купити дешеві авіаквитки

Alitalia у 2017 році відкриє щоденні рейси Київ – Рим! Квитки вже в продажу!

alitalia авіаквитки

Авіакомпанія Alitalia відкриє рейс з Києва у Рим!

Італійська авіакомпанія Alitalia з 2 травня 2017 року відкриє регулярний прямий рейс до Риму з Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни).

Розклад передбачає приліт до Києва о 2:50, виліт з Києва о 5:00 за місцевим часом. Рейси виконуватимуться щодня на літаках типу А320 і А319, – повідомляє сайт Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни).

Ранкове прибуття в аеропорт Фьюмічіно, Рим дозволить пасажирам з Києва швидко і зручно дістатися до більшості міст Італії, Європи і Північної Америки.

Квитки вже є у продажу на сайті авіакомпанії alitalia.com та на tickets.lowcostavia.com.ua.

Зараз ціна на авіаквитки прямий рейс Київ – Рим – Київ від 245 євро у два боки. В ціну включено реєстрований багаж. З часом можливі акції та розпродажі.

Авіаквитки з Італії, Рим – Київ – Рим можна купити від 237 євро у два боки.

Маршрут Початок польотів Дні польотів Час вильоту Час прильоту
Київ – Рим 2 травня 2017 року щоденно  5:00  6:55
Рим – Київ 2 травня 2017 року щоденно  23:00  2:50

Приклад бронювання:

Київ – Рим – Київ 11 – 17 травня від 245 євро у два боки:

київ рим авіаквитки

Рим – Київ – Рим 5 – 9 травня від 237 євро у два боки:

рим київ авіаквитки

Авіакомпанія «Аліталія – ​​Società Aerea Italiana» (alitalia.com) – найбільший авіаперевізник Італії, п’ятий за величиною в Європі. Штаб Квартира знаходиться в Римі, аеропорт базування Фьюмічіно (Леонардо да Вінчі). Alitalia – приватна авіакомпанія: 51% належить італійській компанії CAI і 49% Національному авіаперевізнику ОАЕ Etihad Airways.

Парк літаків Alitalia один з наймолодших у світі, середній вік авіалайнерів близько 8 років. Загалом в компанії налічується більше як 120 літаків.

Авіакомпанія виконує рейси по 54 міжнародним і 26 напрямками всередині Італії. Пасажиропотік авіакомпанії становить понад 25 мільйонів пасажирів на рік.

“…Відкривши рейс до Риму, ми продовжуємо пов’язувати наших пасажирів зі світовими столицями і транспортними хабами. З аеропорту Київ виконуються регулярні рейси за 30 напрямами до 18 країн. Маршрути в країни Західної і Східної Європи з нашого аеропорту заслуговують на особливу увагу. Адже привабливість аеропорту «Київ » в тому, що він знаходиться в діловому центрі міста, доїхати до нього можна за 20 хвилин, а час, що проведений в польоті на європейському напрямі, становитиме від 1,5 до 3,5 годин…”, – Олексій Яковець, Генеральний директор компанії “Майстер- Авіа “.

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) розташований в діловому центрі столиці в 7 км від центру міста.