купити дешеві авіаквитки

Болгарія оновила умови в’їзду для українських туристів у червні!

В’їзд в Болгарію можливий з ПЛР або антиген тестом!

Міністерство охорони здоров’я Республіки Болгарія оновило умови перетину кордону країни для українців. Як і у травні, українців пускатимуть в Болгарію за наявності одного з документів: сертифікату вакцинації, негативного ПЛР чи антиген тесту або довідки про перенесену хворобу.

Рішення діє до 31 липня 2021 року, відповідну інформацію опублікував Консульський відділ Посольства України в Республіці Болгарія на офіційній сторінці у facebook.

Для відвідин Болгарії необхідно мати один з таких документів:

  • сертифікат вакцинації
  • довідку з негативним результатом ПЛР-тестування зробленого за 72 години до перетину кордону або негативний результат швидкого антигенного тесту, проведеного за 48 годин до в’їзду в країну
  • документа, що показує позитивний результат швидкого антигенного тесту для осіб, які перехворіли на COVID-19 у період від 15 до 180 днів від зазначеної в документі дати проведення дослідження.
Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Детальніше про рішення МОЗ Республіки Болгарія

27 травня 2021 року оновлено рішення Міністерства охорони здоров’я Республіки Болгарія щодо тимчасової заборони в’їзду на територію країни № РД-01-374, згідно з яким з 01 червня до 31 липня 2021 року громадянам України дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія за умови наявності одного з таких документів:

  1. сертифікату вакцинації (документ про завершення програми вакцинації проти COVID-19). Завершенням програми вакцинації вважається введення відповідної кількості доз вакцин проти COVID-19 та закінчення 14-денного періоду від дати введення останньої дози вакцини. У документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон (латиницею), дата народження, дати вакцинації, торгове найменування та номер партії вакцини проти COVID-19 , назва виробника/власника реєстраційного посвідчення, країна, в якій воно видане та назва компетентного органу, який його видав
  2. довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону або негативний результат швидкого антигенного тесту, проведеного за 48 годин до в’їзду в країну. У згаданому документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані), дата проведення тестування, а також прописаний латиницею метод (PCR або RAT) та негативний результат (Negativе)
  3. документа, що показує позитивний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або швидкого антигенного тесту для осіб, які перехворіли на COVID-19 у період від 15 до 180 днів від зазначеної в документі дати проведення дослідження. У документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон (латинською мовою), відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані), дата проведення тестування, а також прописаний латиницею метод (PCR або RAT) та позитивний результат (Positive).

Дітям до 5 років дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія без надання вищезазначених документів.

Особам, які здійснюють транзит територією Болгарії та можуть гарантувати негайний виїзд, не є необхідним надання документів про щеплення, негативний ПЛР-тест або позитивний тест на антитіла.

Де купити авіаквитки чи пакетні тури в Болгарію?

Квитки можна придбати на сайтах tickets.lowcostavia.com.uakiwi.com.

Шукати та купувати тури онлайн ви можете на сайті misto.travel.

Прямі рейси в Болгарію з України виконують декілька авіакомпаній.

Де можна придбати тури онлайн?

Шукати та купувати тури онлайн ви можете на сайті misto.travel.

Пропозиції турів на 7 ночей у червні 2021 року

Київ

Львів

Харків

Ціни актуальні на момент публікації статті.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia