купити дешеві авіаквитки

Bees Airline – нова українська авіакомпанія може почати польоти в найближчі місяці!

Bees Airline – новий чартерний лоукост перевізник!

Компанія Bees Airline подала документи для отримання сертифіката експлуатанта і взяла в лізинг перші два літаки Boeing 737-800, – повідомляє mintrans.news.

Bees буде працювати відразу в двох сегментах – як лоукостер і чартерна авіакомпанія.

Початок польотів і перші напрямки

“Старт польотів залежить від того, як швидко ми отримаємо сертифікат експлуатанта. Якщо до 22 грудня, то ми запустимо чартерні рейси на свята. Якщо ні, то полетимо в районі 15 січня – розповів представник акціонера Bees Airline Євген Хайнацкий. До липня цього року він керував українською авіакомпанією SkyUp Airlines.

Перші рейси Bees запустить в Єгипет і почне роботу як чартерний перевізник. Зараз у компанії підписані договори з двома туроператорами (один з них Tez Tour Ukraine)

Повноцінний старт компанія планує на квітень 2021 року, коли Bees почне виконувати регулярні лоукост-рейси. Зараз перевізник розробляє програму польотів на літній період. “Не можу поки назвати конкретні напрямки. Але для прикладу скажу, що ми розглядаємо Батумі – туди можуть літати не тільки туристи, але і українці, які володіють нерухомістю в Грузії “, – відзначає менеджер.

Ціни перевізник поки не оголошує. “Комерційний відділ ще працює над цим. Ми ще обговорюємо, чи будуть у нас, умовно, квитки по 5 євро “, – говорить Євген Хайнацкий.

Флот та база

Bees базуватиметься в аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського. “Він досить вдало розташований, багатьом киянам зручніше добиратися сюди, а не в Бориспіль”, – пояснює Хайнацкий.

Зараз компанія очікує передачі літаків Boeing 737-800, що знаходяться в Польщі в аеропорту Жешува. Раніше ці літаки використовувала авіакомпанія МАУ.

“У наступному році ми хочемо взяти ще два повітряних судна. А на 2022 рік ми розраховуємо, що в нашому парку буде вже шість літаків”, – додав Євген Хайнацкий.

Інвестиції

На початковому етапі обсяг інвестицій в проект складе кілька мільйонів доларів. У Bees Airline вже працює понад 50 осіб, а після отримання сертифіката експлуатанта штат збільшиться до 100 чоловік. “Станом на зараз ми вклали близько $ 1 млн. Ми розраховуємо вийти на операційний прибуток на другий рік роботи”, – говорить менеджер.

Згідно з відкритими даними, власником перевізника є український підприємець Сергій Смирний. Його зв’язок з туристичним бізнесом можна простежити через іншу його компанію – сільськогосподарську «Континент», зареєстровану в Закарпатській області. Її співвласником також є Сергій Буртин, який, в свою чергу, є власником українського туроператора «Тез тур».

У Bees Airline зважують також існуючі ризики. “Якщо в Україні буде введено новий локдаун, ми скорегуємо плани. Наше завдання – правильно оцінити ризики, а не запустити польоти будь-якою ціною, – зазначає Євген Хайнацкій.- Але важливо розуміти, що нова авіакомпанія – це довгостроковий проект. До спалаху Covid-19 ми бачили на ринку дефіцит чартерних літаків. Так що ми розраховуємо, що після пандемії у авіакомпанії буде достатньо роботи “. Bees Airline також планують отримати ліцензію на вантажні перевезення і в разі локдауна розвивати цей напрям.

Bees i схожість з Buzz

У березні 2019 року авіакомпанія Ryanair провела ребрендинг підрозділу Ryanair Sun i перейменувала його у Buzz. Назва і ліврея доволі схожі на Bees.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia