купити дешеві авіаквитки

Австрія вводить повний локдаун з 22 листопада!

Австрія закривається для туристів? Схоже, що не повністю.

Уряд Австрії оголосив про введення загальнонаціонального локдауну з 22 листопада, який пошириться на всіх жителів країни, включаючи вакцинованих та перехворілих. Кілька днів тому Австрія ввела обмеження для невакцинованих, а з 22 листопада уряд Австрії вирішив запровадити його для всіх громадян.

Обмеження будуть діяти з 22 листопада орієнтовно до 3-13 грудня.

На період локдауну будуть закриті всі туристичні об’єкти: готелі, ресторани, бари, заклади культури, розважальні центри тощо.

Також в Уряді Австрії повідомили, що з лютого наступного року вакцинація від Covid-19 в країні стане обов’язковою.

Заборона туристичних подорожей?

На офіційному туристичному порталі Австрії austria.info розміщена інформація, що туристичні подорожі в Австрію з 22 листопада будуть неможливі.

На англійській версії вказано, що обмеження триватимуть до 13 грудня, на російській вказано, що 3 грудня можливий перегляд правил.

Інформація з офіційного туристичного порталу Австрії англійською, німецькою, російською.

На карті МЗС України до вчора ще була інформація, що в’їзд в Австрію буде можливим з вакцинацією та тестом, але зараз написано, що “Через закриття готелів, хостелів, торгових центрів, кафе та ресторанів поїздки до Австрії з туристичною метою є неможливими”.

Оскільки локдаун стосується і вакцинованих, то можливо туристичні подорожі будуть заборонені і для вакцинованих туристів з усього світу. Можливість в’їзду в Австрію залишиться лише за поважної причини. Але також існує ймовірність, що в’їзд вакцинованим залишать відкритим.

Очевидно, що сьогодні-завтра має бути чітка офіційна інформація і статтю ми оновимо.

Наразі не вдалося знайти офіційної заборони на в’їзд в Австрію без поважної причини. Виглядає так, що туристичні подорожі неможливі, оскільки всі туристичні об’єкти закриті, але заборони на в’їзд для вакцинованих немає.

В’їзд в Австрію за поважних причин

Для осіб, які прямують до Австрії з поважних причин (відвідування родичів, лікування, сімейні обставини, службові поїздки, весілля, похорон тощо) діють наступні положення:

1) В’їзд без реєстрації та без карантину (з 22.11.2021 року)

З Сертифікатом про повну вакцинацію (14 днів від останньої дози, сертифікат дійсний 9 місяців після 2ї дози)

З Підтвердженням про одужання після захворювання на COVID-19 (медична або офіційна довідка оформлена англійською або німецькою мовами). Медична довідка про наявність нейтралізуючих антитіл більше не вважається доказом перенесеної хвороби!

Сертифікати вакцинації/одужання у додатку “Дія”, паперові сертифікати з порталу “Дія” з QR-кодом та паперові свідоцтва від сімейного лікаря (т.зв. жовтий сертифікат) визнаються австрійською стороною, однак, вони мають бути оформлені  виключно на англійській або німецькій мові із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Визнані вакцини: Comirnaty (INN) від BioNtech/PfizerVaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of IndiaCOVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & JohnsonmRNA-1273 Covid-19 Vaccine від ModernaSinopharm / BIBP SARSCoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac-CoronaVac vaccine.

2) В’їзд з реєстрацією та 10 денним карантином.

Підтвердженням про негативний результат тесту на COVID-19 (ПЛР- тест, не старший ніж 72 год.) та обов’язковий 10-денний карантин після в’їзду, який може бути припинений при пред’явленні негативного результату тесту, але не раніше ніж на 5 день після в’їзду.

Також необхідно зробити онлайн-реєстрацією подорожі (Pre-Travel-Clearance – PTC, заповнити не раніше ніж за 72 год. до в’їзду). Формуляр для онлайн-реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на entry.ptc.gv.at

Підлітки віком від 12 до 18 років, які вїжджають разом з вакцинованими дорослими, потребують тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду.

Посилання на офіційні джерела

Додаткова інформація на карті МЗС України

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia