купити дешеві авіаквитки

20 євро на авіаперельоти – акційний ваучер від Bravoavia!

bravoavia

Ваучер на суму 20 євро лише за реєстрацію на сайті! (неактуально)

У наш час існує багато можливостей заощаджувати на перельотах завдяки різноманітним акціям. Компанія Bravoavia, що займається он-лайн продажами авіаквитків на міжнародному та українськму ринку, надає можливіть отримати ваучер на авіаперельоти на суму 20 євро лише за реєстрацію у партнерській програмі.

На все про все ви витратите близько хвилини вашого часу.

Навіщо компанії роздавати такі ваучери? Все просто, таким чином вони рекламують себе та приваблюють нових клієнтів для користування їхніми сервісами. Bravoavia входить в группу компаній Bravofly Rumbo Group, з представництвами в 30 країнах.

Щоб отримати свій персональний ваучер на 20 євро виконайте наступні дії:

Оновлено. Видачу безкоштовних ваучерів та програму bravofriends закрито.

Зареєструйтеся на сайті bravofriends.ru. Для цього перейдіть за посиланням на сайт і введіть ваш email у реєстраційну форму.

Bravofriends1reg

 

На пошту вам прийде посилання для підтвердження реєстрації, перейдіть по ньому і вкажіть ваше ім’я та прізвище.

Bravofriends2name

 

Все! За вашим обліковим записом закріплено ваучер на 20 євро, який можете активувати, та використати на сайті bravoavia.com.ua у зручний для вас час.

Bravofriends3coupon

Для активації ваучеру клікніть “Запросить ваучер” та підтвердіть свій вибір. Код ваучеру вам надішлють на електронну скриньку. Строк дії ваучера 2-4 місяці. Кінцевий термін використання буде вказаний у листі з кодом. Тож реєструйтеся і отримаєте свій ваучер на 20 євро!

Після реєстрації на сайті ви можете накопичувати кошти на вашому віртуальному рахунку за запрошення друзів. Поділіться реферальним посиланням з друзями і за кожну реєстрацію вам нарахують 1 євро, а друзі, відповідно, отримають свій ваучер.

Як можна використати даний ваучер?

Ваучер можна використати на будь-який переліт у дві сторони (або на двох осіб в одну сторону) на сайті bravoavia.com.ua. Здійсніть пошук, виберіть необхідний вам рейс, та перед оплатою введіть код вашого ваучера.

Bravoavia5enterv

Використання ваучеру на прикладі купівлі квитка Львів-Київ-Львів.

На сайті МАУ квиток на уікенд зі Львова у Київ і з поверненням коштує 1223 грн.

Lviv-Kyiv-Lviv-nov

Виберемо той же рейс на сайті bravoavia, введемо код ваучера і відмовимося від додаткових послуг – Bravo компенсації і розсилок.

Bravoavia7full

На наступному екрані, при виборі способу оплати, нам буде показана остаточна ціна на авіапереліт. Сумарна знижка менше ніж 20 євро, так як необхідно сплатити адміністративний збір за послуги. У підсумку вартість квитка Львів-Київ-Львів з урахуванням всіх зборів і податків становитиме 1125 грн.

Bravoavia6lastfullmain

Зауважте,  при купівлі квитків в одну сторону та на рейси лоукост авіакомпаній, bravoavia додає до оплати значну комісію. Перед купівлею квитків порівняйте пропозицію bravoavia з ціною на сайті авіакомпанії і купуйте там де дешевше.

Оновлено. Зараз до кожної операції оплати карткою bravoavia додає значну комісію, яка перекриває вигоду з використання ваучеру. Доцільно назбирати на ваучер хоча б 50 євро і тоді використати його на купівлю квитка.

З детальною інструкцією щодо використання ваучеру можете ознайомитися на сайті bravoavia.

Цікавих вам перельотів! :)