купити дешеві авіаквитки

Як забронювати житло і отримати знижку 25$ у сервісі Аirbnb!

airbnb main screen

Як забронювати комфортне і недороге житло у подорожах за допомогою Airbnb.

Airbnb – це оренда житла безпосередньо від власників, часто значно дешевше від готелів і навіть хостелів. Для вибагливих існує можливість винайняти баржу, за́мок чи персональний острів. Сервіс  розпочав свою роботу в серпні 2008 року в Сан-Франциско. Зараз Airbnb налічує більш ніж 800000 помешкань у 190 країнах. За ці роки послугами  оренди житла скористалися близько 17 000 000 людей.

  • Якщо ви ще не користуєтеся Airbnb, то при реєстрації за цим посиланням отримаєте 25$ знижки на наступну подорож. При реєстрації з головної сторінки сайту знижку не буде нараховано. Код автоматично застосується на сторінці оплати, якщо сума замовлення більша 75$.

Є ще коди (купони) на 10€, що діють лише у відповідних містах: ROME2015, MILAN2015, AMSTERDAM2015, FLORENCE2015, MADRID2015, BERLIN2015, DUBLIN2015. Особливість у тому, що для їх використання немає обов’язкової мінімальної суми бронювання. Завдяки цим кодам деякі квартири можна винайняти за 0 євро, тобто безкоштовно! Вищезгадані коди разом не сумуються.

airbnb інтерфейс

Інтерфейс сайту Airbnb

Кімната за 0 євро!

Власний досвід

Останні 2 роки ми з друзями у кожній поїздці бронюємо на цьому сервісі житло. При чому винаймали помешкання у різних куточках світу, від квартир по всій Європі до затишних будинків у Мексиці чи апартаментів у хмарочосах Таїланду. Декілька місяців тому, завдяки іншій акції нa airbnb, квартира на 5 чоловік у Флоренції обійшлася нам у 5€ (1€ з людини!). Тоді нам пощастило на код з гігантською знижкою, але і без того ціни на житло часто трапляються привабливі.
На фото помешкання, які ми винаймали на airbnb:

Примітки і поради

Ось деякі примітки і поради з власного досвіду щодо бронювання житла на airbnb:

* при пошуку користуйтеся фільтрами, відсіюйте неприйнятні для вас цінові варіанти, обирайте, чи хочете жити самі (Entire Home), чи не проти жити з власниками (Private/Shared Room)

2014-08-07 14_24_58-Milan Vacation Rentals & Short Term Rentals - Airbnb

 

* надавайте перевагу квартирам з відгуками, адже відгуки можуть залишати лише ті люди, що вже винаймали саме це помешкання.

2014-08-07 14_29_38-Budapest Vacation Rentals & Short Term Rentals - Airbnb

* при оформленні замовлення ви відразу сплачуєте повну суму за проживання. Airbnb тримає ваші гроші у себе на проміжному рахунку, а власнику гроші перераховуються після того, як ви прожили у нього одну добу.

* перед бронюванням обов’язково зв’яжіться з господарями (Contact Host під фото) і уточніть, чи дійсно квартира вільна у потрібні вам дні. В іншому випадку існує ризик “відмови” власників і тоді кошти на вашій картці на деякий час “зависнуть” (винятком є помешкання з поміткою “Instant booking” (Миттєве бронювання))

airbnb host

* сконтактуйтеся відразу з декількома власниками, використовуючи схожий шаблон листа, наприклад: “Hi, we are 3 friends planning to visit your city between Novenber 16-18. Is your place available for that nights?” Можна написати лист не так коротко, ставте питання стосовно житла чи доповніть його описом вашої подорожі.

* читайте уважно опис помешкання, оскільки господарі мають можливість додати до оголошення гарантійну заставу (security deposit) на випадок, якщо ви пошкодите майно. Якщо ваше бронювання містить повідомлення про security deposit, то у випадку скарг від господарів, після детального розгляду скарги airbnb може зняти з вашого рахунку компенсацію вже після вашого виселення. Якщо скарг від господарів не надійде – то ніяких додаткових оплат не буде.

* після завершення бронювання занотуйте контакти власника, а за декілька днів до поїздки нагадайте йому коли ви прибуваєте. У подорожі для підтримки мобільного зв’язку з власниками зручно користуватися карткою TravelSim, щоб уникнути шалених тарифів у роумінгу.

* пам’ятайте що ви винаймаєте квартири у звичайних людей, враховуйте людський фактор. Занотуйте про всяк випадок телефон служби підтримки airbnb. Якщо квартира не відповідає опису на сайті, чи виникнуть якісь непорозуміння з власниками, можете звернутися за порадою чи для отримання відшкодування.

Airbnb_welcome
Якщо виникають запитання стосовно airbnb, сміло запитуйте у коментарях, постараюся відповісти.

Цікавих вам вражень від подорожей та комфортних ночівель!