купити дешеві авіаквитки

Air Ocean скасувала рейси з Києва в Харків, а ще раніше рейси в Чернівці та Івано-Франківськ!

Українська авіакомпанія Air Ocean скасувала частину власних рейсів!

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines повідомила, що з 9 січня з комерційних причин вимушена призупинити виконання рейсів Київ – Харків.  Ці рейси авіакомпанія почала виконувати 24 грудня.

28 грудня авіакомпанія Air Ocean повідомила про скасування рейсів Київ – Чернівці у зв’язку з несприятливими погодними умовами, які останнім часом періодично виникають в Чернівцях. Також раніше рейси Київ – Чернівці скасували авіакомпанії WindRose та Мотор Січ.

Наразі, за повідомленням авіакомпанії рейси Київ – Харків і Київ – Чернівці скасовані до кінця осінньо-зимової навігації. Тобто можливе відновлення польотів на цих напрямках у березні-квітні 2022 року.

Рейси Київ – Івано-Франківськ авіакомпанія Air Ocean планувала запустити з 21 грудня, але у зв’язку з непередбаченою затримкою, пов’язаною з постачанням третього літака, рейси були скасовані ще до початку виконання.

Замість рейсів Львів – Дніпро, авіакомпанія Air Ocean запустила напрямок Львів – Запоріжжя.

На даний час в системі бронювання авіакомпанії Air Ocean можна придбати авіаквитки на чотири рейси в межах України:

Рейси Київ – Харків та Київ – Чернівці можуть відновити з березня чи квітня 2022 року, але зараз квитки в продажу відсутні.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Де купити авіаквитки Air Ocean?

Авіаквитки можна купити на офіційному сайті airocean.com.ua.

Також квитки в продажу на сайтах tickets.lowcostavia.com.ua та kiwi.com

Детальніше про причини анулювання рейсів Air Ocean

Львів – Дніпро

У грудні авіакомпанія Air Ocean планувала запустити рейси Львів – Дніпро. Однак рейси були скасовані через відмову ТОВ “Міжнародний аеропорт Дніпропетровськ” у виконанні запланованих рейсів “…у зв’язку з існуючими технічними обмеженнями щодо експлуатації Аеродрому “Дніпро” через проведення будівництва нового пасажирського термінала і злітно-посадкової смуги …” та ануляцію слотів. Згідно з розкладом інших авіакомпаній, рейси, заплановані з аеропорту Дніпро починаючи з 10 грудня 2021 року не є скасованими.

Натомість компанія отримала у грудні 2021 року всі необхідні дозволи та слоти на виконання регулярних рейсів за маршрутом Львів – Запоріжжя, і для пасажирів з Дніпра організувала безплатний трансфер в аеропорт Запоріжжя.

Детальніше на сайті airocean.com.ua.

Київ – Івано-Франківськ

Перші авіарейси з Києва в Івано-Франківськ перевізник планував запустити з 21 грудня 2021 року шість днів на тиждень, але у зв’язку з непередбаченою затримкою, пов’язаною з постачанням третього літака, авіакомпанія не мала технічної можливості для виконання рейсів. Пасажирам скасованих рейсів авіакомпанія запропонувала пересадку на рейси Київ – Львів, з трансфером, за рахунок авіакомпанії, до популярних гірськолижних курортів або повне повернення грошових коштів.

Детальніше на сайті airocean.com.ua.

Київ – Чернівці

Рейси Київ – Чернівці авіакомпанія запустила з 28 листопада, а 28 грудня прийняла рішення припинити виконання цих рейсів до кінця осінньо-зимової навігації. Таке рішення було прийняте через несприятливі погодні умови, які останнім часом періодично виникають в Чернівцях і в подальшому призводили до затримки або скасування рейсів.

Детальніше на сайті airocean.com.ua.

Київ – Харків

Останні скасування торкнулися рейсів на напрямку Київ – Харків. Цей маршрут перевізник почав обслуговувати з 24 грудня 2021 року. А вже з 9 січня 2022 року компанія тимчасово призупинила виконання рейсів з комерційних причин.

Перевізник порекомендував пасажирам скасованих рейсів направляти запити для повернення коштів у власний контактний центр авіакомпанії.

Детальніше на сайті airocean.com.ua.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia