купити дешеві авіаквитки

Кіпр скасує вимогу тестів для вакцинованих з 1 березня!

Вакциновані туристи зможуть відвідати Кіпр без тестів!

З 1 березня Кіпр запровадить нові правила перетину кордону. Усі держави будуть поділені на три категорії: зелені, червоні та сірі (зараз використовується поділ на 5 категорій).

Правила в’їзду для вакцинованих з 1 березня

Повністю вакциновані мандрівники, а також ті, що одужали від коронавірусу, з 1 березня будуть звільнені від обов’язкового тестування незалежно від того, чи їхня країна внесена у червоний чи зелений список (Україна зараз в червоному).

Кіпр визнає фактично всі вакцини, включно з тими, які використовують в Україні: Johnson&Johnson/Janssen, AstraZeneca, (Vaxzervia, COVISHIELD, SKBio), Pfizer/BioNTech, Moderna, Sputnik V (Gam-COVID-Vac), Sinopharm (BBIBPCOVID-19), Sinovac (CoronaVac), Covaxin, Novavax Nuvaxovid COVID-19.

Для всіх осіб що старше 18 років сертифікат вважається дійсним, якщо з 2ї дози минуло не більше 9 місяців. Соертифікати про одужання дійсні 180 днів.

Правила для невакцинованих з 1 березня

Невакциновані туристи, що прибувають з країн зеленого списку повинні пред’явити негативний результат ПЛР-тесту, проведеного не раніше ніж за 72 години до вильоту, або результати антиген-тесту, зробленого за 24 години до вильоту.

Невакциновані туристи, що прибувають з країн червоного списку, повинні зробити 2 тести: перед вильотом та після прибуття за свій рахунок.

Всі без виключення мандрівники перед вильотом мають заповнити форму на платформі CyprusFlightPass.

Детальні правила на урядовому сайті Кіпру.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Чинні правила в’їзду до 1 березня

Зараз для в’їзду на Кіпр з України потрібно 3 тести.

З 04 січня 2022 по 31 січня 2022 усі пасажири, які прибувають до Республіки Кіпр, зобов’язані зробити ПЛР-тест протягом 72 годин до прильоту на Кіпр, або експрес-тест на антиген протягом 24 годин до вильоту.

З 6 грудня всі мандрівники пройти ПЛР тест в аеропорту по прильоту на Кіпр, за власний кошт. Цей захід обовʼязковий навіть, якщо пасажири пройшли повний курс вакцинації, недавно одужали або вже мають результат негативного ПЛР тесту. Вартість тесту в аеропорту Ларнаки складає 15 євро, а в аеропорту Пафоса – 19 євро. Результати тесту будуть доступні протягом 3 годин в цифровій формі.

З 15 грудня мандрівники також мають пройти безкоштовний антиген тест через 72 год після прибуття.

Де купити авіаквитки з України на Кіпр?

Авіаквитки можна шукати та купувати на сайті kiwi.com та на сайтах авіакомпаній.

Прямі посилання для бронювання авіаквитків на прямі рейси:

Де можна придбати тури на Кіпр?

Шукати та купувати тури онлайн ви можете на сайті misto.travel.

Посилання на офіційні джерела

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia