купити дешеві авіаквитки

Азербайджан відкрив кордони для вакцинованих українців!

З 13 січня вакциновані Українці можуть подорожувати в Азербайджан!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів Азербайджанської Республіки від 13 січня 2022 року Україну додано до переліку країн, громадяни яких мають право на в’їзд повітряним транспортом до Азербайджану.

Це означає, що українці зможуть відвідати країну з туристичною метою, за умови надання сертифікату вакцинації та негативного ПЛР-тесту.

Для перетину кордону в Азербайджан повітряним транспортом потрібно:

  • надати сертифікат про повний курс вакцинації (приймається виключно роздрукований сертифікат з порталу “Дія”), а також надати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, отриманий протягом 72 годин до вильоту

Важливо! Вʼїзд в Азербайджан дозволений з паперовим сертифікатом з порталу Дія (з QR code). В’їзд з сертифікатом вакцинації в додатку Дія або з паперовим свідоцтвом ВООЗ (жовтий сертифікат), виданим сімейним лікарем – не дозволяється!

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Детальніше про умови вʼїзду в Азербайджан

Мандрівникам вакцинованим проти COVID-19 під час подорожі повітряним транспортом необхідно надати у прикордонних пунктах пропуску АР документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації (дві дози (одна доза у разі щеплення вакциною  Johnson&Johnson та Sputnik Light), а також сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, отриманий протягом 72 годин до вильоту рейсу.

COVID-паспорт, імунний сертифікат або сертифікат щодо протипоказання до вакцинації проти COVID-19 повинні мати атрибути електронної верифікації та повинні бути видані лише державним органом. Ці документи перевірятимуться під час проходження реєстрації в аеропорту.

Пасажири у віці від 1-го до 18-ти років можуть в’їхати за умови пред’явлення сертифіката про негативний результаті ПЛР-тесту на коронавірус, отриманого протягом 72 годин до вильоту рейсу. Для дітей молодше одного року пред’являти COVID-паспорт або результат тест не потрібно.

Громадяни, які в’їжджають за рішенням оперативного штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки, також повинні мати роздруковану медичну довідку про негативним результаті ПЛР-тесту на коронавірус (COVID-19), видану не пізніше, ніж за 72 години до вильоту рейсу в Азербайджан. Довідка не потрібна для дітей молодше одного року. Вік дитини розраховується з урахуванням дати вильоту.

Наявність на довідці QR-коду бажано, так як він дозволяє більш оперативно отримати детальну інформацію про результати ПЛР-тесту. Так, пасажири, які пред’явили довідку з QR-кодом, пройдуть прикордонний контроль швидше, оскільки даний унікальний код надасть повну інформацію про результати ПЛР-тесту.

Які авіакомпанії виконують прямі рейси з України в Азербайджан?

Прямі рейси з України в Азербайджан є з Києва, Одеси та Львова. Рейси з Києва в Баку виконують Buta Airways та МАУ, зі Львова та Одеси в Баку – SkyUp Airlines, з Одеси в Гянджу – Bees Airline.

Де купити авіаквитки?

Авіаквитки зручно шукати та купувати на сайті kiwi.com та на сайтах авіакомпаній.

Посилання для бронювання авіаквитків: 

Приклади бронювань:

Авіаквитки Київ – Баку від €71 у два боки

Посилання на офіційні джерела:

Додаткова інформація на tripadvisor.mfa.gov.ua та на visitukraine.today

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia