купити дешеві авіаквитки

Дешеві авіаквитки від €45 у два боки з міст України в Португалію!

Авіаквитки з міст України в різні частини Португалії від €45 у два боки!

Португалія нещодавно спростила в’їзд для вакцинованих – тепер не потрібно надавати негативний тест для в’їзду. Також нещодавно Португалія визнала вакцину Коронавак.

У статті ми підібрали рейси на материкову Португалію та на острів Мадейра. До вашої уваги всі прямі рейси з України в Португалію, а також рейси з однією пересадкою у Європі.

Авіаквитки з Києва, Львова, Харкова та Одеси в Порту, Лісабон, Фару та Мадейру. Нижче ви знайдете посилання для бронювання прямих та рейсів з однією пересадкою, термін перебування у Португалії 3 – 14 днів. Вартість авіаквитків у два боки від €45 у два боки.

У всіх посиланнях на рейси з однією пересадкою виключені Великобританія та Ірландія де транзит для українців лоукостами без візи є неможливий. Ви можете самостійно змінити фільтр країн, через які шукати пересадки у лівій панелі сайту kiwi.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Де шукати авіаквитки

Авіаквитки зручно шукати та купувати на tickets.lowcostavia.com.ua, на kiwi.com.

Прямі рейси

Рейси з одною пересадкою

Умови в’їзду в Португалію

Для в’їзду в Португалію необхідно надати:

  • ковід-сертифікат про повний курс щеплення або сертифікат про одужання (європейський ковід-сертифікат або український цифровий ковід-сертифікат згенерований в додатку “ДІЯ”, з QR кодом, за умови, що пройшло більше 14 днів після останньої дози щеплення.
  • заповнити спеціальну форму (форму рекомендують заповнити після здійснення  “check-in” на рейс, на якому подорожуючі прибувають в Португалію, та до посадки в літак)

Більше інформації про умови перетину кордону Португалії ми можете знайти у нашій статті – Португалія та Греція скасували обов’язковий тест для вакцинованих мандрівників!

Також актуальну інформацію про умови перетину кордону Португалії читайте на tripadvisor.mfa.gov.ua.

Приклади бронювання:

Авіаквитки Львів – Порту від €45 у два боки

Авіаквитки Київ – Порту від €49 у два боки

Авіаквитки Львів – Лісабон від €85 у два боки (з 29 березня)

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia