купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія Wizz Air вводить оплату за перевезення великої ручної поклажі!

wizz air авіаквитки

З 1 листопада змінюються правила перевезення ручної поклажі в авіакомпанії Wizz Air!

Угорський лоукост Wizz Air вводить суттєві зміни в правила перевезення ручної поклажі. З 1 листопада, пасажири зможуть брати з безкоштовно собою лише одну сумку ручної поклажі розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду. Щоб перевезти велику ручну поклажу, доведеться доплачувати!

Які правила діють зараз?

Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки, можуть безкоштовно взяти на борт одну меншу сумку ручної поклажі, а більшу сумку потрібно теж безкоштовно здати у багажне відділення на стійці реєстрації.

Оновлено 20 січня 2019 року. Wizz Air збільшив ціну на Wizz Priority та багаж до 10 кг

Нові правила перевезення ручної поклажі з 1 листопада 2018 року

Авіакомпанія Wizz Air з 1 листопада 2018 року змінює правила щодо перевезення поклажі:

  • усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду
  • пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority (від 5 до 17 євро), дозволено додатково взяти до салону валізу (рюкзак чи сумку), розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.
  • Компанія Wizz Air також вводить новий тип зареєстрованого багажу вагою 10 кг (від 9 євро) додатково до існуючих 20 та 32 кг.

Ці зміни стосуються клієнтів, які забронювали авіаквитки з 10 жовтня 2018 року для поїздок з 1 листопада.

Чи застосовуються нові правила до пасажирів, що купили квитки до 10 жовтня?

Якщо пасажири подорожують 1 листопада 2018 року або пізніше за квитками придбаними до 10 жовтня без послуги WIZZ Priority, до їх бронювання буде автоматично додано зареєстрований багаж вагою 10 кг. Якщо пасажири вже придбали зареєстрований багаж вагою 20 або 32 кг, до їх бронювання буде безкоштовно додано послугу WIZZ Priority.

Скільки буде коштувати перевезення великої ручної поклажі?

Пасажири, які хочуть взяти з собою велику і малу ручну поклажу можуть докупити послугу Wizz Priority за ціною від 5 до 17 євро.

Також буде можливість купити “міні” реєстрований багаж за 9 – 27 євро і здати велику ручну поклажу на стійці реєстрації.

Що буде, якщо моя ручна сумка (40 x 30 x 20 cm) не пройде через багажну рамку?

Якщо пасажир не придбав послугу WIZZ Priority і розміри його ручної сумки більше, ніж 40 x 30 x 20 см, на виході на посадку з нього буде стягнуто збір 25 євро за перевищення розмірів багажу.

Що буде, якщо моя велика ручна поклажа (55 x 40 x 23 cm), яку я можу взяти в салон завдяки послузі wizz priority, не пройде через багажну рамку?

Пасажирам з валізою розміром більше 55 x 40 x 23 см на виході на посадку доведеться сплатити збір 60 євро за перевищення розмірів багажу. Валізу буде направлено до багажного відсіку літака.

Wizz Air — угорська бюджетна авіакомпанія, найбільша авіакомпанія в країні. Головний офіс розташовується у Будапешті. Компанія, заснована у вересні 2003 року, займається пасажирськими авіаперевезеннями переважно до країн Європи, а також у Марокко, Ізраїль, ОАЕ та Казахстан.

Ryanair vs Wizz Air

В кінці серпня авіакомпанія Ryanair оголосила про зміни правил перевезення ручної поклажі і Wizz Air зробив дуже схожі “нововведення”

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com – сайтом з бронювання авто по всьому світу

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

 facebook.com/lowcostavia
 telegram.me/lowcostavia
 google.com/+LowcostaviaUa
 twitter.com/lowcostavia