купити дешеві авіаквитки

Два нові рейси в Софію і Бухарест від МАУ! Авіаквитки від €32 у два боки!

авіаквитки мау

Прямі рейси з Києва в Болгарію та Румунію, авіаквитки від €32 у два боки на 2019 рік!

Вчора нам стало відомо, що авіакомпанія МАУ відкриє прямі рейси Київ – Ізмір влітку 2019 року, а сьогодні авіакомпанія оголосила про відкриття цього рейсу офіційно, а також повідомила про відкриття ще двох напрямків у Софію та Бухарест!

Запуск нових рейсів з Києва до Софії та Бухареста заплановано на початок літнього сезону – 31 березня 2019 року, а дістатися з Києва до Ізміра пасажири зможуть, починаючи з 15 червня 2019 року.

Оновлено у жовтні 2018 року. Авіакомпанія МАУ припинила продаж квитків на рейси у Софію та Бухарест. Рейси будуть виконуватися компанією WindRose.

Польоти з Києва до Софії виконуватимуться щоденно на регіональних літаках Embraer-145. Водночас на маршрутах Київ-Ізмір та Київ-Бухарест використовуватимуться середньомагістральні повітряні судна Boeing 737-800 нового покоління.

Де купити дешеві авіаквитки від МАУ?

Квитки МАУ можна купити на офіційному сайті авіакомпанії flyuia.com

Ціна на авіаквитки Київ – Софія за умови купівлі за 10 місяців до відправлення – лише 32 євро у два боки! В Ізмір авіаквитки продаються за ціною від 35 євро у два боки. В Бухарест квитки для купівлі ще недостуині і мають з’явитися найближчим часом.

За найнижчою ціною є рейси у кінці серпня та у вересні 2019 року.

Також в період літньої навігації МАУ планує збільшити інтенсивність польотів на вже існуючих напрямках. Зокрема, з 31-го березня 2019 року рейси між Києвом та Дніпром виконуватимуться тричі на день, між Києвом та Одесою – тричі на день, між Києвом та Будапештом – двічі на день.

Приклад бронювання:

Київ – Софія – Київ у вересні 2019 року за 32 євро у два боки:

київ софія авіаквитки

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia