купити дешеві авіаквитки

Фінляндія дозволятиме в’їзд з України з тестом або з вакцинацією!

Умови в’їзду в Фінляндію до 28 листопада.

Фінляндія дозволятиме в’їзд з України не лише вакцинованим, а й з негативним тестом.

Відповідне рішення має діяти до 28 листопада цього року, йдеться на сайті Прикордонної служби Фінляндії. Також аналогічну інформацію розміщено на сайті МЗС України.

Усім громадянам України (без виключень), які приїдуть до Фінляндії прямим рейсом з України або транзитом через країни, що також включені до «зеленого переліку» Фінляндії, буде дозволено в’їхати на територію країни за певних умов описаних нижче.

В’їзд для вакцинованих та перехворівших з України

Усі особи, які прибувають з будь-яких третіх країн (у т.ч. з України) та які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, звільняються від обов’язкового тестування та проходження карантину за умови, що від дати отримання другої дози вакцини covid-19 минуло 7 днів.

Вакцини, які визнаються Фінською стороною:

 1. Comirnaty (Pfizer-BionTech)
 2. Spikevax (попередньо Moderna)
 3. Vaxzevria (попередньо AstraZeneca)
 4. Janssen (Johnson&Johnson)
 5. BIBP/Sinopharm
 6. COVISHIELD
 7. CoronaVac
 8. COVAXIN

Сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію, має бути перекладений англійською мовою та містити наступну інформацію про особу: 

 • ім’я та дата народження особи, яка отримала повний курс вакцинації
 • інформація про отриману вакцину
 • дати отримання першої дози та другої дози вакцин (УВАГА! з дати отримання другої дози вакцини проти COVID-19 має пройти мінімум 7 днів)
 • інформація про місце отримання вакцини
 • підпис лікаря та печатка медичного закладу, де була проведена вакцинація

Мандрівник, який може довести, що він одужав від COVID-19 і отримав одну дозу вакцини проти COVID-19, буде прирівняний до людини, яка отримала повну серію щеплень від COVID-19.

В’їзд для невакцинованих з України

Громадяни та постійні жителі деяких регіонів та країн можуть подорожувати до Фінляндії без обмежень за умови, що вони подорожують до Фінляндії безпосередньо зі своєї країни прямим рейсом.

До таких країн відносяться: Австралія, Аргентина, Бахрейн, Канада, Чилі, Колумбія, Гонконг, Йорданія, Кувейт, Макао, Намібія, Нова Зеландія, Перу, Об’єднані Арабські Емірати, Об’єднані Арабські Емірати, Перу, Руанда, Саудівська Аравія, Сінгапур, Україна, Чилі та Південна Корея.

Для в’їзду потрібно:

 1. Сертифікат, що підтверджує отримання першої дози вакцини, що визнається Фінляндією. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.
 2. Сертифікат, що підтверджує негативний результат ПЛР-тесту, зроблений в Україні не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.

Без наявності зазначених вище документів або за наявності підтвердження про те, що особа перехворіла на Covid-19, громадяни України будуть направлені на проходження ПЛР-тесту на прикордонному пункті контролі. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.

Проходження двох ПЛР-тестів після приїзду до Фінляндії є безкоштовним для усіх подорожуючих. Запис на проходження ПЛР-тесту можливий через сайт finentry.fi/en.

Посилання на офіційні джерела:

Додатково – правила на карті МЗС України

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia