купити дешеві авіаквитки

FlixBus поглинув PolskiBus! Які плани розвитку і що буде з квитками від 1 злотого?

PolskiBus зникне з польського ринку!

18 грудня в Польщі відбулася прес-конференція, на якій було оголошено про злиття двох автобусних перевізників – FlixBus i PolskiBus. PolskiBus стане “підрядником” FlixBus у Польщі, але фактично виглядає, що FlixBus поглинув польську фірму і буде здійснювати перевезення під своїм брендом та застосовувати свої стандарти якості.

До вашої уваги основні тези з прес-конференції та вижимка з інтерв’ю директора FlixBus в Польщі Michał Leman порталу fly4free.pl.

Cайт Polskibus.com поки що буде продовжувати свою роботу, але з середини січня, після пошуку з головної сторінки, буде перенаправляти всіх відвідувачів на сторінку бронювання flixbus.com.

До середини 2018 року червоні автобуси PolskiBus, яких налічується близько сотні, будуть перефарбовані у салатові кольори FlixBus.

FlixBus планує збільшити свій автопарк в Польщі на 50 – 60 автобусів, за рахунок підписання угод з новими партнерами – перевізниками.

Чи залишаться квитки по 1 злотому?

Після переходу під марку FlixBus багатьох інших автобусних компаній у Європі, з продажу зникали дешеві акційні квитки, які були звичними для споживачів. Наприклад, після того як FlixBus купив MegaBus квитків по 1 євро по Європі фактично не стало.

Представники FlixBus запевняють, що квитки по 1 злотому залишаться, наводячи у приклад свої акційні пропозиції у Чехії з квитками від 1 крони чи у Німеччині з квитками від 1 євро.

Чи з’являться нові маршрути?

Серед планів на найближче майбутнє, Flixbus озвучив плани відкрити нові сполучення з Польщі у Францію та країни Бенілюксу. Розглядаються маршрути в балтійські країни, але не раніше 2019 року.

Flixbus також серйозно розглядає український ринок, але тут є певні складнощі, оскільки вимогою FlixBus для початку співпраці з перевізниками є хороша сітка сполучень всередині країни.

Додатковою проблемою є черги на кордоні, які негативно впливають на пунктуальність рейсів. FlixBus розглядає різні варіанти, наприклад з підвезенням пасажирів до Перемишля, де можна буде пересісти на поїзд Інтерсіті. Або рейси до Медики, де клієнти пересядуть на автобуси українського партнера, який довезе до міста призначення в Україні.

Серед покращень, Flixbus планує усунути по декілька крісел з кожного автобуса PolskiBus, що дасть змогу збільшити відстань між кріслами.

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email