купити дешеві авіаквитки

Австрія дозволила в’їзд щепленим українцям! Включно з Covieshield та Sinovac (CoronaVac)!

Австрія відкрита для щеплених українців!

Австрія з 1 липня відновила можливість в‘їзду в країну громадян третіх країн без особливих причин – це також стосується й українців, – повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Громадяни України можуть перетинати кордон Австрії з туристичною метою за умови проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу. Серед вакцин, що визнає Австрія є Covieshield, Sinovac (CoronaVac) та Pfizer!

Для повністю вакцинованих осіб при в’їзді з третіх країн не вимагається реєстрація та перебування на карантині. Необхідною передумовою для цього є проведення останнього щеплення для повноцінної імунізації принаймні за 14 днів до в‘їзду.

В’їзд в Австрію для громадян третіх країн можливий за умови наявності сертифікату про повну вакцинацію проти COVID-19 однією з наведених нижче вакцин:

  • Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer
  • Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca Covishield від Serum Institute of India
  • COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson
  • mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna
  • Sinopharm/BIBP SARS–CoV-2 Vaccine (Vero Cell),
  • Inactivated
  • Sinovac (CoronaVac)

Зазначений сертифікат має бути на англійській або німецькій мові із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини та/або лікарським підтвердженням із найменуванням вакцини і кількості зроблених доз.

Оновлено у листопаді 2021 року. Особи вакциновані Sinovac-CoronaVac vaccine та Sinopharm / BIBP SARS–CoV-2 Vaccine (Vero Cell), після в’їзду до Австрії не можуть, під час перебування в країні, відвідувати громадські місця (готелі, музеї, ресторани, тощо) на підставі підтвердження про вакцинацію даними вакцинами.

Винятками для перетину кордону Австрії є регіони де виявлені мутації COVID-19: Ботсвана, Бразилія, Есватіні, Індія, Лесото, Малаві, Мозамбік, Намібія, Непал, Замбія, Зімбабве, Південно-Африканська Республіка, Великобританія та Уругвай.

Чинні умови в’їзду для НЕвакцинованих громадян 

В’їзд в Австрію можливий за наступних умов:

  • підтвердженням про негативний результат тесту COVID-19 (ПЛР- тест, не старший ніж 72 год. або тест на антигени, не старший ніж 48 год.) та 10-денний карантин після в’їзду або
  • підтвердженням про одужання після захворювання на COVID-19 (медична або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, чи медична або офіційна довідка про нейтралізуючі антитіла, не старша ніж 90 днів) а також 

Також потрібна онлайн-реєстрація подорожі (Pre-Travel-Clearance – PTC, заповнити не пізніше ніж за 72 години до в’їзду). Формуляр для онлайн-реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на entry.ptc.gv.at.

Після в’їзду необхідно неодмінно піти на 10-тиденний карантин, який може бути припинений при пред’явленні негативного результату тесту, але не раніше ніж на 5 день після в’їзду.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia