купити дешеві авіаквитки

Авіаквитки з Києва в Сан-Паулу (Бразилія) від €582 у два боки!

авіаквитки в Бразилію
Хмарочоси Сан-Паулу / фото Станіслав Ільків

Авіаквитки з Києва в Бразилію від €582 у два боки!

На весняно-літній період 2021 року з’явились дешеві авіаквитки з України в Бразилію. Німецька авіакомпанія Lufthansa пропонує дешеві перельоти з Києва в Сан-Паулу з квітня до серпня від €582 у два боки. На час написання статті найдешевші квитки є на кінець літа.

Рейси компанії Lufthansa виконують з пересадкою у Франкфурті чи Мюнхені. Зворотні рейси можуть бути з пересадкою в Парижі. Транзит через Німеччину чи Францію дозволений за умови перебування у транзитній зоні до 24-х годин. Зауважте, що транзит можливий лише за умови однієї пересадки в межах ЄС. Якщо пошук видає результати з двома пересадками в ЄС – то станом на зараз на такий рейс не посадять.

Віза

Для відвідин Бразилії до 90 днів громадянам України віза не потрібна!

Відповідно до Декрету Уряду Бразилії від 8 січня 2021 року  встановлюється обов’язкова умова для іноземців (незалежно від громадянства), які мають намір в’їхати до країни літаком з інших країн, пред’явити при посадці негативний  ПЛР тест на COVID-19, зроблений за 72 години до посадки на літак (англійською, португальською або іспанською мовою). Декрет вимагає також від подорожуючого підписання декларації про згоду на превентивні протиепідемічні заходи (Declaração de Saúde do Viajante), яких він повинен дотримуватися, перебуваючи у країні.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Де придбати авіаквитки з Києва в Бразилію?

Квитки можна купити на tickets.lowcostavia.com.ua

У вартість найдешевших авіаквитків від Lufthansa включена лише ручна поклажа, а за додатковий багаж необхідно доплачувати.

Прямі посилання для пошуку та бронювання авіаквитків в Бразилію:

Авіарейси Київ – Сан-Паулу

Ціни актуальні на момент публікації статті.

Змініть параметр “Точна дата” на “+-3 дні” і після пошуку зможете переглянути календар цін на тиждень.

Якщо ви не можете знайти дешеві квитки на потрібні вам дати, то напишіть у коментарях який напрямок шукаєте, спробую допомогти.

Приклади бронювання:

Київ – Сан-Паулу на 11 – 25 серпня від €582 у два боки

Київ – Сан-Паулу на 9 – 23 липня від €590 у два боки

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia