купити дешеві авіаквитки

Біометричний паспорт для дитини можна виготовити з народження. Все про закордонні паспорти для дітей.

біометричний дитячий паспорт

Видача проїзних документів дитини припиняється з 1 квітня. Все про закордонний паспорт для дитини.

З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинить виготовлення проїзних документів для виїзду дітей за кордон. Цими документами ще можна буде скористатися протягом трьох років, але ДМС переходить на виготовлення закордонних паспортів для дітей, які надалі стануть єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону з дітьми.

Про це 24 лютого розповіла речниця Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Світлана Хитрова – повідомляє zaxid.net.

Таким чином буде відмінено внесення даних дитини до паспорту та проїзний документ для виїзду дитини за кордон – наголосила Хитрова. Ці документи можна буде використовувати ще протягом трьох років, але надалі ДМС виготовлятиме лише дитячі закордонні паспорти.

За словами Хитрової, ця практика є світовою і цілком виправданою. Закордонний паспорт для дитини діятиме чотири роки. З 16-ти років видаватимуть повноцінний закордонний паспорт, термін дії якого становитиме 10 років.

Паспорт виготовлятимуть у формі книжечки, яка складається з м’якої обкладинки, 32 сторінок і сторінки даних, а правий форзац паспорта міститиме безконтактний електронний носій.

Адреси пунктів збору біометричних даних у всіх областях можете переглянути у публікації “Де і за скільки можна виготовити біометричний паспорт”

Детальну інформацію та відповіді на запитання про біометричні паспорти можете переглянути у публікації “Біометричний паспорт. Тільки факти”.

Cьогодні існує три види документів, які дають право поїхати у подорож за кордон із дитиною:

1. Закордонний паспорт дитини;
2. Проїзний документ дитини;
3. Внесення даних дитини у закордонний паспорт батьків.

Які документи потрібні для виготовлення закордонного паспорта для дитини?

Для виготовлення дитячого закордонного паспорта необхідні такі документи:

 • паспорт громадянина України (+2 ксерокопії)
 • ідентифікаційний код (+2 ксерокопії)

Для дітей, які не досягли 16 років:

 1. Свідоцтво про народження;
 2. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податку (за наявності);
 3. Заява-анкета від обох батьків (формується на місці).
  У разі неможливості присутності одного із батьків подається нотаріально засвідчена заява (довіреність). Заява від другого з батьків не вимагається, якщо він є іноземцем або особою без громадянства (за наявності підтверджуючих документів).
 4. При замовленні другого закордонного паспорта обовязкова наявність першого закордонного паспорта (діючого, не діючого, на інше прізвище).

Крім того для дітей до 12 років, окрім переліченого вище:

 1. Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см;
 2. Одна кольорова фотокартка розміром 10 х 15 см

Якщо дитина проживає з одним із батьків, додатково подається один з таких документів:

 1. Свідоцтво або рішення суду про розірвання шлюбу, а також довідка про реєстрацію місця проживання дитини разом з тим із батьків, який подає заяву-анкету (Форма №3 або Будинкова книга);
 2. Свідоцтво про смерть другого з батьків;
 3. Рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
 4. Рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
 5. Рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
 6. Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (зі слів матері).

У разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджють цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).

Рекомендовано також мати з собою закордонний паспорт когось із батьків (за наявності) для перевірки правильності транслітерації прізвища дитини.

Державне мито у розмірі 170 грн. (або ж 340 грн. у разі термінового виготовлення) при виготовленні закордонного паспорта для дітей не стягуватиметься.

Вартість закордонного дитячого паспорта становить 557 грн – у разі нетермінового виготовлення (20 робочих днів). В оперативному режимі (за 7 робочих днів) – 810 грн

До 14 років у дитячий закордонний паспорт не вноситимуть відбитки пальців та електронний підпис. Після 14 років біометричні дані можна вносити на електронний носій з дозволу батьків.

Увага! З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинила виготовлення проїзних документів для виїзду дітей за кордон.

Цими документами ще можна буде скористатися протягом трьох років, але ДМС переходить на виготовлення закордонних паспортів для дітей, які надалі стануть єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону з дітьми.

Які документи потрібні для виготовлення проїзного документа дитини? (з 1 квітня не виготовляється – потрібно подавати документи на закордонний паспорт для дитини)

Роз’яснення від Державної міграційної служби: проїзний документ дитини чинний протягом 3 років з дня виготовлення. Можливість виготовити документ продовжено до 1 квітня 2015 року.

Для виготовлення проїзного необхідно надати:

 1. Нотаріально засвідчене відповідне клопотання батьків;
 2. На дитину, яка не досягла 16 – річного віку – свідоцтво про народження, після 16-річного віку – паспорт громадянина України та свідоцтво про народження обов’язково;
 3. Паспорт громадянина України одного з батьків;
 4. Дитячий проїзний документ (якщо було видано раніше);
 5. 4 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см;
 • 30 грн. 35 коп. у разі регламентного виготовлення протягом 30 календарних днів,
 • 60 грн. 70 коп. у разі оперативного виготовлення за 10 робочих днів
 •  24 грн. за вартість бланку.

Вартість проїзного документа дитини у регламентному режимі – 54 грн. 35 коп., у разі оперативного виготовлення – 84 грн. 70 коп.

Заяву-анкету та облікову картку батьки заповнюють у міграційному підрозділі. Для її заповнення необхідні паспортні дані батьків дитини.

Які документи потрібні для внесення даних дитини у закордонний паспорт батьків? (з 1 квітня дані не вноситимуть – потрібно виготовляти закордонний паспорт для дитини)

Відповідно до постанови КМУ від 26.11.2014 року № 682 “Про внесення змін до постанови КМУ від 7 травня 2014 року № 152 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ” послуга з внесення відомостей про дітей здійснюється до 01.04.2015 року виключно у паспорт громадянина України для виїзду за кордон попередніх зразків (що були оформлені до 12.01.2015 року).

Із паспортами, де внесені дані дітей, можна перетинати кордон України так само, як і з закордонними паспортами дітей та дитячими проїзними документами. Із такими паспортами можна подорожувати з дітьми до закінчення терміну дії документа чи досягненні дитиною 18 річного віку.

Для внесення відомостей про дітей у паспорт (старого зразка) необхідно надати:

 • Свідоцтво про народження дитини;
 • Паспорт батьків, у які будуть вноситись дані;
 • 2 фотографії дитини розміром 3,5 х 4,5 см;
 • Квитанцію про сплату послуги:
 • 18 грн. 63 коп. у разі надання послуги у регламентному режимі за 30 робочих днів;
 • 37 грн. 26 коп. у разі надання послуги у оперативному режимі за 10 робочих днів.
Усі три документи є чинні для перетину кордону України з дітьми.
Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
 • Jannet

  чи можна з 01.04.2015р зробити угорську шенген візу дитині, якщо вона вписана в паспорт батьків та не має окремого закордонного паспорту?

  • Oleksandr

   З п’яти років потрібно вклеїти фото дитини у ваші паспорти.Якщо фото немає-робіть дитині окремий паспорт.Уже рік фото дітей у паспорт батьків не клеять.

 • Gonzalez Andres

  Здравствуйте,

  Ви бізнесмен або жінка? Якщо в будь-якій фінансовій плутанини, або вам потрібно грошей, щоб почати свій власний бізнес? Необхідно кредит сплатити борг? Якщо у вас низький рахунок кредиту і банк / інші місцеві фінансові інститути зазнають труднощів, щоб отримати кредити від? Персональний кредит, Розширення бізнесу, підприємництва та навчання, консолідація боргів, жорстких позики грошей. Ну, вам потрібен кредит або фінансування за будь-якої причини. Ми пропонуємо кредити з низькою процентною ставкою 2%, будь ласка, зв’яжіться з нами з постійним супутником кредиту через цю адресу електронної пошти (gonzalezandresloan@gmail.com)

  • Robertson Timothy

   Спасибі за ваш молитви, я просто хочу, щоб ви знали, що у мене є доступ до реальної компанії кредиту з низькою процентною ставкою, якщо цікаво, зв’яжіться зі мною, спасибі за вашу любов і підтримку rolandaccessloanlender@gmail.com~~HEAD=pobj написати на цю електронну пошту, Розкажи його я особисто направити вас до них про те, як подати заявку на отримання кредиту .. Кращий Regard Maya ….. ….

 • majority franklin

  Чи є у вас які-небудь фінансові проблеми? вам потрібен кредит, щоб оплатити борги? Ви в будь-якому фінансовому кризі? Тоді ви перебуваєте в правильному джерелі. Ми зареєстровані і допущений компанією, Видаємо кредити за низькою відсотковою ставкою 2% для фізичних осіб, фірм і компаній відповідно до ясною і зрозумілою умови і терміни. Зв’яжіться з нами сьогодні електронною поштою: (MAJORITYFRANKLIN16@GMAIL.COM)

 • Robertson Timothy

  Спасибі за ваш молитви, я просто хочу, щоб ви знали, що у мене є доступ до реальної компанії кредиту з низькою процентною ставкою, якщо цікаво, зв’яжіться зі мною, спасибі за вашу любов і підтримку rolandaccessloanlender@gmail.com~~HEAD=pobj написати на цю електронну пошту, Розкажи його я особисто направити вас до них про те, як подати заявку на отримання кредиту .. Кращий Regard Maya

 • Pans Peter happens

  Тарго Банк є банком, який надає професійні послуги по кредиту, даючи щоденної Aussie швидке вирішення своїх насущних потреб, вони можуть включати в себе автомобіль Rego, оплаті рахунку або навіть йдучи на свято поїздки. Будучи одним з найшвидших послуг компанії фінансового кредитування, Targo банк, безумовно, ваш вибір номер один, коли вам потрібна термінова гроші. Щоб застосувати просто зв’яжіться з нами зараз по телефону: (targo_bank@yahoo.com і targo1bank@gmail.com)

 • Olga Aleksandrova

  При виїзді на постійне місце проживання. Син був вписаний в мій закордонний паспорт, і фотографія була вклеєна в п’ятирічному віці. Зараз йому 12 років. Чи не стане це проблемою при перетині кордону?

  • Oleksandr

   ні

   • Olga Aleksandrova

    Дякую.

 • Williams Anderson

  Доповненням дня,

  Мене звуть Lawz Гаманець Я з Квебека, Верден, Канада ..

  Я хочу використати цю середу, щоб поділитися своїм чудове свідчення зі світом; Я просто отримати кредит $ 50,000 від Ramsay Hill Finance Plc після багатьох невдалих Відвідує, я був обманутий, і я втратив тисячу доларів, я був насправді шукає позику, щоб створити невеликий бізнес, я був обманутий, і я майже відмовитися сподівається, що до тих пір, поки я натрапив з Ramsay Хілл фінансів. Я клопотати за 50к кредиту і мій кредит був схвалений і підключений на мій банківський рахунок Chase протягом 48 годин проміжок … щоб висловити свою подяку профільований я вирішив взяти час від мого щільний графік, щоб поділитися цим свідченням зі світом, а також рекомендувати Ramsay Hill Finance Plc всім тим, хто бажає, щоб запросити отримання кредиту в Інтернеті …

  Рамсей Hill Finance Plc Контактна інформація:

  Контактний Email: ramsayhillfinance@yandex.com

  Спасибі за ваш час, бажаю вам …

  Щиро Ваш,
  Lawz Гаманець

 • Cynthia Paul

  Вам нужен быстрый и легкий кредит? я, чтобы вы знаете, что это кредитование фирма, которая выдает кредиты по ставке 3% для людей / организаций предпринимателей, которые нуждаются в деньгах. Я хочу, чтобы вы знали, что ваш сумма кредита будет предоставлен для вас. Мы предлагаем все виды кредитов к серьезным настроенных лиц, которые нуждаются в финансовой помощи. Чтобы получить процедуры по кредитам начали, отправьте нам следующие данные: электронная почта: zionfinance01@gmail.com

 • sandra lawrence

  Ви шукаєте особистого кредиту, Або були ви відмовилися кредиту банком. Я видавати кредити компаніям і фізичним особам за низькою і доступною відсотковою ставкою 2% річних. Будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті: eeasylifeloans@gmail.com

 • George Williams

  Хороший день,
  Вам потрібен терміновий кредит, щоб вирішити ваші фінансові потреби, ми надаємо кредит в межах від $ 3,000.00 до $ 80,000.00 Макс, ми надійний, ефективний, швидкий і динамічний, з 100% гарантований позику також дає (євро, фунтів стерлінгів і долари.) процентна ставка може бути застосована до всіх кредитах (3%), якщо ви зацікавлені повернутися до нас.
  через (Rotaryloanfirm@gmail.com): Надані послуги включають:
  * Домогосподарство
  * Кредити Inventor
  * Заборгованість Консолідація позики
  * Бізнес-кредити
  * Персональні кредити.
  зв’яжіться з нами сьогодні, і ви будете раді робити бізнес з нами
  електронна пошта: Rotaryloanfirm@gmail.com

 • Уляна

  Добрий день.скажіть будь ласка яку потрібно довіреність від батьків на бабусю щоб виготовити внучці закордонний паспорт?як вона виглядає?

  • Oleksandr

   Батьки оформляють нотаріально завірений дозвіл на виготовлення своїй неповнолітній дитині закордонного паспорта.Бабця не може виготовити внучці паспорт,а лише батьки.

 • mr winger

  Дали сте финансиски депресија и сте во потрага за тоа како да се добие пристап до кредит? Дали ви е потребна финансиска помош да се започне или да ги прошират вашиот бизнис? сте биле во потрага за тоа како да се добие acceess на приватна давателот? се грижи повеќе за ова е приватна компанија која нуди евтини заем од 3% стапка. Нашите кредитни услуги се брз и сигурен. Нашите пренос е загарантирана и успехот е сигурен. Сите видови на кредити се нудат тука. Посетете не за повеќе информации на (bankofamericaloan36@gmail.com)

  • Oleksandr

   Ще не бачив хорватської мови кирилицею.

 • Oleksandr

  Для виготовлення закордонного паспорта для дітей з 14 років вимагають наявність внутрішнього паспорта(пластик).

 • Blas Macario

  Ви потребуєте в кредит? які банк відмовив вам кредиту, ми тут, щоб допомогти вам у фінансовому відношенні, щоб отримати ваш негайний кредит на будь-яку суму в будь-яке місце призначення. Ваше щастя є нашим пріоритетом. ми даємо персональні кредити, комерційні кредити і корпоративні кредити і всі види кредиту з 2% річних для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті (pattersonnullloanfirms@gmail.com)

 • Ирина Бондаренко

  добрий день, прохання дати відповідь на таке питання, якщо тітка їде з племінницею на відпочинок, до Грузії, то мати оформляє дозвіл на виїзд дитини з тіткою, але повертатись назад до України тітка буде сама, бо через деякий час мати приїде також до Грузії, і дитина повернется до України з мамою. Чи можливий такий перетин кордону, на митномупосту питань не буде?Дякую

  • Oleksandr

   Батько і мама дитини дають дозвіл на виїзд дитини в супроводі тітки.І вона,згідно з заявою батьків,зобов’язана повернути дитину в Україну.

  • Fred Larry Brown

   Хорошего дня,

   Каждый, кто вам срочно нуждается в кредите для финансирования вашего
   бизнеса, создания компании или удовлетворения ваших потребностей, FRED
   LARRY LOAN COMPANY, всегда готов помочь вам, когда все надежды уйдут.

   Получение
   законного кредита всегда представляло собой огромную проблему для лиц,
   имеющих финансовые проблемы и нуждающихся в решении этого вопроса. Вопрос о кредите и залоге – это то, за что люди всегда беспокоятся о поиске кредита у законного кредитора. Но мы сделали эту разницу в кредитовании с доверием. Мы предоставляем кредит в диапазоне от 500 000 до 500 000 000 000 долларов США; Мы
   зарегистрированы, гарантированы и сертифицированы государством, на
   международном уровне Fred Larry Loan Company – это решение всех ваших
   финансовых проблем, наши кредиты легкие, дешевые и быстрые, и мы
   предоставляем кредиты частным лицам, компаниям, учреждениям,
   бизнес-организациям и людям Все виды по всему миру.

   Наши услуги включают следующее:

   Кредиты для любых целей и целей,

   Нет социального обеспечения и проверки кредита, 100% гарантия. Все, что вам нужно сделать, это сообщить нам, что вы хотите, и мы обязательно воплотим вашу мечту. (FRED LARRY LOAN COMPANY). Говорит ДА, когда ваши банки говорят «НЕТ». Свяжитесь с нами сегодня для этой суммы кредита, которую вы требуете, в соответствии с вашим бюджетом,
   Получите кредит сейчас с процентной ставкой 3%.
   Напишите нам по электронной почте (fredlarryloanfirm@gmail.com)

 • Sofiya Osoba

  якшо дитині 2 місяці чи потрібно її вклеювати в паспорт чи ми можемо вдвох їхати за кордон?і які документи ще потрібно

  • Oleksandr

   Дитину не ,,вклеюють”,а вписують в паспорти батьків(до п’яти років).Потім потрібно власний паспорт з фотографією.

 • Ірина

  Доброго дня. Чи потрібен дитині 3х років, за новими правилами, закордонний паспорт? І варто робии біометричний чи звичайний документ?

  • Oleksandr

   Якщо дитина була вписана в паспорт батьків-не потрібно нічого вигадувати.Єдине обмеження-дитина змушена подорожувати з тим із батьків,в чий паспорт вона вписана.
   Також дитина може мати діючий проїзний документ дитини.

 • Аліна

  Доброго дня.Мені 15 років,у мене вже є паспорт громадянина України.Чи потрібно мені для виготовлення закордонного паспорту згодe обох батьків?

  • Oleksandr

   Так.Ви неповнолітній.

 • Лесч

  добрий день. а мій паспорт вклеєне фото дитини. пройшло майже три роки. тепер потрібно обов’язково робити паспорт дитині?

 • Леся

  якщо дитина вписана в мій паспорт три роки тому. зараз дитині 4рочки. чи потрібно вклеювати нове фото. і скільки часу діє старе фото? дякую.

  • Oleksandr

   Фотографію дитини у паспорт батьків уже не вклеюють.

  • Oleksandr

   До п’яти років фото дитини в паспорті батьків взагалі не потрібне,достатньо лише вписати її.

 • Ірина

  Доброго вечора. Якщо дитина з батьками їде в Росію нам потрібно робити закордонний паспорт дитині?

 • Галина Мельник

  Добрий день.Чи мусово робити дитині 14 років біометричний закордонний паспорт .Чи можна звичайний?

  • Eugenia Karuk

   Обычные уже не выдают, так что вариантов нет.

  • Oleksandr

   Перед тим, як робити дитині закордрнний паспорт-зробіть IDкарту (новий внутрішній паспорт).Без нього закордонний паспорт для дитини після 14 років не зроблять.

 • Галина Ярошевич

  Добрий вечір! Моєму сину виповнилось 14 років, він вписаний і вклеєний у моєму паспорті з 5 років (фото у 5 років і не переклеювалось), скажіть до якого віку він може зі мною пересікати кордон з таким документом?

  • Oleksandr

   До 18 років,але краще зробити йому свій паспорт(попередньо потрібно зробити ID карту).

 • Тетяна

  Добрий день. Моїй неповноліьній дочці 12 р я робила проїзний документ за кордон дія якого 3 роки .На даний час він є ще діючий .Потрібно робити новий ,щоб виїхати без візи чи можна з цим їхати ?дякую

  • Oleksandr

   По ,,безвізу”можна виїхати лише з біометричним паспортом

 • Тарас

  Добрий день. В нас дитина має діючий, але не біометричний закордонний паспорт і також вписана в закордонні паспорти чоловіка та дружини. Чи потрібно їй робити біометричний паспорт, щоб скористатись безвізом, якщо він нерешті запрацює? У батьків паспорти біометричні і є ще діюча віза.

 • Charles Queence

  QUEEN КРЕДИТНА COMPANY (queenceloan@gmail.com) Повідомляє все заявник кредиту. Це добре відомий кредит компанія із Сполученого Королівства допомогла тисячам людей з різних країн. Ця компанія отримала нагороду з найбільш чудових кредитних мурах від компанії кредиту 2015 року, щомісяця мінімум 17 і 25 клієнтів надати кредит, і вони були сьогодні з хорошими інвестиціями, якщо ця компанія надає вам кредит, ви повинні використовувати Половина кредит в інвестиції. Вам буде надано кредит, якщо ви в цьому QUEEN КРЕДИТУВАННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА queenceloan@gmail.com, Ви шукаєте бізнес-кредит? Кредити, позики консолідації заборгованості, незабезпечені кредити, венчурний капітал і т.д. Або ви втратили кредит в банку або обдурите не зізнається яким позичкова компанією виклику? , Ми приватні кредитори, кредити компаніям і приватним особам за низькою ставкою 2% і клієнтів для наших клієнтів кращий сервіс електронної пошти; Queenceloan@gmail.com

 • Mikola Golovach

  Доброго дня. Чи можливо виготовлення ЗП дитині без присутності батьків (за довіреністю). Дякую!

  • Oleksandr

   Ні

 • christine worldpersonal

  https://uploads.disquscdn.com/images/af37c82ac5364103915d3d17f2aed225c50880c65548c5deec03a0cd8c17aab1.jpg Кредити для всіх видів цілей

  Ми пропонуємо мінімальну суму $ 10,000.00 до $ 10 млн

  При низькою процентною ставкою 2%

  кредит.

  Тривалість: до 10 років в залежності від суми кредиту вам потрібно.

  клієнти повинні

  Будучи літнім літрів ’18

  Ця угода є 100% гарантією безпеки для всіх clents

  Для отримання додаткової інформації по кредиту, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті:

  (Christiworldpersonal@gmail.com)

 • christine worldpersonal

  Кредити для всіх видів цілей

  Ми пропонуємо мінімальну суму $ 10,000.00 до $ 10 млн

  При низькою процентною ставкою 2%

  кредит.

  Тривалість: до 10 років в залежності від суми кредиту вам потрібно.

  клієнти повинні

  Будучи літнім літрів ’18

  Ця угода є 100% гарантією безпеки для всіх clents

  Для отримання додаткової інформації по кредиту, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті:

  (Christiworldpersonal@gmail.com)

 • Ольга

  Доброго дня! Чи потрібно мати фото дитини (4р.) якщо вона буде присутньою в паспортному столі?

 • Олексій Зьомбра

  Доброго дня. Хочу дізнатись детальніше про процедуру отримання закордонного біометричного паспорта(16р) ( чи потрібна письмова згода обох батьків, присутність їх при поданні документів і тд.) як я можу отримати цю інформацію (куди звернутись)?

 • Анастасія Обшарська

  Доброго дня, підкажіть будь ласка. У дитини (11років) є мультишенген. Виданий Польським консульством. Знаю що перший перетин кордону має бути в Польщі. Син ще нікуди не їздив. Має їхати на відпочинок в Угорщину. Перше питання- чи може дитина поїхати з такою візою в Угорщину без батьків. Друге-чи потрібно окрему угорську візу по запрошенню. Якщо ні-то слід попередньо перетнути польський кордон?

  • Oleksandr

   Перший в’їзд повинен бути у Польщу.Дитині можуть відмовити у в’їзді угорські прикордонники.

   • Анастасія Обшарська

    Дякую

 • Альбина

  Подскажите, пожалуйста, если тебе исполнилось 16 и ты получил паспорт, нужно ли менять проездной документ ребенка или он будет действителен?

  • Oleksandr

   З ним можна їздити до дати за три місяці до закінчення терміну дії.
   Останні такі документи оформляли до квітня 2015 року і діяти вони можуть до грудня 2017року.Отже:робіть новий біометричний паспорт.

 • IURII OSTROVERKHOV

  Добрий вечір. Якщо дитині вже є 17років, закордонний паспорт з іспанською візою, то вона може самостійно літати в Іспанію без батьків? Чи потрібні додаткові документи, або запрошення для проходження погранконтролю?

  • Oleksandr

   В будь-якому разі дитина повинна пояснити мету подорожі в Іспанію і підтвердити її документально.

 • Oleksandr

  Ні,лише батьки.

 • Христина Рожук

  Доброго дня , якщо дитині 9 років і вона вписана у паспорт батьків , то потрібно робити закордонний паспорт ? Поїздка у Туреччину

  • Oleksandr

   У 9 років фотографія дитини повинна бути вклеїна в паспорт батьків.

 • Поліна Юрчик

  Доброго дня! Дитині 9 років, в закордонному паспорті батьків вона вписана з 4-х річного віку. Чи потрібно робити ій окремий паспорт чи можливо перетинати кордон з діючим паспортом батьків?

  • Oleksandr

   Діти з п’яти років повинні мати вклеєну фотографію у паспорті батьків.

   • Маряна

    Нашій донці 9 років. Вона вписана у мій паспорт з 2012 року. Чи може вона летіти до греціі на підставі цього документу? Паспорт діє ще до 2012 року

    • Oleksandr

     З п’яти років у паспорті мами повинна бути вклеєна фотографія дитини,а не просто ,,вписана”.
     Якщо фотографії дитини немає-робіть їй паспорт.

 • Зайкина Виталина

  Доброго дня! Ми з Криму. Дитинi 3 роки. Всi документи виданi до 2014 р. Але жоден з батькiв не мае закордонного паспорту. Чи можемо ми виробити закордонний паспорт на дитину не маючи дорослого закордонного паспорта?

  • Анонимус

   Без різниці чи є у вас паспорти , якщо дитині потрібно то можна робити тільки дитині

 • Світлана Теслюк

  Доброго дня якщо дитина має закордонний паспорт простий він дійсний ще 2 роки,а дитині 8 років-чи потрібен біометричний оскільки відбитки до 12 років все рівно не ставлять?

  • Oleksandr

   Для ,,безвізу”підходить лише біометричний паспорт.

 • Yakov Revyakin

  Нельзя ли вместо действующего паспорта предоставить его копию?

  • Oleksandr

   Куди?

   • Yakov Revyakin

    у ребенка есть паспорт, собираюсь делать биометрику. Действующий паспорт недоступен – на оформлении визы. можно ли в паспортный сервис предоставить его копию?

    • Oleksandr

     Ні.Навіщо вам віза,якщо робите біометричний паспорт?

    • Анонимус

     Так , може бути копія

     • Yakov Revyakin

      Подтверждаю, можно идти с копией. Достаточно копии основной страницы. Уже получили.

 • Зоряна

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка) Якщо в паспорті мами вклеєно фото дитини у 4-річному віці, а дитині зараз 9 років, чи може вона летіти в Туреччину, Єгипет з батьками по такому паспорту із старим фото? до якого віку?(враховуючи, що зараз фото в паспорт не переклеюють).Дякую.

 • Oksana Halanyk

  Доброго дня! Дочці 12 років, її фото вклеєне у закордонні паспорти батьків у 8 років. Чи потрібний їй ще якийсь документ для перетину кордону (Єгипет, Туреччина)?

 • Ірина

  Доброго дня! Ми міємо постійне місце проживання за кордоном і тому не маємо внутрішніх паспортів України. Діти (4 і 5 років) громадяни України, мають відповідний документ.

  Можливо зробити дітям закордонний паспорт в Укріїні?

  Дуже дякую за допомогу?

  • Ананиму

   Так, можна навіть в українському консульстві закордоном.

 • Mrs Elizabeth zamfir

  Вам потрібно швидко, довго або короткостроково
  Позика з відносно низькою процентною ставкою
  Як мінімум 3%?

  Ми пропонуємо комерційну позику,

  Особистий кредит

  Домашній кредит

  Автокредит

  Студентський кредит

  Кредит консолідації боргу e.t.c.

  Незалежно від вашої кредитної score.we гарантовано в видачі
  Фінансові послуги нашим численним клієнтам по всьому світу.
  Завдяки гнучким кредитним пакетам,
  Кредити можуть бути оброблені та передані позичальнику в межах
  Найкоротший час можливо.

  Якщо вам потрібна швидка кредит, зв’яжіться з нами по електронній пошті:

  Accessibleloanfirm@gmail.com https://uploads.disquscdn.com/images/a17a9a1ba8dcd569370972fe5512b3ec9d424bbb8775da0821c1039ac03ee8ba.jpg

 • Людмила Копин

  Чи потрібна присутність дитини, 3 роки, при подачі документів, для отримання біометричного паспорту?

  • Oleksandr

   Ні

 • Olga Kozyura

  Доброго дня. Дитині 3 місяці, чоловік за кордоном, як зробити закордонний паспорт малечі, без присутності чоловіка

  • Poleg

   В ДМСУ с доверенностью, а в ДП “Документ” даже доверенность не спрашивали, хватило ксерокопии внутреннего паспорта отца.

 • Саша

  Доброго дня. В паспорті мами вписано двоє дітей і вклеєні фотографії. Вік дітей на час отримання паспорту і відповідно фотографій 2 роки і 7 років. Чи можу я зараз відвідати Єгипет з дітьми по даному паспорту, якщо дітям вже 7 років і 12 років відповідно? Чи потрібно дітям робити паспорти? Наперед дякую)

 • David Scott

  Здравствуйте,

  Я пан Девід Скотт, законний кредитор грошей. Ми є
  Компанія з фінансовою допомогою. Ми позичаємо кошти фізичним особам в Росії
  Потреба в фінансовій допомозі або потребу в грошових коштах для оплати рахунків
  Інвестувати в бізнес. Ми пропонуємо кредит на 3%, я буду радий запропонувати Вам кредит. Надішліть нам електронний лист за допомогою
  (Davidscottfirm@outlook.com)

  Назва Бенефіціара: ………
  Країна: ………….
  Обов’язкова сума …………
  Тривалість кредитування: …………
  Номер телефону………….
  місячний дохід………..

  З повагою
  Пан Девід Скотт

 • WILSON WEBB

  Привіт всім,

  Моя Позична фірма прагне допомогти нашим клієнтам стикатися з фінансовими труднощами. З 2008 року ми успішно допомогли понад 100 тисяч людей вирішити фінансову злочинність та допомогти боротися з бідністю у всьому світі.
  І, як ваш кредитний фінансист, ми прагнемо допомагати вам. Ми пропонуємо повний комплекс програм фінансової допомоги.
  Ви можете знизити свої щомісячні платежі за допомогою наших низьких процентних ставок – ЗАПРОШУЄТЬСЯ, щоб дізнатись, які процентні ставки доступні для вас!
  Надішліть нам електронною поштою info.worldwideloanfirm@gmail.com

  НАШЕ БАЧЕННЯ
  Бути лідером та кредитором, який надає перевагу кредиту

  НАШЕ ЗАВДАННЯ
  Для надання інноваційних та доступних кредитів та якісних послуг, які максимізуються
  Цінності для зацікавлених сторін.

  Чим швидше ви застосовуватимете, тим швидше ми відповімо.
  Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться info.worldwideloanfirm@gmail.com

 • Dobson

  У вас є якісь фінансові труднощі? Потрібна позика для
  Консолідація заборгованості, будівництво, кредити на нерухомість, рефінансування,
  Особисті чи аварійні банкноти? Ви бізнесмен?
  Жінки, які планують розширити свій бізнес, пропонуємо всі види кредитів. Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами сьогодні по електронній пошті:
  Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт franklindobsonfinancialhome@outlook.com.

 • Euegen Brown

  Здрастуйте, Кредитна компанія Euegen Brown. Наша компанія надає кредити невисокою ставкою 2%. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, рахунки та розширити свій бізнес, або вам потрібна позика для покращення вашого бізнесу? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Ця послуга буде надавати як приватним особам, так і компаніям, діловим людям та жінкам. Але ми гарантуємо позику, і ми допомагаємо багатьом людям по всьому світу, і ми надаємо прямі позики назавжди, щоб ми підписалися на нас, і ми не кидаємо наших клієнтів, щоб платити свої кредити, але фінансові можливості на вашому кроці, тому зв’яжіться з нами. Сьогодні електронною поштою: Euegenbrown01@gmail.com

 • Greg Owen

  Вам потрібна швидка, довга або короткострокова позика з відносно низькою процентною ставкою
  Як мінімум 3%?

  Ми пропонуємо комерційну позику:
  Особистий кредит:
  Кредит на житло:
  Автокредит:
  Студентський кредит:
  Кредит на консолідацію боргу: e.t.c.

  Незалежно від того, який ваша кредитна оцінка. Ми гарантуємо надання
  Фінансові послуги нашим численним клієнтам по всьому світу.
  Завдяки гнучким кредитним пакетам,
  Кредити можуть бути оброблені та передані позичальнику в межах
  Найкоротший час можливо.

  Якщо вам потрібна швидка кредит, зв’яжіться з нами по електронній пошті:

  Gregowenloanfirm1@gmail.com

  Гарантована кредитна пропозиція на 3%. https://uploads.disquscdn.com/images/ba57fabc993acd840224b5f4f2bda95b09d79e7de1fb02fc6f77e41c9eb810f0.jpg

 • Trust Firm

  Здравствуйте

  Вам нужен срочный кредит для решения ваших финансовых потребностей? Мы предлагаем кредиты от 2 000,00 до 50 000 000,00, мы надежные, мощные, быстрые и динамичные, без проверки кредитоспособности и предлагаем 100% -ные гарантии внешних займов в период этого перевода.

  Мы также выдали ссуду всей валюте с 2% -ными процентными ставками по всем кредитам …. Если вам интересно, вернитесь к нам через это письмо.

  Пожалуйста, вернитесь к нам, если хотите, через trustfirm2010@gmail.com.

  С Уважением,

  Г-н Энди Коул
  trustfirm2010@gmail.com

 • Trust Firm

  Здравствуйте

  Вам нужен срочный кредит для решения ваших финансовых потребностей? Мы предлагаем кредиты от 2 000,00 до 50 000 000,00, мы надежные, мощные, быстрые и динамичные, без проверки кредитоспособности и предлагаем 100% -ные гарантии внешних займов в период этого перевода.

  Мы также выдали ссуду всей валюте с 2% -ными процентными ставками по всем кредитам …. Если вам интересно, вернитесь к нам через это письмо.

  Пожалуйста, вернитесь к нам, если хотите, через trustfirm2010@gmail.com.

  С Уважением,

  Г-н Энди Коул
  trustfirm2010@gmail.com

 • Валера Микуця

  Чи потрібно на дитину робити закордонний паспорт, якщо його фото вклеено в закордонний паспорт батьків, дитині 7 років, фото вклеене коли йому було 4 роки

  • Oleksandr

   Якщо хочете подорожувати по безвізу-потрібно всім мати біометричні паспорти.
   Якщо будете відкривати візу-окремого документу не потрібно.

 • tom wills

  Ми пропонуємо позикові кошти зі ставкою 3% на рік. Немає тестування кредитної історії. Довіряйте нам, щоб обробляти всі типи позик. Зацікавлені кандидати повинні зв’язатися з нами сьогодні за вашим швидким і простим кредитом без заставних депозитів.

  Електронна пошта: maggetfundslimited@mail.com
  Кредитори: Ребері Робето
  Мобільний телефон: +19134172533

 • Miller White

  Привіт, пані та ніжні люди,
  Вам потрібен терміновий кредит, щоб погасити рахунки, Вам потрібні необов’язкові позики, Ви шукаєте бізнес-кредит? особистий кредит, житловий кредит, автомобільний кредит, студентський кредит, кредит консолідації заборгованості, венчурний капітал тощо.Ви відмовляєтеся від позики підробленою кредитною компанією? ми відкрили кредитування фізичних можливостей для підприємств та приватних осіб за низькою і доступною процентною ставкою 2% відсоткової ставки. якщо ви зацікавлені в терміновому кредиті? Будь ласка, зв’яжіться з нами сьогодні за допомогою електронної пошти: (JENNIFERANDERSONLOANFIRM@GMAIL.COM) та отримайте кредит сьогодні.

 • Anna

  Чи потрібний дозвіл від батька дитини на подачу біометричного паспорта,якщо я по документах одинока мати?

 • Diego Santiago

  Привіт усім
  Я кредитор особистого кредиту пана Дієго, який надає житлові можливості для всіх видів кредитів. Вам потрібні негайні позики, щоб погасити ваш борг, або вам потрібна позичкова сума, щоб поліпшити свій бізнес? Чи відмовлено банками та іншими фінансовими установами? Вам потрібна консолідована позика чи іпотека? Ми позичаємо гроші від людей, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або які потребують грошей для оплати рахунків та інвестують у підприємства з низькою процентною ставкою на 2% з чіткими та зрозумілими умовами. Гарантований 100%.

  Надішліть нам електронного листа на адресу: (santiagoloanfirm@gmail.comcom) для реєстрації https://uploads.disquscdn.com/images/6da12a37205e6cc8fabc18400211d5bc0ec1cb6a9b2071c7f0449c61c63326f6.jpg

  • Oleksandr

   Не забруднюйте сайт дурнею.

 • Ivan Aleksandra

  Привіт всім,
  Я хочу використовувати цей носій, щоб повідомити вас про те, що пані Івана Александра надає надійну та пільгову допомогу, і ми будемо раді запропонувати Вам позику. Ми надаємо кредити фізичним особам та підприємствам, які потребують фінансової допомоги, у розмірі 2%.
  Ви шукаєте авторитетного та акредитованого приватного кредитної компанії, яка надає кредити на все життя. Ми надаємо всі види кредитів дуже швидко і просто, особистого позики, автокредитування, домашнього кредиту, студентського кредиту, комерційного кредиту, інвестиційного кредиту, консолідації заборгованості тощо.
  Надішліть нам електронного листа на адресу: (ivanaleksandraloanfirm@gmail.com).

 • Leonardo Dora

  Кредити на всі види цілей
  Ми пропонуємо мінімальну суму від 5 000,00 євро до 10 000,00 євро до 20 мільйонів євро
  При низькій процентній ставці 2% Кредит
  Період: до 25 років залежно від суми кредиту, який вам потрібен.
  Клієнти повинні бути
  старше 18 років
  Ця транзакція на 100% безпечна для всіх клієнтів
  Для отримання додаткової інформації про кредит, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті:
  (leonardodorafinance@gmail.com)

 • vivian benson

  Здравствуйте,
  Це означає інформувати широку публіку про те, що пані Вівіан Бенсон, авторитетний кредитор приватних позик, відкрив фінансову можливість для всіх, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, або вам потрібна сума капіталу, щоб поліпшити свій бізнес? Чи вас відмовили банки та інші фінансові агенції? Не дивіться далі, тому що ми тут всі свої фінансові проблеми. Ми надаємо кредити зі ставкою 2% на користь людей, компаній та товариств у чіткому і зрозумілій формі, умовах та умовах. Не потрібна перевірка кредиту, гарантована на 100%.
  Надішліть нам електронного листа на адресу: (vivianbensonloanfirm@gmail.com)

 • Diego

  Ви думаєте про отримання кредиту? Ви серйозно потребуєте термінового кредиту, щоб розпочати власний бізнес? Чи є у вас борг? Це ваша можливість досягти бажання, надати особисті позики, комерційні кредити та всі види кредитів з 2% відсотків для отримання додаткової інформації. Зв’яжіться з нами по електронній пошті santiagoloanfirm@gmail.com.

 • Diego

  Я містер Дієго – кредитор приватної позики, який дає можливість життя на всі типи позик. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити ваші борги, або вам потрібна капітальна позика для покращення вашого бізнесу? Чи було відхилено банками та іншими фінансовими агенціями? Вам потрібна консолідація чи іпотечний кредит? Ми позичаємо гроші від людей, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або які потребують грошей для оплати рахунків та інвестування в бізнес за низькою процентною ставкою 2% на чітких та зрозумілих умовах. 100% гарантовано.

  Надішліть нам електронного листа на адресу: (santiagoloanfirm@gmail.com), щоб подати заявку

 • mercy

  Вы ищете бизнес-кредит, личный кредит, дом
  кредит на ссуду, кредит на покупку автомобиля, студенческие ссуды, займы консолидации задолженности,
  необеспеченные кредиты, венчурный капитал и т. д. Или вы уже
  отказано банком или финансовой конфигурацией, или
  больше причин. Я частный кредитор,
  кредитование компаний и частных лиц на
  низкая и доступная процентная ставка 3%.
  Если вы заинтересованы в? Пожалуйста свяжитесь с нами
  отслеживать кредит в пределах
  24 часа. через: mercyloanfirm20@gmail.com

 • Richard Wiley

  ПОРЯДОК ПРОПОЗИЦІЇ ЗАПРОШУЄТЬСЯ ВІДПОВІДІ СЕЙЧАС

  Чи були у вас відмовлено в наданні позики банками та іншими фінансовими органами? Тоді зв’яжіться з нами зараз
  оскільки ми надаємо необов’язкові позики за мінімальною відсотковою ставкою в 2% у найкоротший термін
  період, інший для задоволення фінансового запиту нашого численних заявника. Щоб подати заявку,
  надішліть деталі нижче

  1. Ім’я заявника у повному обсязі ……
  Номер телефона 2. ……….
  3.Address та місцезнаходження ………
  4.Заправити на запит ……….
  5.Реабілітація періоду ……….
  6.Припозиція позики ……….
  7. Країна ……….
  8.Телефон ……….
  9. Заняття ……….
  10. Аге / секс ……….
  11. Електронна пошта ……….

