купити дешеві авіаквитки

FlixBus поглинув PolskiBus! Які плани розвитку і що буде з квитками від 1 злотого?

PolskiBus зникне з польського ринку!

18 грудня в Польщі відбулася прес-конференція, на якій було оголошено про злиття двох автобусних перевізників – FlixBus i PolskiBus. PolskiBus стане “підрядником” FlixBus у Польщі, але фактично виглядає, що FlixBus поглинув польську фірму і буде здійснювати перевезення під своїм брендом та застосовувати свої стандарти якості.

До вашої уваги основні тези з прес-конференції та вижимка з інтерв’ю директора FlixBus в Польщі Michał Leman порталу fly4free.pl.

Cайт Polskibus.com поки що буде продовжувати свою роботу, але з середини січня, після пошуку з головної сторінки, буде перенаправляти всіх відвідувачів на сторінку бронювання flixbus.com.

До середини 2018 року червоні автобуси PolskiBus, яких налічується близько сотні, будуть перефарбовані у салатові кольори FlixBus.

FlixBus планує збільшити свій автопарк в Польщі на 50 – 60 автобусів, за рахунок підписання угод з новими партнерами – перевізниками.

Чи залишаться квитки по 1 злотому?

Після переходу під марку FlixBus багатьох інших автобусних компаній у Європі, з продажу зникали дешеві акційні квитки, які були звичними для споживачів. Наприклад, після того як FlixBus купив MegaBus квитків по 1 євро по Європі фактично не стало.

Представники FlixBus запевняють, що квитки по 1 злотому залишаться, наводячи у приклад свої акційні пропозиції у Чехії з квитками від 1 крони чи у Німеччині з квитками від 1 євро.

Чи з’являться нові маршрути?

Серед планів на найближче майбутнє, Flixbus озвучив плани відкрити нові сполучення з Польщі у Францію та країни Бенілюксу. Розглядаються маршрути в балтійські країни, але не раніше 2019 року.

Flixbus також серйозно розглядає український ринок, але тут є певні складнощі, оскільки вимогою FlixBus для початку співпраці з перевізниками є хороша сітка сполучень всередині країни.

Додатковою проблемою є черги на кордоні, які негативно впливають на пунктуальність рейсів. FlixBus розглядає різні варіанти, наприклад з підвезенням пасажирів до Перемишля, де можна буде пересісти на поїзд Інтерсіті. Або рейси до Медики, де клієнти пересядуть на автобуси українського партнера, який довезе до міста призначення в Україні.

Серед покращень, Flixbus планує усунути по декілька крісел з кожного автобуса PolskiBus, що дасть змогу збільшити відстань між кріслами.

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Мирослав Череп

  Забронював квитки на PolskiBus на лютий Жешув-Берлін і назад. Надіюся рейс не відмінять.

 • Дмитрий Колтунов

  Я на февраль с Варшавы до Гданська, надеюсь доеду.

  • Freshne$$

   канєшно доїдеш… за 35 евро – Flixbus не гонiт порожняк

   • Дмитрий Колтунов

    Тоесть купленные билеты они аннулируют?

    • Freshne$$

     нi, я не про це мав на увазi. вже взятi квитки не будуть переглядати у вартостi. а от у лютому цiна на флiксбас може бути космос.

 • Кирилл Гавриленко

  Flixbus мог бы схитрить и пустить электричку через Краковец по путям, где ездит Интерсити. Если сильно хочет к нам на рынок. Время прохождения границы гарантированное, только минус для пассажиров что нужно выйти из автобуса, затащить багаж в поезд и потом обратно в автобус на другой стороне. Но это не особо отличается от флоу, когда поляки хотят сами на границе весь багаж проверить.

  • Oleksandr

   Інтерсіті їздить через Шегині,а не через Краковець.

 • Еля

  У Фліксбуса переважно найдешевші квитки – 9 євро, дуже рідко на близькі відстані були по 5-7,5 євро….але то у країнах з валютою євро. ..може у Польщі залишаться квитки у злотих. ..головне, щоб старі маршрути залишились. …а квитки не пропадуть …у нас були квитки по Німеччині, коли вони поглинули Мегабус, то потім нам вислали на пошту новий квиток з логотипом Фліксбусу.Тут я переживаю за ціни, не так за 1 злотий, бо за 1 злотий і так був 1 квиток лиш і ми тільки раз у Краків могли купити за цією ціною. ..я переживаю, щоб були квитки у Варшаву хоча б по 15-20 злотих…і у Краків….а не по 9 євро. ..а то поїзди туди дуже дорогі …а літаємо часто з Варшави і Кракова…і поляки дуже люблять подорожувати і автобуси повні в них. ..і студенти їздять весь час теж. ..

  • Андрей Че

   Та достаточно у них тикетов по 5Е. Только надо мониторить чаще)
   Раньше купил-дешевле уехал.

   • Еля

    я в перший день продажу купила у Франції на Флікс за 19 євро- там така була перша ціна…це за 5 годин їзди…якщо
    така буде ціна від Жешува до Варшави за ті ж 5 годин….то це просто катастрофа…у мене від цієї новини вже 2 дні нема настрою((( там за 5 євро може бути ціна за годину їзди,або максимум за 2 години…

    • Все возможно… При этом на почтовый ящик периодически приходит рассылка типа Что-то там и тикеты по 5е или типа При бронировании через приложение цена такая-то и тому подобное…

     в любом случае, если Вас не устроит “обновленный” ПБ, есть Блакар-другие автоперевозчики-жд сообщение-автостоп-самокат на крайняк.
     :-)

 • Freshne$$

  “от лайно” (с)

  • Freshne$$

   а так все чудово почалось з введенням безвiзу: iнтерciтi в перемишль, далi ряшiв, потiм за 9-10 злотих у варшаву на польскi басi, а там раянейр летить куди-завгодно за копiйки…
   не думаю, що зi знищенням свого головного конкурента в польщi, флiкс бас залишить шару, якою радував нас PolskiBus. молюсь аби Flix не “з`iв” RegioJet i Leo Express/

 • Братислава-Вена у Flixbus 5 євро! Здається, це найдешевший тариф у них з усіх рейсів.

  • Freshne$$

   лiтом брав квиток на цей напрямок у RegioJet, тодi цiна була… 1 евро!

 • Vladyslav Bespalov

  Ділюся враженнями з фото
  Що FlixBus зробив з бюджетного PolskiBus: кусючі тарифи, жлобський Wi-Fi на борту та нові маршрути
  https://vladbespalov.livejournal.com/166444.html