купити дешеві авіаквитки

Як забронювати житло і отримати знижку 25$ у сервісі Аirbnb!

airbnb main screen

Як забронювати комфортне і недороге житло у подорожах за допомогою Airbnb.

Airbnb – це оренда житла безпосередньо від власників, часто значно дешевше від готелів і навіть хостелів. Для вибагливих існує можливість винайняти баржу, за́мок чи персональний острів. Сервіс  розпочав свою роботу в серпні 2008 року в Сан-Франциско. Зараз Airbnb налічує більш ніж 800000 помешкань у 190 країнах. За ці роки послугами  оренди житла скористалися близько 17 000 000 людей.

 • Якщо ви ще не користуєтеся Airbnb, то при реєстрації за цим посиланням отримаєте 25$ знижки на наступну подорож. При реєстрації з головної сторінки сайту знижку не буде нараховано. Код автоматично застосується на сторінці оплати, якщо сума замовлення більша 75$.

Є ще коди (купони) на 10€, що діють лише у відповідних містах: ROME2015, MILAN2015, AMSTERDAM2015, FLORENCE2015, MADRID2015, BERLIN2015, DUBLIN2015. Особливість у тому, що для їх використання немає обов’язкової мінімальної суми бронювання. Завдяки цим кодам деякі квартири можна винайняти за 0 євро, тобто безкоштовно! Вищезгадані коди разом не сумуються.

airbnb інтерфейс

Інтерфейс сайту Airbnb

Кімната за 0 євро!

Власний досвід

Останні 2 роки ми з друзями у кожній поїздці бронюємо на цьому сервісі житло. При чому винаймали помешкання у різних куточках світу, від квартир по всій Європі до затишних будинків у Мексиці чи апартаментів у хмарочосах Таїланду. Декілька місяців тому, завдяки іншій акції нa airbnb, квартира на 5 чоловік у Флоренції обійшлася нам у 5€ (1€ з людини!). Тоді нам пощастило на код з гігантською знижкою, але і без того ціни на житло часто трапляються привабливі.
На фото помешкання, які ми винаймали на airbnb:

Примітки і поради

Ось деякі примітки і поради з власного досвіду щодо бронювання житла на airbnb:

* при пошуку користуйтеся фільтрами, відсіюйте неприйнятні для вас цінові варіанти, обирайте, чи хочете жити самі (Entire Home), чи не проти жити з власниками (Private/Shared Room)

2014-08-07 14_24_58-Milan Vacation Rentals & Short Term Rentals - Airbnb

 

* надавайте перевагу квартирам з відгуками, адже відгуки можуть залишати лише ті люди, що вже винаймали саме це помешкання.

2014-08-07 14_29_38-Budapest Vacation Rentals & Short Term Rentals - Airbnb

* при оформленні замовлення ви відразу сплачуєте повну суму за проживання. Airbnb тримає ваші гроші у себе на проміжному рахунку, а власнику гроші перераховуються після того, як ви прожили у нього одну добу.

* перед бронюванням обов’язково зв’яжіться з господарями (Contact Host під фото) і уточніть, чи дійсно квартира вільна у потрібні вам дні. В іншому випадку існує ризик “відмови” власників і тоді кошти на вашій картці на деякий час “зависнуть” (винятком є помешкання з поміткою “Instant booking” (Миттєве бронювання))

airbnb host

* сконтактуйтеся відразу з декількома власниками, використовуючи схожий шаблон листа, наприклад: “Hi, we are 3 friends planning to visit your city between Novenber 16-18. Is your place available for that nights?” Можна написати лист не так коротко, ставте питання стосовно житла чи доповніть його описом вашої подорожі.

* читайте уважно опис помешкання, оскільки господарі мають можливість додати до оголошення гарантійну заставу (security deposit) на випадок, якщо ви пошкодите майно. Якщо ваше бронювання містить повідомлення про security deposit, то у випадку скарг від господарів, після детального розгляду скарги airbnb може зняти з вашого рахунку компенсацію вже після вашого виселення. Якщо скарг від господарів не надійде – то ніяких додаткових оплат не буде.

* після завершення бронювання занотуйте контакти власника, а за декілька днів до поїздки нагадайте йому коли ви прибуваєте. У подорожі для підтримки мобільного зв’язку з власниками зручно користуватися карткою TravelSim, щоб уникнути шалених тарифів у роумінгу.

* пам’ятайте що ви винаймаєте квартири у звичайних людей, враховуйте людський фактор. Занотуйте про всяк випадок телефон служби підтримки airbnb. Якщо квартира не відповідає опису на сайті, чи виникнуть якісь непорозуміння з власниками, можете звернутися за порадою чи для отримання відшкодування.

Airbnb_welcome
Якщо виникають запитання стосовно airbnb, сміло запитуйте у коментарях, постараюся відповісти.

Цікавих вам вражень від подорожей та комфортних ночівель!

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Artem

  замовлення на 83$, але знижка не нараховується, зареєструвався з вашого лінку

  • Має бути 75$ без врахування сервісного збору airbnb. У вас, скоріше за все, квартира вартує 74$ і 9$ сервісний збір = 83$. Для автоматичного застосування купону має бути 75$+9$=84$ -25$ знижки = 59$

 • Sergii

  Для шенгенської візи потрібно підтвердження з готелю на фірмовому папері з печаткою. Чи висилають власники апартаментів з airbnb щось подібне?

  • Андрій

   Ви впевнені що потрібен даний лист? Запитайте у посольства в яке ви хочете подавати документи. Наприклад, відповідь угорців по цьому питанню:
   Для оформлення туристичної візи проживання має бути заброньоване (у будь який системі бронювання, роздруковану копію) і повністю сплачене заздалегідь (необхідно додати довідку з банку в оригіналі про перерахунок коштів, підходить довідка про рух коштів, де буде видно перерахунок на сплату проживання.). Це стосується будь якого готелю у будь якій країні.

   • Sergii

    Ось що написано на офіційному сайті візових центрів Польщі:
    “У випадку індивідуальної туристичної поїздки:
    Підтвердження бронювання готелю, що відповідає наступним вимогам:
    оригінал, факсова копія із вказаними реквізитами відправника – польський номер телефону та дата надсилання факсу або електронне повідомлення з готелю – прінт-скрін електронного листа + сканований лист-підтвердження”

    А потім нижче додано:

    “Важлива інформація: Лист-підтверждення резервації готелю має бути надіслано безпосередньо від місця проживання готелю/гостелу/кемпінгу. Підтвердження від третіх осіб та посередників не може бути прийняте. ”

    Тобто наскільки я розумію всі системи бронювання це третя сторона та посередник. Тому їх підтвердження не дійсні.
    Коли я оформлював візу в Польщу рік тому, мені на гарячій лінії підтвердили те що потрібен саме скан-ліст з готелю та ще добавили що потрібна виписка з банку про перерахунок коштів.

    З іншого боку мені я не раз чув що підтвердження саме з booking.com підходить. Але за airbnb я не разу такого не чув.

    Тому мені цікаво дізнатись досвід саме тих хто оформлював візу у польському візовому центрі та бронював апартаменти в сервісі airbnb.

  • Наталия Саражинская

   Не потрібно підтвердження з готелю на фірмовому папері з печаткою для шенгенської візи

 • Сергей

  Да, Польша ужесточила правила по жилью для визы. Распечатки с букинга можно и не показывать. Даже выписка с карты не помогает. Только лишь подтверждение из отеля, где будет указано, что оплата произведена на 100%. И никак иначе.

  При этом есть гостиницы, которые отказываются высылать подобные подтверждения. У меня такая проблема с Ибис баджет в Любике. Оплатил 100%, но отель не дает подтверждения. 50 евро коту под хвост :(

 • Ostap Patso

  питання по AirBnB:
  1. дав запрошення другу
  2. він по ньому зареєструвався
  3. вибрав замовлення. Сума якраз вийшла 67 за хату + 8 за послуги AirBnb = 75$
  4. знижки не дало
  ————
  а) чи потрібно, щоб сама хата коштувала 75?
  б) як перевірити чи буде знижка до самого бронювання, і при цьому не турбувати хазяїна зайвим натисканням на клавіші ?

  • a) 75$ має бути без урахування комісії airbnb.
   б) Клікайте “Request to book” чи “Instant book” і має показати загальну суму і чи застосувалася знижка. Якщо airbnb просить відразу ввести дані картки, то відмовтеся від цього, а вводіть лише після того як оберете житло і івпевнетися що застосувалася знижка.

 • Антон

  На який час оренди вказана ціна?місяць Цена за одну добу?

  • Де саме? У скріншотах в статті – на добу. Але все залежить від того який ви період оберете. Якщо берете декілька днів, то airbnb показує ціну за добу (per night), якщо оберете дати більш ніж на місяць, то покаже ціну на місяць (per month).

 • M3tthew

  Крутяк, випадково надибав ваш сайт, дуже корисний ресурс. Не зупиняйтеся ви молодці

  • Дякую, розповідайте про сайт друзям, може і вони знайдуть його корисним для себе :)

   • M3tthew

    уже)

 • Ostap Patso

  Ще питання по інвайтах і бонусах за них:

  Запросив друга, він поїхав в подорож, оплата здійснена, відгуки поставлені.
  На моїй сторінці пише, що мій реферал ще нікуди не їздив.

  Як завершити/підтвердити подорож?

  • Все відбувається автоматично і гроші мають з’явитися відразу після подорожі друга.
   Схоже, що вартість помешкання, що винайняв друг, має бути 75$ без урахування комісії airbnb.

 • Olga Chumak

  Підкажіть, наскільки можна довіряти сервісу airbnb? Опишу свою ситуацію: знайшла кімнату на Мальті в хорошому районі за ціною нижче середньої, власник зареєстрований в червні, квартира видно, що нова. Написано, що профіль підтверджений,є всього один відгук.
  На жаль маю неприємний досвід аренди неіснуючої квартири в Україні, тому страшно приїхати в нікуди і в розпал сезону шукати за будь яку ціну житло. Сервісу можна беззаперечно довіряти? чи випадки шахрайства відомі?

  Дякую наперед.

  • Попасти на “неіснуючу” квартиру з airbnb майже нереально. Ви платите відразу, гроші “висять” в airbnb і перераховуються власнику через день вашого проживання. Якщо ви приїдете, а квартири нема, то телефонуєте у airbnb і вам повертають кошти + дають бонус на пошук іншої квартири.
   Отже, зловмисники у такому випадку не отримають нічого і їм нема змісту таким займатися.

   Квартири на airbnb здають такі ж люди як і ми з вами – перед бронюванням попереписуйтеся з власником, дізнайтесь потрібні вам деталі, розпитайте про щось у квартирі іітд ітп

   Один відгук це вже добре, оскільки його можна залишити лише після того як прожив у квартирі. В останній поїздці ми винаймали 2 квартири взагалі без відгуків і все було ок.

   А шахрайства найчастіше відбуваються тоді, коли вас просять заплатити не через airbnb.

   • Olga Chumak

    Дякую за детальну відповідь!

 • Tboy

  доброго дня! а Ви не знаєте часом скільки разів з одного акаунту можна використати код на знижку в 10євро?

  • У темі з купонами по 10 євро у коментарях є часткова відповідь:
   http://lowcostavia.com.ua/airbnb-room-0euro/
   “Щойно перевірив. На кожне місто купон можна використати лише для одного бронювання, тобто він одноразовий”.

   Теоретично можна використовувати у різних містах.

 • Юрий

  ROME2015, MILAN2015, AMSTERDAM2015, FLORENCE2015, MADRID2015, BERLIN2015, DUBLIN2015. кто знает до какого периода эти коды действуют? p.s. Огромное спасибо зап всю информацию ,которую Вы здесь размещаете

  • Юрий

   и можно ли с одного аккаунта использовать несколько (планирую трип по Италии ) ?

 • Billy James

  Як Ви оплачували житло? У якій валюті маю на увазі? У Гривнях чи краще у валюті (доларах, євро)? Дякую