купити дешеві авіаквитки

Вигравай ніч на двох у п’ятизірковому готелі Radisson Blu Centrum у Варшаві за Like!

готель варшава 5 зірок

Вподобай і поділися з друзями фотографією акції зі сторінки Lowcostavia у Facebook та отримай шанс виграти ніч на двох у п’ятизірковому готелі Radisson Blu Centrum у Варшаві!

LowcostAvia.com.ua влаштовує розіграш, де кожен, хто виконає прості умови, має шанс провести ніч у ☆☆☆☆☆ готелі Radisson Blu Centrum Warsaw (вихідні 19-20 грудня) та отримати автобусні квитки Жешув-Варшава-Жешув!

Для того, щоб взяти участь у розіграші, виконайте декілька простих дій:

  1. Підпишіться на сторінку facebook.com/lowcostavia (якщо ще досі цього не зробили:)
  2. Поставте Like та пoдiлітьcя дописом з фотографією розіграшу http://on.fb.me/1WA5myp

Серед усіх, хто виконав ці умови, 17 листопада o 20:00 визначимо переможця за допомогою сервісу random.org, woobox.com чи аналогічного.

Переможець отримає код оплаченого бронювання на двох у Radisson Blu Centrum Hotel, Warsaw на вихідні 19-20 грудня 2015 року!

Оновлення 18 листопада:

Друзі, 18 листопада за допомогою сервісу random.org ми визначили переможця акції і повідомили про результат на сторінці фейсбук. Переможницею стала Inna Anich, щиро вітаємо!

готель за лайк

Оновлено 24 грудня.
Наша переможниця Inna Anich вже повернулася з Варшави і поділилася декількома фото, які зробила під час перебування у ☆☆☆☆☆ готелі Radisson Blu!

Не засмучуйтеся, якщо вам не пощастило цього разу, адже ще цього місяця на сторінці lowcostavia.com.ua буде ще одна акція. Слідкуйте за оновленнями і мандруйте з задоволенням!

RadissonBluCentrumWarsaw

Минулого року проходив схожий розіграш і переможниця Yulia відвідала Варшаву та поділилася декількома фото, які зробила під час перебування у ☆☆☆☆☆ готелі Hilton!

Повні правила Акції:

1. Розіграш проводиться у період з 1 вересня 2015 року по 20:00 17 листопада 2015 року включно.
2. Приз – оплачене бронювання готелю Radisson Blu Centrum Warsaw на одну ніч 19-20 грудня на двох та бронювання автобусних квитків Жешув – Варшава – Жешув на двох 18-20 грудня.
3. Для участі в Акції необхідно:

  • Бути зареєстрованим користувачем соціальної мережі Facebook;
  • Поставити «Like» на сторінці http://www.facebook.com/lowcostavia;
  • Поставити «Like» та пoдiлітиcя дописом з фотографією розіграшу.

4. Переможцем Акції стає один Учасник, обраний 17 листопада 2015 року серед усіх, хто вподобав допис розіграшу.
5. Результати проведення Aкції буде оголошено на сторінці http://www.facebook.com/lowcostavia 17 листопада2015 до 21:00.
6. Переможець буде сповіщений про виграш особистим повідомленням в соціальній мережі Facebook протягом одного робочого дня після розіграшу.
7.1. Переможець протягом трьох днів має надати особисті дані (ім’я та прізвище), на які буде оформлено бронювання.
7.2. Для подорожі у переможця має бути дійсна шенген віза, оскільки Організатор не надає послуг з оформлення таких документів
7.3. Всі додаткові витрати на подорож Переможець оплачує самостійно (дорога до Жешува, харчування, проїзд громадським транспортом та інше)
7.4. Переможець може передати приз іншій людині, надавши її особисті дані.
7.5. Організатор зобов’язується передати переможцю дані бронювання готелю Radisson Blu Centrum Warsaw (одна ніч 19-20 грудня) та номер бронювання квитків Жешув-Варшава-Жешув на 18-20 грудня..
8.1. Переможець Акції не має права вимагати заміни Призу на інший або отримання його вартості у грошовому еквіваленті.
8.2. Ці умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі коригування набирають чинності з моменту опублікування.
8.3. Участь Учасника в Акції підтверджує факт ознайомлення Учасника з цими Правилами та його повну і безумовну згоду з ними.
8.4. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил Акції, та/або питань, не врегульованих цими Правилами Акції, остаточне рішення приймається Організатором Акції. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

Для пошуку житла для подорожей скористайтеся сайтом hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання таких як booking.com,

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia