купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія YanAir Airlines відновлює рейси з трьох міст України в Грузію!

Відновлення рейсів в Батумі з 3 міст України від YanAir!

Українська авіакомпанія YanAir Airlines після довгої перерви відновлює рейси з України в Грузію. Всього YanAir планує літати за трьома напрямками в Батумі з Києва, Одеси та Харкова.

Детальніше про рейси в Грузію від Yan Air

Прямі рейси з Києва в Батумі почнуть виконувати з 3 квітня двічі на тиждень, а з травня – щоденно. Рейси з Одеси в Батумі стартують з 4 травня і будуть виконувати двічі на тиждень – щоп‘ятниці та щонеділі. А з 5 травня почнуть обслуговувати рейс Харків – Батумі двічі на тиждень – щосереди та щосуботи.

Які ще авіакомпанії літають в Грузію?

Авіаквитки на прямі рейси з України в Грузію можна придбати у трьох українських авіакомпаній – МАУYanAir та SkyUp. Вже в березні є квитки на рейси з Києва в Тбілісі та Батумі, а з весни та літа на рейси зі Львова, Харкова, Одеси та Запоріжжя в Батумі.

Віза та обмеження

З 1 березня громадянам України, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Росії та Білорусі дозволено в’їзд в Грузію за умови наявності документу, що засвідчує негативний результат ПЛР-тесту (зробленого не пізніше, як за 72 години до перетину кордону). Також додатково на третій день перебування в Грузії необхідно пройти повторне ПЛР тестування за власні кошти.

Де купити дешеві квитки YanAir Airlines?

Квитки купуйте на офіційному сайті yanair.ua або на kiwi.com.

Прямі посилання на пошук авіаквитків:

YanAir зареєстровано 15 червня 2012 року в Житомирі. У липні 2013 року авіакомпанія отримала сертифікат на здійснення діяльності. Основна діяльність YanAir – це пасажирські та вантажні авіаперевезення. Авіакомпанія базується в міжнародному аеропорту Київ (Бориспіль).

Приклади бронювання:

Авіаквитки Київ – Тбілісі від €128 у два боки!

Авіаквитки Київ – Батумі від €124 у два боки!

Авіаквитки Львів – Батумі від €00 у два боки!

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia