купити дешеві авіаквитки

Booking.com: знижки на проживання до 100% для українських біженців!

Booking пропонує безкоштовне проживання для українців, що рятуються від війни. Як скористатися?

Booking.com – сервіс бронювання готелів та апартаментів пропонує спеціальні тарифи зі знижкою для українців, які рятуються від війни в Україні.

В українців є можливість забронювати проживання в Словаччині, Угорщині, Румунії, Польщі, Італії, Німеччині, Австрії, Молдові, Нідерландах та Чехії зі знижкою 50-99%, у деяких країнах житло є за 0 грн, тобто безкоштовно!

“Ми хочемо зробити все, щоб допомогти тим, хто тікає від війни в Україні. Разом з нашими партнерами ми підготували варіанти проживання, які можна забронювати безкоштовно або зі значною знижкою у Словаччині, Угорщині, Румунії, Польщі, Італії, Німеччині, Австрії, Молдові, Нідерландах та Чехії. Якщо вам або комусь із ваших знайомих потрібно забронювати номер для біженця, який потребує безпечного проживання, ви можете знайти об’єкти з позначкою «Тариф для біженців з України» на Booking.com”, – йдеться в повідомленні компанії.

Умови пропозиції від Booking:

  • Мінімальна знижка 50% доступна при бронюванні житла в об’єктах-учасниках, які мають позначку «Тариф для біженців з України» у результатах пошуку номерів.
  • Бронювання можна здійснити за 0-3 дні до заїзду.
  • Знижка поширюється тільки на вартість номера (без урахування будь-яких додаткових зборів або податків).
  • Знижка не поєднується з іншими знижками.
  • Безкоштовні та номери зі знижкою доступні лише для біженців з України. Під час реєстрації вас можуть попросити пред’явити посвідчення особи.

Читайте також: Безкоштовне проживання в готелях у 43 країнах для українців!

Також компанія опублікувала інструкцію для власників помешкань і готелів, як вони можуть долучитися до акції і встановити тарифи зі знижками для українців.

Як знайти безкоштовні номери та номери зі знижкою на Booking.com?

Пропозиції бронювання для українських біженців розміщені на сайті Booking.com на окремій сторінці, яка відображається лише якщо ви знаходитеся в певних країнах Європи чи в Україні.

На сторінці booking.com/dealspage.html в переліку є декілька країн з орієнтовними цінами

Після кліку на Переглянути знижки ви побачите доступні пропозиції. Для пошуку безкоштовних варіантів відсортуйте результати за ціною.

Пам’ятайте, що скористатися пропозицією можна лише на найближчі дні (за 0-3 дні до заїзду).

Безкоштовні пропозиції в Італії: