купити дешеві авіаквитки

Bees Airline змушена тимчасово віддати всі літаки лізингодавцям!

Авіакомпанія Bees Airline залишиться без літаків. 16 лютого вильоти з Борисполя!

Bees Airline змушена повернути всі літаки лізингодавцям, але авіакомпанія продовжить польоти на літаках партнерів. Рейси 16 лютого перенесено в аеропорт Бориспіль.

Оновлено 16 лютого. Авіакомпанія Bees опублікувала розклад на 17 лютого.

15 лютого авіакомпанія Bees Airline повідомила, що незважаючи на продовження дії страхових полісів на повітряні судна, виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для гарантування безпеки польотів у повітряному просторі України та відсутність заборони від Державної авіаційної служби України та іноземних авіаційних влад, власники літаків лізингові компанії вимагають перебазування всіх літаків за межі України.

14 лютого Bees Airline була змушена здійснити перегін одного літака до м. Монпельє (Франція) та сьогодні-завтра повинні перегнати решту літаків.

По інформації від лізингодавця, дані вимоги є тимчасовими та вимушеними. Всі літаки будуть повернені за умови деескалації ситуації, пов’язаної з військовими ризиками.

Наразі, незважаючи на обставини, що склалися, Bees Airline спільно з партнерами продовжує свою операційну діяльність та виконує авіарейси з міжнародних аеропортів: «Київ», «Бориспіль», «Львів» та «Одеса», – йдеться у повідомлені.

У зв’язку з цими форс-мажорними обставинами, авіакомпанія звертається до всіх пасажирів віднестись до можливих затримок та змін у розкладі рейсів з розумінням.

У разі, якщо зміна розкладу не влаштовує пасажира, авіакомпанія готова запропонувати зміну дати вильоту без додаткових сплат.

Авіакомпанія Bees Airline в тісній співпраці з Урядом докладає максимум зусиль для стабілізації ситуації і виконання всіх рейсів за запланованим розкладом.

Слідкуйте за розкладом рейсів авіакомпанії Bees Airline на онлайн-табло.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Авіакомпанія Bees буде виконувати 16 лютого більшість рейсів на літаках авіакомпаній партнерів з аеропорту Бориспіль та дещо зміненим часом вильоту:

7B341 Бориспіль 👉 Батумі – Виліт 07:20 ▫️ Приліт 11:45
7B342 Батумі 👉 Бориспіль – Виліт 12:45 ▫️ Приліт 13:25
7B921 Бориспіль 👉 Шарджа – Виліт 14:25 ▫️ Приліт 21:25
7B922 Шарджа 👉 Бориспіль – Виліт 22:25 ▫️ Приліт 02:10
7B107 Бориспіль 👉 Львів – Виліт 18:10 ▫️ Приліт 19:10
7B108 Львів 👉 Бориспіль – Виліт 04:25 ▫️ Приліт 05:25
7B507 Львів 👉 Барселона – Виліт 20:10 ▫️ Приліт 22:20
7B508 Барселона 👉 Львів – Виліт 23:20 ▫️ Приліт 03:25
7B321 Бориспіль 👉 Тбілісі – Виліт 19:10 ▫️ Приліт 23:50
7B322 Тбілісі 👉 Бориспіль – Виліт 00:50 ▫️Приліт 01:45

Розклад рейсів на 17 лютого:

☑ 7B2501 Київ (Жуляни) 👉 Хургада Виліт 03:25 ▫️ Приліт 07:10

☑ 7В2501 Хургада 👉 Момбаса Виліт 08:00 ▫️ Приліт 14:10

☑ 7В2502 Момбаса 👉 Хургада  Виліт 15:30 ▫️ Приліт 19:30

☑ 7В2502 Хургада 👉 Київ (Жуляни)  Виліт 20:20 ▫️ Приліт 00:20

☑ 7B103 Київ (Жуляни) 👉 Одеса  Виліт 07:25 ▫️ Приліт 08:25

☑ 7B501 Бориспіль 👉 Барселона  Виліт 08:00 ▫️ Приліт 10:45

☑ 7В502 Барселона 👉 Бориспіль Виліт 11:45 ▫️ Приліт  16:15

☑ 7В321 Бориспіль 👉 Тбілісі Виліт  18:00 ▫️ Приліт 22:40

☑ 7В322 Тбілісі 👉 Бориспіль Виліт 23:40 ▫️ Приліт 00:35

☑ 7B301/АОА301 Київ (Жуляни) 👉Єреван Виліт  15:00 ▫️ Приліт  19:40

☑ 7В302/АОА302 Єреван 👉Київ (Жуляни) Виліт 20:40 ▫️Приліт 21:40

☑ 7В203 Одеса 👉 Прага скасовано . Пропонуємо на вибір: повернення коштів чи доставку двома рейсами:
✔️АОА104 Одеса 👉Київ (Жуляни)
Виліт 09:30 ▫️ Приліт 10:30
✔️Трансфер з аеропорту Київ (ім. Сікорського) до аеропорту Бориспіль.
✔️ОК919 Бориспіль – Прага (Czech Airlines) ▫️Виліт 15:25

☑ Рейс 7В204 Прага – Одесса скасовано. Пропонуємо на вибір: повернення коштів чи скористатися рейсом:
✔️ОК918 Прага 👉 Бориспіль (Czech Airlines) Виліт ▫️ 11:35
✔️Трансфер з аеропорту Бориспіль до Одеси автобусом.
🔅 Деталі щодо трансферу автобусом буде  повідомлено додатково. Для цього відправте, будь ласка, запит на support@bees.aero , вкажіть номер бронювання та запит на зміну квитка.

☑ Рейс 7В104 Одеса Київ в 16:00 скасовано.
Пропонуємо на вибір: повернення коштів, скористатися рейсом авіакомпаніі Air Ocean чи трансфер з аеропорту Одеси до Києва автобусом. Деталі щодо відправлення трансферу будуть повідомлені на стійці реєстрації в аеропорту Одеса за 2 години до вильоту.

Прохання всі питання адресувати за телефоном контактного центру чи на адресу: support@bees.aero


Останні декілька днів є дуже важкими для українських авіакомпаній. 12 лютого 2022 року найбільші світові страхові компанії повідомили українських авіаперевізників про те, що протягом 48 годин припиняють страхування літаків для польотів у повітряному просторі України. Таке рішення пов’язане з підвищеними ризиками початку бойових дій.

Ввечері 13 лютого Уряд прийняв рішення про виділення Мінінфраструктури коштів з резервного фонду Державного бюджету України для гарантування безпеки польотів повітряних суден у повітряному просторі країни.

14 лютого авіакомпанії SkyUp та МАУ повідомили, що продовжують польоти фактично без змін.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення в мессенджерах:
WhatsApp Lowcostavia
Viber Lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
facebook.com/lowcostavia

Корисні посилання:

kiwi.com - пошук дешевих авіаквитків
misto.travel - пошук пакетних турів
hotline.finance - страхування онлайн
infobus.eu - автобусні квитки
booking.uz.gov.ua - квитки на поїзд
rentalcars.com - оренда авто
компенсація за затримку рейсу до €600
savelife.in.ua - донатьте на ЗСУ, наближайте перемогу