купити дешеві авіаквитки

Air Ocean Airlines – нова українська авіакомпанія!

Ан-148 Air Ocean Airlines. Фото: прес-служба ДП "Антонов"

Air Ocean Airlines нова українська авіакомпанія вже готова виконувати рейси!

В Україні з’явилась нова авіакомпанія – Air Ocean Airlines, яка нещодавно отримала сертифікат експлуатанта та ліцензію від Державіаслужби України. Першим та основним літаком перевізник обрав розроблений «Антоновим» Ан-148.

Видання avianews.com у розмові з виконавчим директором Air Ocean Airlines В’ячеславом Геригою дізналося про перші напрямки авіаперевізника, моделі роботи та перспективи розвитку.

Перші маршрути авіакомпанії Air Ocean Airlines

Компанія Air Ocean Airlines вже одержала дозволи на внутрішні та міжнародні маршрути:

  • Київ – Амман
  • Київ – Львів
  • Київ – Чернівці
  • Київ – Запоріжжя
  • Львів – Харків
  • Львів – Дніпро
  • Чернівці – Стамбул

Спочатку авіакомпанія почне обслуговувати внутрішні рейси, поєднуючи між собою міста України.

В розвитку міжнародної мережі авіаперевізник надасть перевагу напрямкам з невеликих регіональних аеропортів, де немає великої пропозиції. Літаки Ан-148 можуть виконувати рейси з більшості регіональних аеропортів України.

Ціни на квитки та початок польотів Air Ocean Airlines

Найближчого тижня авіакомпанія планує запустити повноцінну роботу сайту та відкрити продаж квитків. Наразі на сайті airocean.com.ua проводяться технічні роботи. Перший комерційний рейс заплановано на кінець листопада 2021 року.

Air Ocean Airlines планує встановити середню вартість квитків на внутрішні рейси – 1500 грн в один бік, але будуть також і промо тарифи.

Салон Ан-148 Air Ocean Airlines. Фото: прес-служба ДП «Антонов»

Авіакомпанія працюватиме за класичною схемою – регіональний перевізник з двома класами обслуговування – економ та преміум-економ.

Базовим аеропортом перевізника стане “Київ” (Жуляни). Літаки також зможуть базуватись в інших аеропортах, наприклад – Чернівцях, пояснив Герига. За його словами, Air Ocean Airlines відмовилася від лоукост-моделі, оскільки вона не підходить для вибраних літаків Ан-148.

Збільшення флоту авіакомпанії

Air Ocean Airlines вже має домовленості з кіпрською компанією CYPRUS AIRCRAFT LEASING 2 (CAL) LTD щодо лізингу шести літаків Ан-148. Два борти 2011 та 2012 років випуску вже в України та отримали місцеву реєстрацію.

Два Ан-148 Air Ocean Airlines. Фото: В’ячеслав Герига

Третій Ан-148 прибуде до кінця року, четвертий – на початку 2022 року, п’ятий та шостий борти – до старту літньої навігації, яка розпочнеться наприкінці березня 2022 року.

Перші три Ан-148 мають компонування на 75 місць, в решті трьох авіалайнерів буде розміщено 82-83 місця. Усі літаки будуть перефарбовувати в ліврею авіакомпанії, як перші два борти.

В Air Ocean Airlines стверджують, що отримані літаки в доброму стані, вони проходять регламентні роботи в ДАП «Україна» за підтримки ДП «Антонов». 

На Ан-148 літатимуть українські пілоти – розповідає Геріга. Зараз проводиться навчання для пілотів, які раніше літали на західних авіалайнерах МАУ, Рози Вітрів, Azur Air та мають відповідний досвід польотів.

Авіаперевізник також розглядає отримання нових літаків Ан-148 й Ан-158, які зараз є в частково зібраному вигляді у «Антонов».

За словами топменеджера авіакомпанії, замовлення від Air Ocean Airlines дозволить добудувати авіалайнери та розпочати будівництво нових. Мета проєкт – дати друге життя українським літакам, а також популяризувати їх в інших регіонах. В авіакомпанії не виключають, що згодом у флоті можуть з’явитись також і літаки іноземних виробників.

Джерело: avianews.com

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia