купити дешеві авіаквитки

Безвіз між Україною та Колумбією вступив в дію!

Колумбія буде приймати українців без візи!

Українці зможуть подорожувати ще в одну країнy Південної Америки без візи. Угода про безвіз між Україною та Колумбією набула чинності, – повідомляється на сайті посольства України.

Зауважте, що у зв’язку з карантинними обмеженнями в’їзд іноземців в Колумбію заборонений щонайменше до 31 серпня 2020 року. Також до кінця серпня діє заборона на міжнародне авіасполучення.

Хронологія підписання і набуття чинності угоди

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про взаємне скасування візових вимог для пред’явників звичайних паспортів та інших проїзних документів була підписано ще 24 вересня 2019 року.

Підписання угоди не означає, що рішення починає діяти відразу. Як правило, після підписання угоди до вступу її в дію проходить від трьох до восьми місяців. Так було з безвізом в Чилі, Уругвай, Індонезію та інші країни.

Коли ми в березні писали про дешеві авіаквитки в Колумбію (6 місяців після підписання) безвіз ще так і не вступив в дію.

Через закриття кордонів у квітні – червні було якось не до перевірки візових обмежень, а зараз з’ясувалося що безвіз з Колумбією почав діяти з 17 квітня 2020 року. Відповідне повідомлення розміщено на сайті Посольства України.

Відповідно до Угоди, громадяни обох країн в’їжджають, перебувають, виїжджають та перетинають транзитом територію держави іншої країни без віз за умови, що тривалість їхнього перебування не перевищує дев’яносто (90) днів протягом ста вісімдесяти (180) днів.

Також умови в’їзду можна перевірити на сайті Міністерства закордонних справ Колумбії cancilleria.gov.co

Для перевірки можливості в’їзду в ту чи іншу країну можн а скористатися декількома сайтами, короткий опис яких є у статті Карта для планування подорожей від МЗС + добірка альтернативних сайтів!

Де купити авіаквитки в Колумбію?

Шукати авіаквитки ви можете на tickets.lowcostavia.com.ua або на kiwi.com

Приклади пошуку на kiwi.com:

Важливо! Уважно перевіряйте правила транзиту перед купівлею квитків, через переважну більшість країн ЄС транзит лоукостами не дозволяється.

Підписання безвізу з Гренадою

У липні стало відомо про підписання угоди для безвізових поїздок між Україною та Гренадою строком на 90 днів протягом 180 днів.

16 липня 2020 року міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та посол Гренади Олег Фірер підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Гренади про скасування візових вимог.

Положеннями Угоди передбачається запровадження безвізових поїздок громадян України і Гренади строком на 90 днів протягом 180 днів для перебування з метою туризму або здійснення іншої неоплачуваної діяльності.

Угода набере чинності після завершення сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур (від двох до восьми місяців).

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email