купити дешеві авіаквитки

Євросоюз закриє кордони на 30 днів, в Україні зупинять все залізничне, авіа та автобусне сполучення!

Закриття кордонів Євросоюзу на 30 днів, обмеження щодо внутрішнього транспорту в Україні!

Євросоюз тимчасово планує обмежити перетин зовнішніх кордонів терміном на 30 днів, про це 16 березня повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Це рішення було прийнято для запобігання розповсюдженню коронавірусу Covid-19 на території Євросоюзу.

«Ми вирішили тимчасово обмежити необов’язкові поїздки до Європейського Союзу. Будуть винятки, наприклад для громадян ЄС, які повертаються в ЄС, для медичних працівників тощо. Ці тимчасові обмеження вводяться на період на 30 днів з метою стримування розповсюдження вірусу», – сказала президент Єврокомісії.

Обмеження щодо перетину кордонів будуть мати винятки:

 • для громадян ЄС, які повертаються додому
 • для медичних працівників та науковців
 • для людей у прикордонній зоні, які працюють по обидва боки кордону

Рішення це потребує затвердження, але Президент Франції повідомив у своїй промові: “Щоби захистити один одного від поширення вірусу,  водночас зберегти нашу медичну систему, ми ухвалили спільне рішення між європейськими лідерами: від завтра (17 березня) кордони Євросоюзу та Шенгенської зони будуть закриті“.

Оновлено 17 березня о 21:30. Ангела Меркель повідомила, що вона та інші лідери ЄС прийняли рішення заборонити в’їзд в ЄС.

Оновлено 18 березня. Повідомлення на сайті Ради ЄС

В Україні скасують залізничне, авіа та автобусне сполучення між містами України, а також зупинять роботу метро.

На терміновому засіданні Кабінету міністрів 16 березня вирішено посилити карантин на усій території України. В усіх містах закриють торгово-розважальні центри, кафе, ресторани, спортзали, салони краси. Свою роботу зможуть продовжити продуктові магазини, банки, медичні заклади, заправні станції, аптеки та інші необхідні заклади.

Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Укрзалізниця зупиняє всі пасажирські поїзди

На виконання постанови Кабінету Міністрів України №215 Укрзалізниця, починаючи з 12:00 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) у зв’язку з карантином. Поїзди виконають останні рейси за графіками курсування 17 березня.

Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані через введення карантину рейси – без стягнення додаткових зборів.

Для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас, Укрзалізниця подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований. Квитки, придбані через Інтернет, повертаються через онлайн сервіси. Детальніше про повернення квитків на сайті Укрзалізниці.

Детальна інформація про перелік пасажирських поїздів далекого прямування, скасованих у зв’язку з карантинними заходами.

Закликаємо пасажирів, якщо є можливість, не поспішати на вокзали повертати квитки і не піддавати своє життя загрозі, перебуваючи в натовпі.

Внутрішні авіасполучення

З 12:00 години 18 березня в Україні призупинять обслуговування авіасполучень між містами. Таке рішення прийнято і затверджено керівництвом країни 16 березня 2020 року, – повідомила прес-служба Міністерства Інфраструктури.

Автобусне сполучення

З 18 березня по 3 квітня на усій території нашої держави буде заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.

Автомобілі

Особистий автомобільний транспорт громадян може здійснювати рух без обмежень.

Метрополітен Києва, Харкова та Дніпра

Згідно з рішеннями урядової комісії з надзвичайних ситуацій та постанови Кабінету міністрів, столиця має закрити метро, так само як Дніпро та Харків.

 • Київ – закриття метро о 23:00 17 березня
 • Харків – закриття метро о 20:00 17 березня
 • Дніпро – закриття метро о 15:00 17 березня

Мер Києва Віталій Кличко у відеозверненні уточнив – згідно з карантинними розпорядженнями влади столичний метрополітен зупиняє свою роботу з 23 години 17 березня попередньо до 3 квітня.

Наземний пасажирський транспорт працює в штатному режимі, дублюючи лінії метрополітену.

Пересування у містах

З 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Дозволять пересуватись по місту:

 • маршрутним таксі (до 10 осіб у салоні)
 • тролейбусом (до 20 осіб у салоні)
 • власним транспортом
 • таксі
 • пішки

У разі ускладнення ситуації можлива повна заборона на пересування містами з певними винятками.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia