купити дешеві авіаквитки

У вересні аеропорт Київ – Жуляни закриють на 10 днів на ремонт!

Аеропорт “Київ” у вересні припинить свою роботу на 10 днів у зв’язку з ремонтом.

На початку вересня аеропорт “Київ” імені Ігоря Сікорського (Жуляни) припинить свою роботу на 10 днів у зв’язку з проведенням ремонту злітно-посадкової смуги. Також буде проведено частковий ремонт руліжних доріжок №1 та №2.

Підприємство вже випустило NOTAM A1437/19 (інформація про зміни в правилах проведення і забезпечення польотів), в якому вказало терміни закриття аеродрому.

Аеропорт Київ (Жуляни) буде закритий на прийом/випуск повітряних суден з 9:00 2 вересня до 9:00 12 вересня 2019 року.

На час закриття аеропорту “Київ” всі авіакомпанії, які базувалися в аеропорту, буде перенесено на відправлення та прийом рейсів в аеропорт “Бориспіль”.

Для координації дій щодо підготовки смуги до капітального ремонту, роботи з авіакомпаніями, пасажирами, підприємствами-суміжниками, а також виконання плану проведення ремонтних робіт в аеропорту створено оперативний штаб.

Вартість робіт, які будуть проводиться оцінюється в 33 млн. грн.

Попередні ремонтні роботи в аеропорту Київ (Жуляни)

У 2017 році аеропорт Жуляни вже проводив ремонт злітно-посадкової смуги. Тоді на час робіт аеродром був закритий для прийому і відправлення літаків з 14 по 24 травня 2017 року. Ремонт проводився на кошти КП «Міжнародний аеропорт« Київ », у власності якого знаходиться аеродром. Згідно з даними системи Prozorro, вартість послуг підрядника – компанії Onur склала 24,75 мільйонів гривень.

Під час ремонтних робіт авіакомпанії включно з найбільшим клієнтом аеропорту Жуляни лоу-костера Wizz Air перенесли рейси у аеропорт Бориспіль.

Повна реконструкція і подовження смуги за кошти державного бюджету в аеропорту Жуляни проводилися в 2008 році. Це дозволило повітряним воротам розширити список літаків, які можуть обслуговуватися на аеродромі, включно з найпопулярнішими середньомагістральними авіалайнерами сімейства Boeing 737 і Airbus A320.

Де шукати авіаквитки з Києва?

Авіаквитки зручно шукати та бронювати на сайті kiwi.com, а також на tickets.lowcostavia.com.ua

Готовність аеропорту Бориспіль

За словами представника Борисполя, аеропорт розробив концепцію розподілу рейсів і зараз отримує запити від авіакомпанії на польоти. Наразі невідомо в якому терміналі підприємство має намір обслуговувати додаткові рейси. Ця інформація буде оголошена після завершення збору заявок від авіаперевізників з аеропорту Жуляни.

За інформацією avianews.com та сайту аеропорту “Київ”

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Вам також може сподобатися ...