купити дешеві авіаквитки

Китай (Пекін) з Європи – 250€ за квиток у дві сторони!

пекін

Пекін з Європи – від 250€ за квиток у 2 сторони!

Авіакомпанія Трансаеро пропонує дешеві квитки у Пекін з вильотом з різних європейських міст: Берлін, Франкфурт, Відень, Рим, Лондон та Париж.

Застереження! Фінансове становище авіакомпанії Трансаеро зараз досить складне – з листопада компанія не може розрахуватися за паливо та має заборгованість перед аеропортом Внуково. Нещодавно керівництво компанії звернулося до уряду за фінансовою допомогою і прогнозувати чи доживе авіакомпанія до весни наступного року – досить важко.

Найнижчі ціни на перельоти з Берліна і починаються вони від 250 євро. З Риму близько 290 євро, а з решти міст дорожче ніж 300 євро.

Щоб знайти рейси за такою ціною, шукайте вильоти у понеділок чи середу, а повернення у вівторок, середу, п’ятницю або суботу.

Ось деякі з дат, на які є дешеві квитки з Берліна: 21-27 січня, 12-21 лютого, 20 квітня – 5травня,  27 квітня – 8 травня, 4-15 травня, 13-29 травня, 20-30 травня.

Для пошуку користуйтеся сайтом skyscanner.com.ua або tickets.ua.

Ось прямий лінк на пошук перельоту Берлін-Пекін-Берлін 20-30 травня.

2014-12-22 14_55_59-Дешеві рейси з Берлін до Пекін на Skyscanner

Якщо ви все ж не потрапили до Китаю, то безліч різноманітних речей можна замовити на Aliexpress. І ще нормальний телефон.

Де знайти проживання на час подорожі?

booking.com - найбільший сайт для пошуку готелів, хостелів та апартаментів.
hotelscombined.com - порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання.