купити дешеві авіаквитки

Українській авіакомпанії Bees Airline анулювали сертифікат експлуатанта.

Державіаслужба анулювала сертифікат експлуатанта Bees Airline!

Головний авіаційний регулятор України Державіаслужба оприлюднила наказ про анулювання сертифікату експлуатанта нового українського лоукостера Bees Airline. Аргументацією стало те, що флот авіаперевізника налічував менше двох літаків – необхідного мінімуму для підтримки сертифікату.

До початку нової фази війни Bees Airline швидко розширював мережу регулярних та чартерних рейсів з України та по Україні і отримав чотири літаки Boeing 737-800.

Утім за декілька днів до широкомасштабного вторгнення Росії в Україну лізингодавці відізвали всі авіалайнери лоукостера на зберігання в Європу.

Видання avianews.com дізналося у гендиректора Bees Airline Євгена Хайнацького, в якому стані авіакомпанія перебуває зараз, та чи бачить керівництво майбутнє у проекту.

– Чи маєте плани на роботу авіакомпанії після війни?

– Звичайно маємо і обов’язково будемо працювати. Що для цього потрібно? Повернути до реєстру авіакомпанії не менше двох літаків і сертифікат відновиться. Чи можемо ми вести продаж квитків? Так, можемо це робити і зараз, тому що ліцензія на перевезення і їх продаж у нас діюча. Наразі компанія після деякого простою почала вести діяльність, але, на жаль, не операційну в зв’язку з такою неможливістю на/з території України. Ми – український перевізник, тому будемо чекати відкриття авіаційного простору, щоб розпочати наші перевезення.

– Можете уточнити суть вашої діяльності зараз при закритому небі в Україні?

– Ми провадимо господарську діяльність, і її об’єми з кожним днем зростають. На жаль, зараз вона можлива тільки в наданні консультаційних та консалтингових послуг, поки що без операційної діяльності, тобто польотів. А коли повернеться до країни мир, ми повернемо всіх працівників, і наші літаки знову побачить українське небо.

– Ви скорочували персонал?

– Ні. Поки компанія була в простої, персонал був відправлений у відпустки за власний рахунок. За весь час війни вирішили звільнитись з компанії тільки 25% людей. Хтось знайшов іншу роботу, хтось пішов на біржу. Ще біля 20% працівників знайшли роботу або ми допомогли її знайти в інших країнах (це насамперед пілоти і бортпровідники), і вони всі повернуться, коли ми знову запрацюємо. З тих 55% співробітників, які залишаються на місці, частину людей компанія вже відкликала з відпустки в зв’язку з наявністю роботи, про яку розповів раніше.

– Чому ви вирішили не продовжити польоти на своїх літаках за кордоном, як це зробили SkyUp чи МАУ? Вони віддають свої літаки в оренду з українськими екіпажами на умовах мокрого лізингу іншим авіаперевізникам в Європі.

– Мокрий лізинг – це зовсім інший вид діяльності підприємства. Наша бізнес модель не передбачала такого бізнесу, і, на жаль, він дуже складний і носить сезонний характер. З жовтня місяця цей бізнес в європейському просторі почне згортатись, і треба буде або літаки з персоналом відправляти на Далекий Схід чи в Африку, або призупиняти операційну діяльність. Чому ми не пішли на таку роботу? У нас дорогий лізинг літаків і утримання персоналу за кордоном, не бачимо в цьому бізнесі рентабельності, якщо не відбудувати всі процеси і не переорієнтувати персонал на новий лад роботи. Моя думка – те, що зараз літають інші перевізники, це підтримка діяльності сьогодення. Тобто на сьогодні вистачає, добре, що буде завтра – побачимо завтра.

– Що буде з коштами пасажирів за квитки на рейси, які через війну Bees Airline не змогла виконати?

– Те, що анонсували раніше. Нічого не змінилося. Ми всіх проінформували, що гроші будуть збережені, і пасажири можуть ними скористатись після відновлення польотів нашою компанією. Я можу запевнити всіх наших пасажирів, що ми виконаємо свої зобов’язання в повному обсязі. Але, як і всі інші українські перевізники – після війни.

Джерело – avianews.com

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення в мессенджерах:
WhatsApp Lowcostavia
Viber Lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
facebook.com/lowcostavia

Корисні посилання:

kiwi.com - пошук дешевих авіаквитків
misto.travel - пошук пакетних турів
hotline.finance - страхування онлайн
infobus.eu - автобусні квитки
booking.uz.gov.ua - квитки на поїзд
rentalcars.com - оренда авто
компенсація за затримку рейсу до €600