купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія Bees Airline виконала перші рейси!

photo by Denys Kuzmenko

Українська авіакомпанія Bees Airline виконала рейси з Києва і Львова!

12 березня Державіаслужба України видала сертифікат експлуатанта новому українському авіаперевізнику Bees Airline, а вже 18 березня 2021 року авіакомпанія виконала перший чартерний рейс з Києва в Шарм-ель-Шейх.

19 березня Bees Airline отримала літак у фірмовій лівреї (на фото) і доставила на ньому туристів в єгипетський курорт Марса-Алам. 20 березня літак Bees Airline завітав до Львова і здійснив чартерний рейс в Хургаду.

Також 19 березня в аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського відбулась пресконференція нового гравця на ринку авіаперевезень. Українська лоукост авіакомпанія Bees Airline, яка була створена наприкінці 2019 року планує почати виконувати регулярні міжнародні рейси до кінця весни 2021 року.

Авіакомпанія позиціонує себе як лоукост-перевізник, який з початком регулярних рейсів (поки виконуються тільки чартерні) буде надавати клієнтам можливість платити лише за те, що їм потрібно. Іншими словами буде базовий мінімальний тариф, який стартує приблизно від 1000 гривень – нижче ставки аеропортових зборів продавати квитки немає сенсу. До цього тарифу на сайті авіакомпанії клієнт зможе додавати за додаткову плату різні опції – багажу, місця біля вікна, харчування та ін. «Ціни будуть конкурентними», – пообіцяв Олександр Джиджора.

Одною з переваг авіакомпанії керівники Bees Airline вважають польоти з Жулян (аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського). Аеропорт знаходиться не далеко від центру міста, що полегшує трансфер для туристів у столицю.

Маршрути Bees Airline

Спочатку планується виконання чартерних програм, а згодом до маршрутної мережі добавляться регулярні маршрути.

Перші чартерні рейси Bees Airline виконала в Єгипет. Зараз у компанії підписані договори з двома туроператорами (один з них Tez Tour Ukraine, другий TPG). За інформацією Євгена Хайнацького, з цими туроператорами укладені контракти на вже запущені програми і на літні напрямки, про які оголосять згодом.

У квітні 2021 року Bees Airline у співпраці з туроператором TPG планує запустити чартерні рейси з Києва в Момбасу (Кенія). Авіаперевізник запланував три прямих рейси до Кенії на 16 квітня, 24 квітня та 3 травня 2021 року. 

Український лоукостер планує також запустити регулярні рейси вже у травні і для цього компанія подала заявки на отримання маршрутів до Державіаслужби. Комерційний директор авіакомпанії Олександр Джиджора повідомив, що нові рейси плануються в Грузію та Вірменію.

“На внутрішні перевезення є попит. Ми дивимося на це. Ми дивимося на те, щоб цього року розпочати виконання якихось рейсів. Але зараз ми чекаємо від держави змін стосовно ПДВ. Якщо це відбудеться, а разом із цим – іще деякі інші зміни, ми розпочнемо внутрішні перевезення трохи раніше”, – зазначив в.о. генерального директора компанії Євген Хайнацький.

Флот Bees Airline

У авіакомпанії Bees Airline є два літаки Boeing 737-800 виготовлені в 2010 році на 189 місць, які раніше використовувались компанією МАУ.

У найближчий рік Bees Airline візьме в лізинг ще два літаки тієї ж моделі, а до кінця наступного року авіакомпанія планує збільшити кількість бортів до шести. У нових літаках Bees Airline встановлять більш тонкі крісла, для більшого комфорту пасажирів.

фото Денис Кузьменко

Коротко про основні послуги перевізника

На сьогодні в авіакомпанії доступно 3 спеціальні тарифи: Economy Light, Economy Smart та Economy Flex.

Ручна поклажа

Bees Airline дозволяє перевозити на борту безплатно 1 одиницю ручної поклажі, вага та розмір якої не може перевищувати 7 кг і відповідно 55x40x23см.

Зареєстрований багаж

Bees Airline дозволяє перевозити безплатно (починаючи з тарифу Standard) 1 одиницю зареєстрованого багажу, вага та розмір якої не може перевищувати 23 кг і відповідно не більше 158 см у сумі трьох вимірів.

Додаткові послуги Bees Airline

Авіакомпанія пропонує послугу вибору місця в салоні літака. За обрані місця в 1 – 3 та аварійному ряді доведеться доплатити –  10€, за місце в 4-12 рядах – 5€, обрати місце в інших рядах салону літака – 3€.

За додаткову одиницю зареєстрованого багажу до 23 кг (максимум за доплату 32 кг) та габаритами не більше 158 см у сумі трьох вимірів необхідно доплатити – 25€. Додаткова ручна поклажа до 7 кг габаритами до 55*40*23 см – 25€.

Вартість негабаритного багажу від 158 до 330 см – 40€.

Детальніше про авіакомпанію Bees Airlines та додаткові послуги в окремій статті.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia