купити дешеві авіаквитки

Emirates, Etihad Airways, FlyDubai та Turkish Airlines призупиняють свої рейси!

Emirates, Etihad Airways та FlyDubai призупиняють всі рейси, Turkish Airlines залишає 5 напрямків!

Три великі авіакомпанії з Об’єднаних Арабських Еміратів – Emirates, Etihad Airways та FlyDubai повідомили про тимчасову зупинку своїх рейсів з 25 березня.

Турецька авіакомпанія Turkish Airlines з 28 березня залишить обслуговувати лише 5 міжнародних напрямків з понад двісті п’ятдесяти.

Turkish Airlines

Перевізник повідомляє на власному сайті, що через пандемію коронавірусу – COVID-19 рейси багатьох країн будуть призупинені.

Починаючи з 23:59 27 березня 2020 року усі власні міжнародні рейси (крім рейсів у Нью-Йорк, Вашингтон, Гонконг, Москву та Аддіс-Абебу) будуть призупинені до 17 квітня 2020 року.

Нагадаємо, що Turkish Airlines обслуговує близько 300 напрямків, 250 з яких – міжнародні.

З переліком обмежень які ввели країни та інформацією про призупинені авіарейси можна ознайомитись на сайті авіакомпанії.

Для отримання інформації про актуальний статус польоту, для перевірки статусу рейсу відвідайте сторінку на офіційному сайті авіакомпанії.

Детальна інформація на сайті Turkish Airlines

Etihad Airways

Авіакомпанія Etihad Airways оголосила про тимчасове припинення усіх своїх авіарейсів з 25 березня на 14 днів включно з транзитними до та з Абу-Дабі.

Тоні Дуглас, Генеральний директор Etihad Aviation Group, повідомив: “Це безпрецедентні події, і рішення, що приймаються урядом, органами управління та компаніями, включаючи Etihad, спрямовані на стримування поширення короноавіруса та для мінімізації наслідків по всьому світу. Як національний перевізник, ми повністю підтримуємо рішення уряду ОАЕ і впевнені, що ми добре підготовлені до впливу тимчасового призупинення перельотів на нашу комерційну і операційну діяльність”.

До призупинення своїх рейсів авіакомпанія продовжуватиме виконувати якомога більше рейсів, щоб повернути пасажирів додому.

Раніше, з 23 березня ОАЕ заборонили в’їзд в країну громадян іноземних країн, а також транзит іноземців через аеропорти країни.

Детальна інформація на сайті авіакомпанії Etihad

Emirates

Емірейтс тимчасово призупинить більшість пасажирських перевезень з 25 березня 2020 року, але продовжить виконувати вантажні перевезення.

Після додаткових запитів від уряду та клієнтів Emirates продовжить здійснювати рейси в деякі країни для повернення громадян ОАЕ на батьківщину: Великобританія, Швейцарія, Гонконг, Таїланд, Південна Корея, Малайзія, Філіппіни, Японія, Сінгапур, Австралія, ПАР, США і Канада.

Авіакомпанія має на меті підтримувати пасажирські рейси настільки довго, наскільки це можливо, щоб допомогти подорожуючим повертатися додому в умовах все більшої кількості заборон на подорожі, обмежень та закриття кордонів. В найкоротший термін авіакомпанія надасть актуальну інформацію пасажирам призупинених рейсів.

Emirates не планує скорочувати робочі місця, але впроваджує базове зниження зарплати для більшості працівників протягом наступних трьох місяців.

Детальна інформація на сайті авіакомпанії Emirates

FlyDubai

Згідно з розпорядженням Національного управління з надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих ОАЕ (NCEMA) і Головного управління цивільної авіації ОАЕ (GCAA), FlyDubai призупинить виконання польотів з 23:59 24 березня 2020 року, до 23:59 07 квітня 2020 року.

Польоти будуть припинені на два тижні в межах запобіжних заходів для захисту від COVID-19

Детальна інформація на сайті авіакомпанії FlyDubai

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia