купити дешеві авіаквитки

Ваучер bravoavia номіналом 50€ за 17€ на сайті Groupon.

bravoavia знижки

Ваучер bravoavia номіналом 50€ за 17€ на сайті Groupon.

Компанія Bravoavia розпродає ваучери на авіаперельоти номіналом 25€ (за ціною 5€)  і на 50€ (за 17€). У купівлі купонів на 25€ немає змісту, адже ви можете отримати ваучер на 20€ безкоштовно. А от купівля дорожчих ваучерів номіналом 50€ за 17€ при певних умовах є досить вигідною.

Bravoavia робить все можливе щоб привабити клієнтів на свій сайт, але водночас не хоче працювати собі у збиток. При купівлі квитків на сайті нараховуються значні комісії і збори за оплату карткою, що нівелюють майже всю вигоду від ваучерів. Якщо переліт буде вартувати більше ніж номінал купону (50 євро і більше), то доведеться доплатити різницю, а разом з тим і суттєвий збір bravoavia за оплату карткою, що робить використання купону практично не доцільним.

Для максимальної вигоди і щоб уникнути сервісного збору, ваучер доцільно використовувати на переліт у дві сторони вартістю до 50 євро. Тоді він перекриє всю вартість перельоту і не доведеться сплачувати збір за оплату карткою.

Умови використання ваучеру.

Придбати купон можна сьогодні на сайті Groupon.ru. Ваучер дійсний на перельоти у обидві сторони, або на 2 квитка в одну сторону. Використати його потрібно до 11 листопада на сайті bravoavia.ruНе спішіть купувати ваучер, спочатку знайдіть дешевий переліт і подивіться чи є цей же переліт по ціні нижчій ніж 50 євро на сайті bravoavia.ru. Після цього можете переходити до купівлі.

Як придбати ваучер на перельоти вартістю 50 євро за 17 євро:

Перейдіть на сторінку з пропозицією bravoavia на сайті Groupon. При потребі зареєструйтеся.

2014-10-03 01_08_15-Авиабилеты на сайте Bravoavia.ru - Акции, купоны со скидкой_ купить купон на ски

Виберіть купон вартістю 850 р (17€), та здійсніть оплату.

2014-10-03 01_08_36-Авиабилеты на сайте Bravoavia.ru - Акции, купоны со скидкой_ купить купон на ски

Оплату зручно здійснити звичайною платіжною карткою. Після операції купівлі, у вашому особистому кабінеті на сайті з’явиться ваучер який можна використати на сайті bravoavia.ru. За ідею з використанням ваучеру дякуємо сайту vandrouki.by.

Приклад використання

За цією схемою ваучер доцільно використовувати на квитках бюджетних авіаліній: Volotea, Wizzair Hungary, AirAsia, LionAirThai.

Для прикладу підберемо квитки на переліт по Італії на сайті авіакомпанії Volotea.com. Скористаємося пошуком і знайдемо переліт у 2 сторони дешевший ніж 50 євро.

volotea venice

Венеція – Катанія – Венеція 24-28 лютого за 38,90 €.

Знайдемо той же переліт на bravoavia.ru. Рекомендуємо користуватися режимом інкогніто у браузері (Ctrl+Shift+N), так як сайт може відслідковувати вашу історію пошуку і збільшувати ціну чи комісію.

Bravoavia-венеція-катанія

Вартість менше 50€, отже можемо продовжувати.

2014-10-03 04_16_29-Bravoavia_ Информация о вашем заказе

Вводимо код ваучеру і дивимося на остаточну вартість, яка має дорівнювати 0 (у даному випадку ми навіть додали необовязкову послугу Bravo компенсація, та сума все одно 0)

Підтверджуємо бронювання, вводимо особисті дані (інформацію про платіжну картку заповнювати не потрібно),  та чекаємо лист з квитком. Все :)

Отже за квиток вартістю 39€ ми заплатили 17€ – чиста економія 22 євро.