  З вами зв’яжеться протягом 24 годин з
  умови кредитування, як тільки деталі
  були отримані. Надіслати деталі нам через
  електронна пошта … ecoloancustumercare@gmail.com
  PORYADOK PROPOZYTSIYI ZAPROSHUYETʹSYA VIDPOVIDI SEYCHAS

  Chy buly u vas vidmovleno v nadanni pozyky bankamy ta inshymy finansovymy orhanamy? Todi zv’yazhitʹsya z namy zaraz
  oskilʹky my nadayemo neobov’yazkovi pozyky za minimalʹnoyu vidsotkovoyu stavkoyu v 2% u naykorotshyy termin
  period, inshyy dlya zadovolennya finansovoho zapytu nashoho chyslennykh zayavnyka. Shchob podaty zayavku,
  nadishlitʹ detali nyzhche

  1. Im’ya zayavnyka u povnomu obsyazi ……
  Nomer telefona 2. ……….
  3.Address ta mistseznakhodzhennya ………
  4.Zapravyty na zapyt ……….
  5.Reabilitatsiya periodu ……….
  6.Prypozytsiya pozyky ……….
  7. Krayina ……….
  8.Telefon ……….
  9. Zanyattya ……….
  10. Ahe / seks ……….
  11. Elektronna poshta ……….

  Z vamy zv’yazhetʹsya protyahom 24 hodyn z
  umovy kredytuvannya, yak tilʹky detali
  buly otrymani. Nadislaty detali nam cherez
  elektronna poshta … ecoloancustumercare@gmail.com

 • David Johnson

  Я кредитор Девід Джонсон з урядової затвердженої та сертифікованої компанії з надання кредиту. Ви потребуєте особистої чи комерційної позики, чи є у вас департамент та потрібні фінансові послуги консолідації? Ми пропонуємо кредит на дуже низькій процентній ставці 2%. Ви втомилися від шукай кредит, не турбуйся більше, оскільки ми повністю тут і готові допомогти вам у ваших фінансових проблемах .. Чи ти був шахрай, чому ти вмираєш? Застосувати і отримувати свій кредит. Заявки сьогодні, поки пропозиція остання … Зацікавлені особи повинні зв’язатися нас по електронній пошті (davidjohnsonloanfirm1@gmail.com)

 • Yuliya Nereida

  Добрий вечір,через тиждень мені з дитиною летіти в Азію,не встигають видати дитині паспорт,так як виявилось,що бракує одного документу. Дитина вклеїна в мій паспорт,але у віці 1 рік. зараз дитині 5 років.чи випустять нас з таким фото,де дитина зовсім маленька?

 • Brenda Smally

  Вам потрібен терміновий кредит, щоб розпочати бізнес, сплатити рахунки? Гері Мандела пропонує широкий асортимент і будь-який вид з 3-відсотковою процентною ставкою. Отже, якщо зацікавлений будь ласка, зв’яжіться.

  garymandela@hotmail.com

 • Garrett Steve

  Привет, вам нужен срочный кредит? Кредит, вероятно, расширит или начнет собственный бизнес? или вам нужен кредит на образование или выплатить ваш долг. Мы являемся сертифицированной, надежной, надежной, эффективной, быстрой и динамичной кредитной компанией, которая предлагает кредиты частным лицам, а также сотрудничает с нашими клиентами с процентной ставкой до 3%, что подходит любому клиенту, и вам понравятся наши услуги. Поэтому свяжитесь с нами по электронной почте: Newworldfinance.ltd@gmail.com или Newworldfinance.ltd@yahoo.com.

 • GLOBAL FUNDING SOLUTIONS

  ПРОПОЗИЦІЯ КРЕДИТУ. gfundingsolutions@gmail.com

  Подати заявку на низький відсоток бізнесу / особистих кредитів, щоб оплатити рахунки або почати свій власний
  бізнес Якщо це цікаво, зв’яжіться з нами електронною поштою: gfundingsolutions@gmail.com з
  необхідна сума, тривалість повернення кредиту, ваша електронна адреса та місцезнаходження, і ви будете
  зв’язана з кредитною фірмою.

  Послуги компанії включають в себе наступне:

  * Особисті позики (безпечні та незабезпечені):
  * Кредити для бізнесу (безпечні та необов’язкові):
  * Студентський кредит:
  * Заборгованість консолідації позики:
  * Комбінований кредит:
  * Будівельні кредити:
  * Домашній Кредит:
  * Автокредит:
  * Іпотечна позика :
  * Кредит на бізнес:

  Ми надаємо персональні кредити в діапазоні від 1000 до 500000 у той час як бізнес
  Кредити видаються з діапазону від 10000 до 50000000 і це кредит
  видається особам з тривалістю від 1 року до 20 років.

  ПРИМІТКА. Ви маєте відповісти безпосередньо на електронну адресу нашого офісу: gfundingsolutions@gmail.com

 • Zagadat Ycee

  Спасибі панові Скотт, я, нарешті, посміхаюсь знову, тому що він дає мені позику в євро 77 000 і два моїх колег також отримали позику без будь-яких труднощі з відсотковою ставкою 2% на рік. Я раджу тобі, що ти Не треба більше займатися бізнесом з невірними людьми, чи хочете ви взяти позику проект або будь-яка інша потреба. Я роблю це оголошення, тому що містер Скотт даючи мені цю позику, мені дуже багато допомогла. І я отримав його через мого друга. зустріла цього чесного і щедрого джентльмена. Ви можете написати йому, і він хоче працюйте на своє задоволення. Ось його електронна пошта: scottmark181@gmail.com або +2348118829618

 • Knn Lee

  Отримання законного кредиту завжди було величезною проблемою. Клієнтам, які мають фінансові проблеми і потребують вирішення. Питання кредиту та забезпечення є
  те, що клієнти завжди хвилюються, коли шукають позику від законного кредитора. Але .. ми зробили цю різницю в галузі кредитування. Ми можемо
  організовуйте
  кредит у діапазоні від 5 000 доларів США до 500 000 000 доларів США до
  3%. Надішліть відповідь на цей електронний лист негайно.
  billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  Наші послуги включають в себе наступне:

  Консолідація боргу

  Друга іпотека

  Бізнес-кредити

  Особисті позики

  Міжнародні кредити

  Кредит на будь-які види

  Сімейний кредит
  ми фінансуємо кредитну компанію малого розміру, посередників, малих фінансових установ, оскільки ми маємо необмежений капітал. Щоб
  отримати додаткові подробиці щодо отримання кредиту, зв’яжіться з нами,
  будь ласка, негайно негайно відповісти на цей електронний лист:
  billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  Містер Білл Джонсон

 • Mr Desmond Lee

  Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та
  Іпотека? Чи були ви відкинуті вашими банками? Ви також були
  Одного разу scammed? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми пропонуємо КРЕДИТІВ від
  $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Максимальна ставка 2%. Ми сертифіковані
  і довірливий. ми можемо допомогти вам у фінансовій допомозі. якщо це цікаво
  поверніться до нас електронною поштою (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цим
  інформація: Ім’я заявника, повна адреса, номер телефону, необхідна сума,
  Тривалість та спосіб доставки (Банк або Перевірка).

  Ім’я заявника:
  Вік:
  Секс:
  Місто:
  Держава:
  адреса:
  Країна:
  Професія:
  Мобільний:
  Тривалість кредиту:
  Потрібна сума кредиту:

  Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані на електронну адресу компанії: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі

 • STEPHEN DONALD

  GENERIC FINANCIAL MANAGEMENT PLC is a British based financial consulting company with years of experience in the

  international and local finance market. Be it lease bank guarantee, Stand by letter of credit or any type of

  refinancing, talk to our team at GENERIC FINANCIAL MANAGEMENT PLC and certainly we will set your business on the right path

  with our sound and quality financial advice and services.

  Our bank instrument can be help you fund you projects in Trading, funding project(s) such as Aviation, Agriculture,

  Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.Having years of

  professional, invaluable experience in the banking and finance industry, and having access to dozens of different

  prominent trusted and reliable providers, our Financial Services consultants will crawl through hundreds of

  products to find one that perfectly matches your needs.

  Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut =5M- 10B EUR/USD

  Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = 5M- 10B EUR/USD

  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:

  1. Instrument: Bank Guarantee (BG / SBLC) (Appendix A)
  2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD).
  3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Barclays, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt.
  4. Age: One Year, One Month
  5. Leasing Price: 4% of Face Value plus 2% commission fees to brokers.
  6. Delivery: Bank to Bank swift.
  7. Payment: MT-103 or MT760
  8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

  Name;Stephen Donald

  Email;genericfinancialmanagementplc@gmail.com

  Skype;genericfianacialmanagementp

 • Ярина Чичкевич

  Доброго дня,доньці в жовтні виповниться повних 16р.Я розлучена.Чи може вона перелетіти до Кракова, наприклад в червні,самостійно?

  • Oleksandr

   Для виїзду за кордон до 16 років потрібно дозвіл обох батьків.

 • Hugh

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Leon Tourish
  Email:Mchugh017@gmail.com
  Skype ID: Mchugh017@gmail.com

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

  All inquires to Mr. Leon Tourish should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Leon Tourish

 • Henry Putman More

  Are you in need of a loan? Do you want to be financially stable? do you need money to expand your business? We offer all kinds of loans to both individuals and co-operates bodies, we offer company loans, auto loan, business loan, debt consolidation loans and personal loans at 2% interest rates and with a comfortable duration which is negotiable. This offer is open to all that will be able to repay back in due time.Email us now for your loan solution
  Email: CITGROUPINC@FINANCIER.COM.

 • Fred More

  do you need a loan
  Are you in a financial crisis or in need of money to start your own business? Do you need a loan to pay off a debt or pay bills or start a good business? Do you have a low credit rating, and do you have problems obtaining a loan from local banks and other financial institutions? Here’s your chance to get a loan from our Organization. We offer loans to individuals for the following purposes and much more. Personal loans, business expansion, business start-ups, education, debt consolidation, hard money. We offer loans with a low interest rate of 3%. Contact us by e-mail: fredmorefinance@gmail.com
  Whatsap: +919654763221

 • Mr Desmond Lee

  Іпотека? Ви були відхилені вашими банками?
  теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми
  Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2%
  процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти
  з фінансовими зв’язками звертайтеся до нас по електронній пошті

  (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією.
  Ім’я заявника
  Вік:
  Секс:
  Місто:
  Держава:
  Країна:
  Адреса:
  Професія:
  Місячний дохід
  Мобільний
  Тривалість кредиту:
  Потрібна сума кредиту
  Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
  Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

 • Muhammed F Yusuf

  Добрый день, меня зовут Айфия Ахмед из Саудовской Аравии, но сейчас на Украине здесь, в Одессе. здесь, чтобы представить большую и доверенную компанию со 100% реальной компанией Jessica Rojas Loan Company. я был в очень плохом состоянии, моя мама очень болела раком молочной железы, поэтому мне нужна помощь от всех, но это было напрасно, поэтому мой друг познакомил меня с этой замечательной компанией, потому что здесь, в саудовской арабии, процент кредитов очень большой в котором у меня не было выбора, кроме как получить кредит из другой страны, в который меня ввели меня. И я клянусь именем аллаха, эта компания очень велика и правдива, поэтому я попросил сумму кредита в размере 50 000,00 евро для моего мама и начать бизнес. и я клянусь, я получил мое уведомление о сборе немедленно, полная информация, требуемая от меня, завершена, и, слава Богу, руководство компании одобрило мой кредит. и я получил уведомление о кредите в течение следующих 7 часов, как обещала мне миссис Джессика.

  Вот письмо компании, если вы намерены взять кредит {
  Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com] ИЛИ Whatsapp пропустил Джесси напрямую +2349079785567

  С наилучшими пожеланиями

  Eitha Ahmed

 • peter smith

  Здравствуйте,

  Запишіть зараз, щоб отримати реальні конкурсні пропозиції! Немає боргів! Інтерес 3%. Ви можете отримати потрібне фінансування. Зв’яжіться з нами по електронній пошті:

  centraltrustloan.co@gmail.com

  тільки для серйозних позичальників

  Бен Карсон https://uploads.disquscdn.com/images/6735095f154e9a07a89f7fde90bc98e7e18bfc053a8255c60ee568290e655cf5.jpg

 • Mr Desmond Lee

  Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та
  Іпотека? Ви були відхилені вашими банками?
  теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми
  Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2%
  процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти
  з фінансовими зв’язками звертайтеся до нас по електронній пошті

  (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією.
  Ім’я заявника
  Вік:
  Секс:
  Місто:
  Держава:
  Країна:
  Адреса:
  Професія:
  Місячний дохід
  Мобільний
  Тривалість кредиту:
  Потрібна сума кредиту

  Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
  Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою Пан Десмонд

 • Anita K.Gold

  Привіт
  усім. Ось компанія, яка надає кредити, яка надає всі види кредитів як
  короткострокові, так і довгострокові кредити для серйозних людей та
  співпрацюють з органами. якщо ви серйозно і зацікавлені в
  отриманні кредиту від нас, зв’яжіться з нами для отримання нашої заявки
  за адресою: customercare@kabusinesshome.com або відвідайте нашу
  веб-сторінку: kabusinesshome.com

  Примітка. Ми будемо відвідувати тільки серйозні клієнти.
  Дякую, ми сподіваємося надати вам позику.
  Місіс Пілар Джером
  Громадський виразник