купити дешеві авіаквитки

Україна повністю закриває авіасполучення з 17 березня, сусідні країни забороняють в’їзд іноземцям!

Україна повністю закриває авіасполучення з 17 березня, а також вводить заборону на в’їзд іноземців!

13 березня пізно ввечері президент України Володимир Зеленський повідомив про низку заходів, які запровадить Україна для протидії поширення коронавірусу: “Ми закриваємо кордон для іноземців. Будуть закриті прикордонні пункти пропуску для пасажирського сполучення. Два тижні, починаючи з 00:01 16 березня, іноземні громадяни не зможуть потрапити на територію України. Ні літаком, ні поїздом, ні автомобілем, ні будь-якими іншими засобами. Виключення становлять іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні. Зокрема, представники офіційних міжнародних організацій та дипломатичних місій”.

Президент також розповів, що робити громадянам України, які наразі перебувають за межами батьківщини.

“Щодо українців, які зараз знаходяться за кордоном. Ті, хто вилетів чартерними рейсами у туристичну подорож, точно повернуться додому згідно з розкладом. Щодо інших громадян України – через три доби ми закриваємо регулярне авіасполучення. За цей час ви повинні повернутися додому”, – сказав він. Ті, хто не встигнуть повернутися, мають звертатися до українських консульств для того, щоб їх змогли повернути окремими нерегулярними рейсами.

Раніше того ж дня Голова ВРУ Дмитро Разумков повідомив, що регулярне авіасполучення буде повністю припинене з 00:01 17 березня.

“Якщо ми говоримо для суходолу та морського, в першу чергу, суходолу, то наші громадяни будуть мати можливість повертатися на територію нашої держави. Я думаю, що авіаційний транспорт не є єдиним, і я думаю, що будуть інші механізми повернення громадян. Однак, виїжджати за територію нашої держави громадяни України не зможуть”, – сказав Разумков.

Отже, регулярні авіарейси будуть повністю припинені з 00:01 17 березня.

Щодо чартерних рейсів, то у деяких туроператорів чартерні рейси у період 14-16 березня поки заплановані без змін, частина туроператорів повідомляє, що поверне своїх туристів до 16 березня.

Скасування всіх рейсів та заборона на в’їзд іноземців діятиме орієнтовно протягом двох тижнів (орієнтовно до 3 квітня).

 

Які заходи протидії поширення коронавіруса вживають інші країни в Європі та світі?

Оновлено 16 березня. ЄС закриє кордони на 30 днів!

16 березня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про плани запровадити 30-денне обмеження на в’їзд іноземців до ЄС із можливістю продовження цього терміну.

Оновлено 17 березня о 21:30. Ангела Меркель повідомила, що вона та інші лідери ЄС прийняли рішення заборонити в’їзд в ЄС.

Оновлено 18 березня. Повідомлення на сайті Ради ЄС

Польща

В ніч з суботи на неділю Польща введе заборону на в’їзд іноземців та відновить контроль на всіх пунктах пропуску навіть з країнами ЄС.

Також Польща призупинить всі міжнародні повітряні та залізничні сполучення. Авіакомпанія LOT з неділі скасує всі рейси.

Словаччина

У зв’язку з поширенням коронавіруса Міністерство охорони здоров’я Словаччини повідомило про закриття усіх трьох міжнародних аеропортів в Кошице, Попраді та Братиславі. А також тимчасово закриють міжнародні автобусні та залізничні сполучення.

В’їзд іноземним громадянам на територію Словаччини заборонено. Це обмеження не стосуються громадян Словаччини та людей з посвідкою на постійне проживання у країні.

Чехія

Уряд Чехії з 14 березня 2020 року обмежує авіаційні та наземні міжнародні сполучення в рамках боротьби з поширенням коронавіруса, також введена заборона на в’їзд іноземців в країну. З моменту введення в дію заборони усі міжнародні авіасполучення зможе обслуговувати аеропорт Праги.

Данія

У п’ятницю 13 березня 2020 року на прес-конференції прем’єр-міністр Данії – Метте Фредеріксен оголосила про тимчасове закриття кордонів для іноземців, щоб зашкодити поширенню коронавірусу. Обмеження буде діяти з 14 березня до 14 квітня 2020 року.

Оновлено 15 березня. Кордони закривають також Іспанія, Естонія, Латвія та Литва!

США

Сполучені Штати тимчасово закрили в’їзд у країну європейцям та громадян інших країн, які відвідували шенгенську зону за останні 14 днів. 11 березня про це оголосив президент США Дональд Трамп у своєму звернені до громадян.

Дані обмеження не стосуються громадян США та осіб з посвідкою на постійне проживання в США або їхніх родин, які повертаються з Європи. Детальніше про обмеження ви можете прочитати на сайті Білого дому.

На Українців поки що не діє заборона на перетин американського кордону, за винятком громадянин, які відвідували шенгенську зону за останні 14 днів або по дорозі у США робили пересадку хоча б в одній з вказаних нижче 26 країн шенгенської зони.

Заборона на подорожі до США стосується 26 країн Європи – Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція і Швейцарія.

Повернення і заміна авіаквитків

Ryanair

Для бронювання подорожей в період з 13 до 31 березня авіакомпанія відмінить додаткову оплату за зміну рейсу для своїх клієнтів, які бажають змінити свої плани через спалах Covid-19. Ця політика поширюється на всі чинні та нові бронювання. Але клієнтам доведеться оплатити різницю в тарифі при зміні рейсу.

SkyUp Airlines

Для нових бронювань здійснених до 30 квітня на рейси до 31 травня авіакомпанія надає можливість повного повернення коштів Пропозиція діятиме незалежно від тарифу квитка. Єдина умова: звернутися з запитом про повернення коштів не пізніше 3 днів до вильоту.

Пасажири, які придбали квитки до Неаполя з вильотом до 30 квітня 2020 року, можуть безкоштовно змінити дату подорожі. Для цього також слід звернутися з запитом на пошту letstalk@skyup.aero не пізніше 3 днів до вильоту.

EasyJet

Через постійні обмеження на поїздки у зв’язку з поширенням Covid-19, easyJet надає змогу клієнтам змінювати та перенести свої рейси без додаткової плати. Це стосується як існуючих, так і нових бронювань. Клієнти можуть внести зміни до свого бронювання в Інтернеті за допомогою розділу Керування бронюванням на easyJet.com.

Більшість інших авіакомпаній дозволяє тепер безкоштовне перебронювання квитків як на нові так і на чинні бронювання.

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email