купити дешеві авіаквитки

4You Airlines – чи повернуть клієнтам кошти?

4you airlines bankrot

4You Airlines закривається, так і не розпочавши свою діяльність.

26 вересня на головній сторінці сайту 4youairlines.com  та на офіційній фейсбук сторінці  з’явилося повідомлення:

2014-09-26 23_09_27-Bilety Lotnicze - 4YouAirlines

Шановні клієнти,

Доводимо до вашого відома, що всі особи, які придбали продукт, доступний на сторінці www.4youairlines.com і отримали підтвердження резервування, мають право відмовитися від договору для повернення всіх внесених коштів.

Зацікавлених осіб просимо відправити заяву (зразок нижче) на адресу zwrot@4youairlines.com або рекомендованим листом за адресою: 4You Airlines Sp. z o.o. ul. 17 stycznia 32, 02-148 Warszawa

4 YOU Airlines

 

Не потрібно хвилюватися і радимо не поспішати надсилати заяву. Офіційно про скасування рейсів ніхто не повідомляв, отже у пасажирів ще немає підстав для повернення коштів. З сайту зникли “умови надання послуг”, в яких може бути вказано, що при відмові пасажира від квитків з власної ініціативи доведеться заплатити штраф. Ось умови надання послуг спілки Alfa Star, саме цїй компанії надходили кошти при купівлі квитків:

5.3. Klient, który po wpłacie zaliczki lub całej ceny odstępuje od umowy, jest zobowiązany do zapłaty rzeczywistych kosztów swej rezygnacji, nie więcej jednak niż 90% wartości imprezy turystycznej.

З іншого боку, у повідомленні 4 YOU вказано про “повернення всіх внесених коштів”.

Якщо ви оплачували квитки банківською карткою, то маєте повне право на chargeback – повернення коштів у зв’язку не виконанням послуги. Передзвоніть у інформаційний центр свого банку і уточніть порядок цієї процедури. Скоріш за все оформити chargeback можна буде після дати вашого запланованого рейсу.

Оновлення 29 вересня. Адміністрація аеропорту у Жешуві повідомила про розірвання угоди з 4You Airlines у зв’язку з тим, що компанія 4you Airlines не отримала і не змогла надати необхідні документи, сертифікати та ліцензію на право здійснювати передбачувані контрактні рейси.

Оновлення 7 жовтня. На польських форумах та офіційній сторінці 4You  у facebook, є повідомлення про успішне повернення коштів через тиждень-два після надсилання заяви.

Оновлення 24 жовтня. 4YOU Airlines повідомили про остаточне скасування рейсів, звинувачуючи у всьому своїх партнерів і… пасажирів, які масово писали звернення про повернення коштів.

В останньому повідомлені також сказано, що повернення коштів відбудеться найближчим часом відповідно до здійсненого способу оплати.

Слідкуйте за оновленнями цієї публікації, тут будемо збирати інформацію стосовно стану справ з компанією 4YOU.

Можливо, комусь з читачів вже вдалося повернути кошти?