купити дешеві авіаквитки

Дешеві авіаквитки на Мальдіви від €548 у два боки, пакетні тури від $915 людини!

Emirates: Переліт з Києва на Мальдіви від €548 у два боки!

У авіакомпанії Emirates з’явились дешеві авіаквитки з України на екзотичний острів в Індійському океані – Мале (Мальдіви). Авіаквитки можна придбати вже на січень, вартість перельоту від €548 у два боки!

Для туристів, які не люблять або не мають часу займатись плануванням подорожі, пошуком авіаквитків, підбором готелю, ми спеціально підготували пропозиції пакетних турів на Мальдіви від $915 з людини, виліт з Києва на лютий.

Віза та карантинні обмеження

Транзит через Дубай

Всі пасажири, які подорожують через Дубай транзитом, повинні надати під час реєстрації на рейс в аеропорту відправлення:

  • Квиток до країни призначення
  • Поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуванням  COVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції за кордоном
  • Заповнений на англійській мові та обов’язково роздрукований Сертифікат (Сertificate polymerase chain reaction (PCR)- swab test), який підтверджує негативні результати тесту на COVID-19.

Вказаний Сертифікат повинен бути виданий не більше ніж за 96 годин до прибуття в ОАЕ та має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами.

Офіційні умови перетину кордону Мальдів

Починаючи з 10 вересня 2020 року обов’язковою умовою для в’їзду на територію Мальдів є наявність негативного ПЛР-тесту на Covid-19 (англійською мовою). Тест має бути зроблений не давніше, ніж за 72 години до в’їзду в країну.

В аеропорту прибуття необхідно пройти обов’язковий температурний скринінг та дотримуватися першочергових протиепідеміологічних заходів особистої безпеки (захисні маски, соціальна дистанція).

З 15 липня на Мальдівах запроваджено т.зв. електронну «Декларацію про стан здоров’я подорожуючого» (electronic «Traveller Health Declaration»), яка має бути подана в електронному вигляді до Міграційної служби Мальдів за 24 години до прильоту/вильоту з Мальдів. Заповнити та подати відповідну декларацію можна на офіційному веб-сайті Міграційної служби.

Де придбати авіаквитки з Києва на Мальдіви?

Квитки можна купити на сайті tickets.lowcostavia.com.ua

Прямі посилання на пошук авіаквитків:

Ціни актуальні на момент публікації статті.

Змініть параметр “Точна дата” на “+-3 дні” і після пошуку зможете переглянути календар цін на тиждень.

Де можна придбати тури онлайн на Мальдіви?

Шукати та купувати тури онлайн ви можете на сайті misto.travel, де зібрані пропозиції від різних туроператорів України.

Пакетні тури з Києва на лютий:

Мальдіви – це більше тисячі островів різного розміру, тут найчистіші білосніжні пляжі, чудові умови для дайвінгу та доброзичливі місцеві жителі. Завдяки розташуванню Мальдівських островів неподалік від екватора, зміна сезонів практично непомітна, що дозволяє планувати відпочинок в Мальдівах на будь-який час року. Температура повітря увесь рік днем ​​тримається на позначці + 30 градусів.

Приклади бронювання: 

Авіаквитки Київ – Мале на 1 – 15 березня від €541 у два боки

Тури з Києва на Мальдіви від $915 з людини ($1829 за двох) у готелях 4**** +

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia