купити дешеві авіаквитки

Авіаквитки з Варшави в Мексику за €356 у два боки! Прямі чартерні рейси!

авіаквитки мексика

Авіаквитки на чартерні рейси з Варшави в Канкун від €356 у два боки!

Польська фірма Rainbow Tours продає авіаквитки на багато чартерних рейсів за класною ціною! Серед доступних напрямків як відносно близькі напрямки (Канарські острови) так і багато екзотичних напрямків.

Зараз є дешеві авіаквитки з Варшави в Канкун (Мексика) від €356 у два боки та в Банджул (Гамбія) від €273 у два боки на Новий Рік!

Віза в Мексику для громадян України – не потрібна, але потрібно отримати електронний дозвіл он-лайн. Дозвіл у більшості випадків формується автоматично і видається відразу після подачі. Але для того, щоб мати можливість скористатися електронним дозволом, необхідно заздалегідь уточнити чи авіакомпанія, якою Ви подорожуватимете до Мексики, задіяна в Системі Електронної Авторизації (САЕ). У цьому випадку рейси виконують літаки LOT, але варто уточнити чи на чартерних рейсах діє CAE.

В Гамбію за умови прибуття чартерним рейсом віза українцям не потрібна.

Кількість квитків обмежена, найдешевший виліт в Канкун є 12 грудня, в Банджул 27 грудня.

Рейси в Канкун прямі, в Банджул з короткою технічною зупикою, в ціну включено багаж до 20 кг.

Квитки можна придбати на сайті: biletyczarterowe.r.pl. 

Дешеві чартерні авіаквитки з Польщі з лінками на пошук:

На сайті biletyczarterowe.r.pl часто трапляються низькі ціни, якщо маєте вільний час і без чітких планів, то можна зловити класні гарячі пропозиції.

Декілька порад щодо цих квитків:

  • Щоб не виникала помилка при виборі квитків – використовуйте польську версію сайту.
  • Уважно перегляньте місто вильоту та прильоту, на деяких інших напрямках виліт може з одного польського міста, а повернення у інше
  • Перед оплатою сайт запропонує вам оплату не в злотих, а в USD за поганим курсом, щоб цього уникнути, потрібно натиснути Cancel на цьому екрані:

Як доїхати до Варшави?

До Польщі можна доїхати автобусами, квитки на bus.lowcostavia.com.ua або з пересадками, як описано у статті Львів – Варшава. Зважаючи на черги на кордоні, краще виїжджати за добу до відправлення літака з Варшави.

Також можна їхати поїздом Київ – Львів – Перемишль, а далі поїздом відразу у Варшаву або електричкою в Ряшів (Жешув) і звідти дешевими автобусами Polskibus чи Neobus.

Приклади бронювання:

Варшава – Канкун – Варшава:

 

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...