязанность. При мне в Медыке страж вежливо объяснял даме, что это ее обязанность выехать раньше для того чтобы успеть пройти границу. Но скажем честно в этот день там и очереди было всего ничего – минут на 40.

     • Oleksandr

      Я описав дану ситуацію лише для того,щоб люди могли скористатися порадою.Якщо є хоча-би один шанс із ста пройти поза чергою з квитками на літак-людина повинна його використати і знати,що це можливо.А не стояти в черзі і запізнитися на літак.
      Дійсно:будь-яке рішення приймає прикордонник.І це-нормально.
      Але ви маєте шанс вплинути на позитивне рішення.Чому б цим не скористатися?

     • Rando

      Скористатись можна, а от покладатись на нього не варто.

     • Oleksandr

      Покладатися взагалі не можливо ні на що.При будь-якій подорожі неможливо на 100% все передбачити.
      Простояли якось чотири години на кордоні в Раві-Руській.Практично порожній кордон,а комп’ютери зависли і нікого не змогли оформити на виїзд.

  • Oleksandr

   З малою дитиною,або з квитками на літак можете пройти без черги.

 • Bob Dylan

  Підкажіть, будь ласка, скільки коштує електричка з Перемишля до Жешува?

  • Bohdan

   10.50 PLN

   • Bob Dylan

    Дякую!

 • Билеты на сайте купить нельзя!!!

 • Сергей

  Автобуси на кордоні стоять дуже довго в чергах. Це стосується обох напрямків? Чи тільки з України в Польщу?

  • Автобуси стоять в черзі з України в Польщу майже завжди, з Польщі в Україну – суттєві черги бувають, але дуже рідко.

 • Anatoliy Buchenko

  Продукти в польських супермаркетах коштують, принаймні, в півтора рази дорожче, ніж у нас. Але, якщо Ви відноситеся до породи людей, які готові вбити добу на пересадки на маршруті Львів – Варшава щоб зекономити 160 грн, тоді, так – булочка і дешевий печінковий паштет + йогурт для Вас обійдуться в 30 грн в самому дешевому португальському супермаркеті, що називається у Польщі “Бєдронка”.
  Пи.Си. Сам переходив Шегині пішки і їздив стопом і акціями. Сьогодні я за день заробляю більше, ніж вся ця економія, тому пріорітети час-гроші помінялися))))) Але за інформацію з сайту дуже дякую: щойно повернувся з подорожі на Канарські острови, перельот на які купив за порадою з сайту. Щиро вдячний! Добре, що ви є!

  • Леонид Бирюков

   А как узнать такую информацию

   • Anatoliy Buchenko

    Просто слідкувати за новинами на сайті. Трапляється багато чого цікавого і практичного.

 • Oksana Repinska

  Підкажіть, будь ласка, 1) де у Перемишлі зупиняється цей автобус, Neobus? На залізничній станції? 2) хочу на інтерсіті добратися до Перемишля, а звідти на літак до Варшави- Шопен. 2) щиро ядкую за цей сайт, всю інформацію та поради!

 • Elena Elena

  Добрый день!
  Купила по вашему совету билет Медыка-Варшава заходня в 16.10 за 2 злот. Спасибо! Перед выездом образовалось аж 4 вопроса:
  1) Можно ли сесть на этот автобус в Пшемышле? Или нужно именно в Медыке на переходе? Обнаружила, что есть удобная электричка из Львова, в Пшемышле в 15ч, как раз к 16.20 отлично.

  2) В расписании Необаса в Варшаве 3 остановки – Шопен аэропорт, центр и Заходня. Он всегда именно в таком порядке едет? Может, можно выйти в аэропорту или в центре (билет до Заходней покупала, 18декабря другого варианта выбора остановки не было)

  3) Если таки идти через пеший, то место посадки MEDYKA Centrum Handlowe – это именно остановка, или просто место в чистом поле? По гуглу не поняла, зрительно не помню. Потому как если из Львова выехать с запасом, а на пешем вдруг нет очереди, то при -10С как-то вдруг 3ч там гулять – нерадостная перспектива. Может, есть какая станция там, чтоб внутри подождать? Видела напротив Бедронки остановку, но тоже не помню, есть ли там крытое помещение.

  4) От жд Львова в Шегини маршрутки выкинули на Метро вроде? Я в последний раз из Польши так ехала, водитель сказал, что конечная теперь на Метро, а как обратно, в сторону границы, где эти маршрутки Львов-Шегини теперь ловить?

  Спасибо за ответы
  Надеюсь, что я не первая таким маршрутом еду))

  • 1) Точно не скажу, думаю, що не мало би бути проблем, спробую ше уточнити.
   2) Якщо він буде їхати через центр, то вийдете де заманеться :) Про аеропорт точно не скажу, бо вони туди дешевих квитків не продають, хоча це схоже той самий рейс.
   3) всі зупинки є тут: https://neobus.pl/mapa-przystankow у Медиці показує зупинку біля Бєдронки. У самій Бєдронці і зможете перечекати холод, автостанції там нема.
   4) Так, тепер автобуси на Шегині їдуть з автостанції Західна: http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=469000

   • Elena Elena

    Спасибо.
    По вопросу 1 Необас ответили – доплата 70злот, если садиться в Пшемышле, а не в Медыке. Красавцы. Но изменений вроде не обещают, так что значит пойду через пеший.
    Надеюсь, если я начну не на своей остановке в Варшаве ночью выходить, меня к креслу не привяжут и 70 злот не потребуют)) Остановки последовательно – шопен, центр, заход. Так что по идее, возможно, повезет

 • хтось знає точну локацію посадки в автобус у Медиках? “MEDYKA Centrum Handlowe” це якось дуже загально. може це біля бедронки?

 • Lviv

  Завдяки lowcostavia (низький їм уклін – всі поїздки коштували максимум 4 або 8 злотих в обидві сторони=) зробив вже 4 поїздки необусом (2-чі Краків, Варшава та Вроцлав). Виїжджав зі Львова першою ранковою електричкою (16 грн станом на березень 2018). Як правило, година-дві йшла на перетин кордону, 10 година польського часу – посадка на автобус. Квиток друкувати не обов”язково, можна показати на телефоні, переважно просто звіряють резервацію за прізвищем. “Бедронка” зовсім поряд від переходу (в холодну пору можна зайти і зігрітись, чекаючи на необус), біля неї на зупинці є фірмова табличка необусу, і саме туди туди приїжджає комфортний необусівський бус-мерседес (в салоні безкоштовна вода, юсб-зарядки на стелі, але без вай-фаю). Цей бусик везе до Жешува. Вже в Жешуві на вокзалі пересадка – майже одночасно туди приїжджають 3 великі необуси (вайфай, вода, туалет, розетки і т.д.) з різними напрямками руху (на який автобус пересісти люб”язно підкаже водій буса, що привезе Вас до Жешува). Назад завжди повертався останнім вечірнім рейсом необусу, тоді приїжджаєте у Медику рано, відразу переходите кордон (черг немає) і якраз встигаєте на електричку до Львова (у Львові вона о 10-00). Всім захопливих подорожей!=)

 • Olha Zhemela

  Добрий вечір,може хтось підкаже чи є автобуси з Варшави або Кракова у Рава- Руську? Дякую

  • Oleksandr

   З Варшави через Раву-Руську їде дуже багато автобусів.
   З Кракова автобуси через Раву-Руську не їдуть.

   • Olha Zhemela

    Дякую,на якому сайті можна купити квитки,на busfor.ua не продаються

    • Oleksandr

     До Рави ніхто квитки не продає,купуйте квиток до Львова.

 • Vika Goleniva

  Доброго дня, підкажіть, поїзд інтерсіті Львів-Перемишль часто спізнюється? Якщо прибуття о 14:25 в Перемишль, є шанс встигнути пересісти на електричку Перемишль-Жешув, що відправляється о 14:40? Чи легко на вокзалі орієнтуватися?