купити дешеві авіаквитки

BlaBlaBus – новий автобусний перевізник з квитками від €1!

Новий автобусний перевізник BlaBlaBus! Квитки по Європі від €0,99 в один бік.

На європейському ринку автобусних перевезень з’явився новий лоукост перевізник – BlaBlaBus. Засновником компанії є відомий сервіс для пошуку попутників – BlaBlaCar. Свій перший рейс компанія здійснила 11 червня 2019 року.

У листопаді 2018 року BlaBlaCar придбав компанію Ouibus – автобусного перевізника, що належав SNCF (Національній компанії французьких залізниць). Згідно з угодою, SNCF стане акціонером в BlaBlaCar.

Цей проект дозволив BlaBlaCar розширити свій спектр послуг на автобусні перевезення на європейському ринку. Також BlaBlaCar залучив близько 101 млн. євро від SNCF та інших компаній для інвестування в Ouibus.

Перевізник Ouibus був заснований у 2012 році і починав роботу під брендом iDBUS. У 2015 році компанія змінила назву на Ouibus і за останні три роки до злиття з BlaBlaCar компанія перевезла понад 12 млн пасажирів, а також налагодила більш ніж 300 автобусних сполучень у Франції та Європі.

Квитки BlaBlaBus від €0,99!

З нагоди початку роботи на європейському ринку BlaBlaBus влаштовує розпродаж автобусних квитків по Європі від €0,99 в один бік.

Дешеві квитки є на усе літо до початку вересня!

Найдешевші ціни на квитки є на рейси по Німеччині, наприклад:

  • Берлін – Франкфурт від €0,99 в один бік
  • Дрезден – Гамбург від €0,99 в один бік
  • Франкфурт – Лейпціг або Берлін від €0,99 в один бік
  • Мюнхен – Берлін від €0,99 в один бік
  • Дортмунд – Ганновер від €0,99 в один бік та багато інших!

Де можна купити дешеві автобусні квитки BlaBlaBus?

Квитки можна придбати на сайті компанії BlaBlaBus.com

Ви можете змінити мову на англійську і будете перенаправлені на сайт Ouibus.com, де можна купити ці ж квитки.

Найзручніше шукати дешеві напрямки на інтерактивній карті BlaBlaBus (англійською). Клікніть на місто і побачите доступні маршрути з цінами:

blablabus карта

За останні роки найбільшим перевізником в Європі став FlixBus, який стрімко розширився з Німеччини на всю Європу та навіть США. Компанія FlixBus поглинула MegaBus та PolskiBus і у продажу стало значно менше квитків по £1 та одному злотому відповідно. Сподіваємося, що BlaBlaBus складе достойну конкуренцію FlixBus і обидва перевізники будуть продавати вдосталь квитків від 1 євро.

Нещодавно FlixBus оголосив про вихід на український ринок, а BlaBlaBus до кінця року планує запустити ще 70 маршрутів по Європі.

Сервіс у автобусах BlaBlaBus:

  • Wi-Fi
  • Додатковий простір для ніг
  • Розетки та USB порти

Багаж

Увесь багаж повинен відповідати наступним вимогам: сума висоти, ширини і глибини вашого багажу не може перевищувати 200 см. L + W + D ≤ 200см, максимальна вага до 20 кг. Невеликі сумки можна зберігати на полиці над сидінням у салоні автобусу. Детальніше з правилами перевезення багажу ви можете ознайомитись на сайті перевізника.

Приклади бронювання квитків:

Автобусні квитки Берлін – Франкфурт від €0,99 в один бік

blablabus

Автобусні квитки Мюнхен – Берлін від €0,99 в один бік

BlaBlaCar – онлайн-платформа для пошуку попутників автомобілем, що почала роботу у 2004 році. Водій пропонує попутникам частково розділити з ним витрати на поїздку, не переслідуючи фінансової вигоди. За задумом, водій компенсує більшу частину витрат на пальне, а пасажири подорожують дешевше, ніж за допомогою громадського транспорту.

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia