купити дешеві авіаквитки

Дегустація вин та одеської кухні на висоті 10000 метрів від МАУ!

Гастрономічний авіатур з дегустацією вин від МАУ!

В рамках Odessa Wine Week, що відбудеться 18 – 23 травня, українська авіакомпанія МАУ проведе авіаподорож в історію українського виноробства і феномена одеської кухні. Під час польоту пасажири зможуть дегустувати вина переможці всеукраїнського дегустаційного конкурсу «Odessa Wine & Spirit Awards» та насолодитися одеською кухнею на висоті 10000 метрів.

Нагадаємо, що на початку березня авіакомпанія МАУ провела екскурсійно-розважальний політ над Києвом на висоті 900 метрів над рівнем Дніпра та за маршрутом у напрямку Чорнобиля. Через високий попит згодом авіакомпанія виконала ще два аналогічних рейси над Києвом 13 березня та 3 квітня.

Інформація про політ в Одесі

  • коли – 22 травня 2021 року о 12:00
  • виліт та приліт – аеропорт Одеса (ODS)
  • час польоту – 2 години
  • кількість місць – 150 пасажирів
  • вартість – 4200 грн  ($150)
  • звернення направляти на excursion@flyuia.com

Лише 150 пасажирів унікального рейсу матимуть можливість на висоті 10 тисяч метрів першими продегустувати топ-5 українських вин – переможців Всеукраїнського дегустаційного конкурсу «Odessa Wine & Spirit Awards». Дегустація вина проходитиме в поєднанні зі стравами автентичної одеської кухні.

Щоб підкреслити вишуканий смак і аромат найкращих вин України, використовуватимуться спеціальні дегустаційні келихи. Ці індивідуальні дегустаційні келихи та фартухи залишаться у пасажирів рейсу як пам’ятний подарунок про унікальну авіамандрівку.

Дегустацію проводитиме висококваліфікований сомельє, а сервіс на борту забезпечуватимуть бортпровідниці МАУ, які мають дипломи винного етикету.

Захід проводиться за сприяння та всебічної підтримки Міжнародного аеропорту «Одеса».

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia